ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:17




Добави отговор
Потребителско име:
Заглавие:
Писане на мнение:
Въведете съобщението си тук, то не може да съдържа повече от 60001 букви. 

Големина на шрифта:
Цвят на шрифта

За да качите картинка задължително вземете само кода от полето "Forum Thumbnail" и го копирайте в полето за писане.



Настройки:
BBCode е Включен
[img] е Изключен
[flash] е Изключен
[url] е Включено
Усмивките са Изключени
Изключи BBCode
Недей автоматично да правиш URL адреси
Система за предотвратяване на спам
Целта на тази система е да спре автоматизираните роботи, които обикалят из форумите и пускат нежелани съобщения.
Отговорете правилно за да докажете, че сте човек: През коя година е създадена българската държава?
   

Преглед на тема - Евровизия 2009
Автор Съобщение
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Поздравления за победителя! Букмейкърите я определиха като Троянският кон, нямам на представа как се получи? Стана чудо през май!
Мнение Публикувано на: 17 Май 2026 7:30
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Тая година имаше гръмки отзиви и пожелания на Дара да стане първа? Но като видях изпълнението и чух песента...Няма да правя коментар нямам думи ...ще се радвам ако не сме последни. Но все пак ще дочакам класирането може пък да съм се заблудил?
Мнение Публикувано на: 16 Май 2026 22:51
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Журито в Москва не определя кой ще бъде победител. Това се определя чрез гласуване с SMS.
Мнение Публикувано на: 20 Май 2009 21:21
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Причина за провала на Красимир Аврамов са "Сигнал" и БТР. Не бяха доволно, че К.А. спечели и са подкупили журито в Москва, за да спечели норвежкото момче.
Мнение Публикувано на: 19 Май 2009 9:57
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Цитат:
amapola"][b]Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"

Изключително позитивни бяха! Браво!
Мнение Публикувано на: 17 Май 2009 15:58
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Стига сте оплювали човека-вълк деее,нали все пак не е последен,а пред-пред- :G8.gif :lol: Цели 7 точки има :K2.gif
Песните на Турция и Азербайджан (мисля че тя беше с Араш) също са готини.
Мнение Публикувано на: 17 Май 2009 15:44
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Най-много си заслужаваше момчето. Браво на него и браво на Европа, че не се подлъга по маанета и полуголи мацки.
Мнение Публикувано на: 17 Май 2009 13:38
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"

http://www.youtube.com/watch?v=wtVDRha4PIA

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2159191
Изображение
Мнение Публикувано на: 17 Май 2009 5:46
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Едва ли някой е изненадан :N7.gif .
Мнение Публикувано на: 12 Май 2009 23:31
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Защо ли не съм изненадан...
Мнение Публикувано на: 12 Май 2009 23:24
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Българската песен отпадна на полуфинала.
Мнение Публикувано на: 12 Май 2009 22:59
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
и ако можеше един кукер да е в гъзът му да вади по хубав глас!аз не съм виждал кукер от както напихме кравата на бай евстати с мастика!!
Мнение Публикувано на: 07 Май 2009 22:48
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
о свещенна простотио!!!
Мнение Публикувано на: 06 Май 2009 14:13
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат

ИзображениеПребиха Красимир Аврамов в Москва

Грандиозен скандал се разрази в спортния комплекс "Олимпийски" по време на първата репетиция на българската делегация, пише Life.ru.

40-годишният певец Красимир Аврамов е бил жестоко пребит зад кулисите от представител на конкурентна страна.

На помощ на артиста се притекли лекари.

Българинът репетирал номер на кокили. Именно тези грандиозни атрибути довели изпълнителя до разправията, пише електронното издание. Недоволни от затрудненото движение бутнали първо кокилите, а след това и танцьорката, след което ударили самия Аврамов по главата, разказват преводачи от Евровизия, които били привлечени от шума.

Лекарите са пристигнали на мястото пет минути след суматохата. По време на всяка репетиция има два лекарски екипа. Те превързали главата на Аврамов и обработили раната на неговата танцьорка, която не била толкова сериозна.



http://news.ibox.bg/news/id_2026749854
http://www.life.ru/video/9662
Мнение Публикувано на: 06 Май 2009 13:42
  Заглавие:  Re: Евровизия 2009  Отговори с цитат
Тази година сме голям резил. Няма да гледам конкурса. Не искам да съм част от голямата ни излагация пред цял свят!
Мнение Публикувано на: 01 Мар 2009 21:25

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:17


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.