| Автор |
Съобщение |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Поздравления за победителя! Букмейкърите я определиха като Троянският кон, нямам на представа как се получи? Стана чудо през май!
Поздравления за победителя! Букмейкърите я определиха като Троянският кон, нямам на представа как се получи? Стана чудо през май!
|
|
|
 |
Публикувано на: 17 Май 2026 7:30 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Тая година имаше гръмки отзиви и пожелания на Дара да стане първа? Но като видях изпълнението и чух песента...Няма да правя коментар нямам думи ...ще се радвам ако не сме последни. Но все пак ще дочакам класирането може пък да съм се заблудил?
Тая година имаше гръмки отзиви и пожелания на Дара да стане първа? Но като видях изпълнението и чух песента...Няма да правя коментар нямам думи ...ще се радвам ако не сме последни. Но все пак ще дочакам класирането може пък да съм се заблудил?
|
|
|
 |
Публикувано на: 16 Май 2026 22:51 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Журито в Москва не определя кой ще бъде победител. Това се определя чрез гласуване с SMS.
Журито в Москва не определя кой ще бъде победител. Това се определя чрез гласуване с SMS.
|
|
|
 |
Публикувано на: 20 Май 2009 21:21 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Причина за провала на Красимир Аврамов са "Сигнал" и БТР. Не бяха доволно, че К.А. спечели и са подкупили журито в Москва, за да спечели норвежкото момче.
Причина за провала на Красимир Аврамов са "Сигнал" и БТР. Не бяха доволно, че К.А. спечели и са подкупили журито в Москва, за да спечели норвежкото момче.
|
|
|
 |
Публикувано на: 19 Май 2009 9:57 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
Цитат: amapola"][b]Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale" Изключително позитивни бяха! Браво!
[quote]amapola"][b]Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"[/quote] Изключително позитивни бяха! Браво!
|
|
|
 |
Публикувано на: 17 Май 2009 15:58 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
Стига сте оплювали човека-вълк деее,нали все пак не е последен,а пред-пред-  Цели 7 точки има Песните на Турция и Азербайджан (мисля че тя беше с Араш) също са готини.
Стига сте оплювали човека-вълк деее,нали все пак не е последен,а пред-пред- :G8.gif :lol: Цели 7 точки има :K2.gif Песните на Турция и Азербайджан (мисля че тя беше с Араш) също са готини.
|
|
|
 |
Публикувано на: 17 Май 2009 15:44 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Най-много си заслужаваше момчето. Браво на него и браво на Европа, че не се подлъга по маанета и полуголи мацки.
Най-много си заслужаваше момчето. Браво на него и браво на Европа, че не се подлъга по маанета и полуголи мацки.
|
|
|
 |
Публикувано на: 17 Май 2009 13:38 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
[b]Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"[/b]
http://www.youtube.com/watch?v=wtVDRha4PIA
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2159191 [url=http://www.postimage.org/][img]http://www.postimage.org/Pq27QO7A.jpg[/img][/url]
|
|
|
 |
Публикувано на: 17 Май 2009 5:46 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
Едва ли някой е изненадан  .
Едва ли някой е изненадан :N7.gif .
|
|
|
 |
Публикувано на: 12 Май 2009 23:31 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Защо ли не съм изненадан...
Защо ли не съм изненадан...
|
|
|
 |
Публикувано на: 12 Май 2009 23:24 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Българската песен отпадна на полуфинала.
Българската песен отпадна на полуфинала.
|
|
|
 |
Публикувано на: 12 Май 2009 22:59 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
и ако можеше един кукер да е в гъзът му да вади по хубав глас!аз не съм виждал кукер от както напихме кравата на бай евстати с мастика!!
и ако можеше един кукер да е в гъзът му да вади по хубав глас!аз не съм виждал кукер от както напихме кравата на бай евстати с мастика!!
|
|
|
 |
Публикувано на: 07 Май 2009 22:48 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
о свещенна простотио!!!
о свещенна простотио!!!
|
|
|
 |
Публикувано на: 06 Май 2009 14:13 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
Пребиха Красимир Аврамов в Москва
Грандиозен скандал се разрази в спортния комплекс "Олимпийски" по време на първата репетиция на българската делегация, пише Life.ru.
40-годишният певец Красимир Аврамов е бил жестоко пребит зад кулисите от представител на конкурентна страна.
На помощ на артиста се притекли лекари.
Българинът репетирал номер на кокили. Именно тези грандиозни атрибути довели изпълнителя до разправията, пише електронното издание. Недоволни от затрудненото движение бутнали първо кокилите, а след това и танцьорката, след което ударили самия Аврамов по главата, разказват преводачи от Евровизия, които били привлечени от шума.
Лекарите са пристигнали на мястото пет минути след суматохата. По време на всяка репетиция има два лекарски екипа. Те превързали главата на Аврамов и обработили раната на неговата танцьорка, която не била толкова сериозна.
http://news.ibox.bg/news/id_2026749854http://www.life.ru/video/9662
[typo_quote][url=http://www.postimage.org/][img]http://www.postimage.org/Pq1bGeQS.gif[/img][/url][size=150][b]Пребиха Красимир Аврамов в Москва[/b][/size]
Грандиозен скандал се разрази в спортния комплекс "Олимпийски" по време на първата репетиция на българската делегация, пише Life.ru.
40-годишният певец Красимир Аврамов е бил жестоко пребит зад кулисите от представител на конкурентна страна.
На помощ на артиста се притекли лекари.
Българинът репетирал номер на кокили. Именно тези грандиозни атрибути довели изпълнителя до разправията, пише електронното издание. Недоволни от затрудненото движение бутнали първо кокилите, а след това и танцьорката, след което ударили самия Аврамов по главата, разказват преводачи от Евровизия, които били привлечени от шума.
Лекарите са пристигнали на мястото пет минути след суматохата. По време на всяка репетиция има два лекарски екипа. Те превързали главата на Аврамов и обработили раната на неговата танцьорка, която не била толкова сериозна.[/typo_quote]
http://news.ibox.bg/news/id_2026749854 http://www.life.ru/video/9662
|
|
|
 |
Публикувано на: 06 Май 2009 13:42 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Евровизия 2009 |
 |
|
|
Тази година сме голям резил. Няма да гледам конкурса. Не искам да съм част от голямата ни излагация пред цял свят!
Тази година сме голям резил. Няма да гледам конкурса. Не искам да съм част от голямата ни излагация пред цял свят!
|
|
|
 |
Публикувано на: 01 Мар 2009 21:25 |
|
|
 |