| Автор |
Съобщение |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Благодаря. Рядко влизам с ника си, но наглеждам от време на време какво става тука 
Благодаря. Рядко влизам с ника си, но наглеждам от време на време какво става тука :)
|
|
|
 |
Публикувано на: 16 Май 2013 10:27 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
yogle- Наистина голяма красота. Произведение на изкуството. Отдавна не си се появявал, къде се загуби? Надявам се, че все по често ще се срещаме във виртуалният свят на Форума и ти пожелавам много здраве и успех в хобито. 
yogle- Наистина голяма красота. Произведение на изкуството. Отдавна не си се появявал, къде се загуби? Надявам се, че все по често ще се срещаме във виртуалният свят на Форума и ти пожелавам много здраве и успех в хобито. :D
|
|
|
 |
Публикувано на: 15 Май 2013 21:21 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
|
Нещо красиво :B9.gif https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PWwD7zzMOWE#!
|
|
|
 |
Публикувано на: 15 Май 2013 19:19 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави, щастливи и много обичани! Успехи за Вас и Вашите семейства! Наздраве! 
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави, щастливи и много обичани! Успехи за Вас и Вашите семейства! Наздраве! :B5.gif
|
|
|
 |
Публикувано на: 25 Дек 2011 17:27 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
nipresi -Много благодаря,пожелания и от мен за весела Коледа и щастлива и радостна Нова година на колегите и съфоромуниците. 
nipresi -Много благодаря,пожелания и от мен за весела Коледа и щастлива и радостна Нова година на колегите и съфоромуниците. :B5.gif
|
|
|
 |
Публикувано на: 25 Дек 2011 16:34 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Честита Коледа и весели празници на всички акваристи!Здраве на Вас и семействата Ви и наздраве!
[b]Честита Коледа и весели празници на всички акваристи!Здраве на Вас и семействата Ви и наздраве![/b][url=http://smiles.33bru.com/smile.79115.html][img]http://s7.rimg.info/3928d70ca31f9654531f6294a05cef20.gif[/img][/url]
|
|
|
 |
Публикувано на: 25 Дек 2011 15:22 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
|
http://www.galabite.com/pigeons-bazaar-330.html.Вече ще се провежда на летището.
|
|
|
 |
Публикувано на: 19 Сеп 2011 20:29 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
|
Някой да е чувал, че на 24.09 ще има изложба базар, и евентуално къде ще е?
Някой да е чувал, че на 24.09 ще има изложба базар, и евентуално къде ще е?
|
|
|
 |
Публикувано на: 19 Сеп 2011 19:37 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Скоро май ще се разделям с растителния аквариум,и реших да го снимам за последно тъй като в проект е един 500-600литров.То пък растенията напоследък направо полудяха,сигурно ще има и за подаряване но ще пиша допълнително.Ей го на:  Ще ми липсва много но пустите цихлиди ме карат да го забравям напоследък.
Скоро май ще се разделям с растителния аквариум,и реших да го снимам за последно тъй като в проект е един 500-600литров.То пък растенията напоследък направо полудяха,сигурно ще има и за подаряване но ще пиша допълнително.Ей го на: [url=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dsc00094ei.jpg/][img]http://img189.imageshack.us/img189/2599/dsc00094ei.th.jpg[/img][/url] Ще ми липсва много но пустите цихлиди ме карат да го забравям напоследък.
|
|
|
 |
Публикувано на: 20 Авг 2011 21:55 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Скоро не съм пускал снимка на растителния с харацинките,ето го и него: 
Скоро не съм пускал снимка на растителния с харацинките,ето го и него: [url=http://imageshack.us/photo/my-images/708/dsc00019cq.jpg/][img]http://img708.imageshack.us/img708/12/dsc00019cq.th.jpg[/img][/url]
|
|
|
 |
Публикувано на: 20 Юни 2011 21:25 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Анелия- Благодаря за инспирацията,супер.  Този материал е на точния адрес.  Terry- Ако се случи нещо ще разбереш преди нас.Зависи колко дълго температурата се е задържала в тоя екстрем и какво е физическото състояние на рибичките.Но пък колкото останат живи значи ще се осъществи природен подбор на най здравите.Пожелавам ти незначителни загуби.
Анелия- Благодаря за инспирацията,супер. :B4.gif Този материал е на точния адрес. :D Terry- Ако се случи нещо ще разбереш преди нас.Зависи колко дълго температурата се е задържала в тоя екстрем и какво е физическото състояние на рибичките.Но пък колкото останат живи значи ще се осъществи природен подбор на най здравите.Пожелавам ти незначителни загуби.
|
|
|
 |
Публикувано на: 26 Апр 2011 21:28 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Dakata_m написа: Конкретно тези снимки не бях ги гледал и видях доста интересни идеи за аквариуми. Отново се "зарибих" за 3D заден фон за аквариума, но с реализацията не знам как ще го докарам, понеже готовите са си цифра. Разглеждах разни неща от типа "Направи си сам" и стигнах до извода че 3D-то ще го докарам, ама на какво ще прилича е друг въпрос  3D фон(Backgraund)никак не е трудно да се направи в домашни условия,стига само аквата да го позволява.Бях решил да си правя на 240литровия ми аквариум,но е прекалено малък за целта.Като се има в предвид че един нистина готин 3D фон ще е поне 10-15см.широк,то за рибите не остава никакво пространство за плуване и"свалки".В момента обмислям един 500литров(минимум),но за сега само толкова. 
[quote="Dakata_m"]Конкретно тези снимки не бях ги гледал и видях доста интересни идеи за аквариуми. Отново се "зарибих" за 3D заден фон за аквариума, но с реализацията не знам как ще го докарам, понеже готовите са си цифра. Разглеждах разни неща от типа "Направи си сам" и стигнах до извода че 3D-то ще го докарам, ама на какво ще прилича е друг въпрос :)[/quote] 3D фон(Backgraund)никак не е трудно да се направи в домашни условия,стига само аквата да го позволява.Бях решил да си правя на 240литровия ми аквариум,но е прекалено малък за целта.Като се има в предвид че един нистина готин 3D фон ще е поне 10-15см.широк,то за рибите не остава никакво пространство за плуване и"свалки".В момента обмислям един 500литров(минимум),но за сега само толкова. :G8.gif :G8.gif :G8.gif
|
|
|
 |
Публикувано на: 26 Апр 2011 20:55 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Конкретно тези снимки не бях ги гледал и видях доста интересни идеи за аквариуми. Отново се "зарибих" за 3D заден фон за аквариума, но с реализацията не знам как ще го докарам, понеже готовите са си цифра. Разглеждах разни неща от типа "Направи си сам" и стигнах до извода че 3D-то ще го докарам, ама на какво ще прилича е друг въпрос 
Конкретно тези снимки не бях ги гледал и видях доста интересни идеи за аквариуми. Отново се "зарибих" за 3D заден фон за аквариума, но с реализацията не знам как ще го докарам, понеже готовите са си цифра. Разглеждах разни неща от типа "Направи си сам" и стигнах до извода че 3D-то ще го докарам, ама на какво ще прилича е друг въпрос :)
|
|
|
 |
Публикувано на: 26 Апр 2011 10:39 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
|
Ани,благодаря за връзката.Това е един от скъпите и мн.добри магазини за акваристика.Изработките им са с отлично качество и обслужването е на ниво.Имат филиали и в други градове.Един от магазините,които харесвам най-много,защото прдават само аквариуми,а не храни за кучета,котки и т.н. и отсъства неприятната миризма от отворените пакети.
Ани,благодаря за връзката.Това е един от скъпите и мн.добри магазини за акваристика.Изработките им са с отлично качество и обслужването е на ниво.Имат филиали и в други градове.Един от магазините,които харесвам най-много,защото прдават само аквариуми,а не храни за кучета,котки и т.н. и отсъства неприятната миризма от отворените пакети.
|
|
|
 |
Публикувано на: 26 Апр 2011 9:22 |
|
|
 |
|
|
| |
Заглавие: |
Re: Има ли в тоя форум акваристи? |
 |
|
Не видях да имате време за аква спам (както ние имаме вело спам), но тук пускам връзка, която ми попадна във фейса: ЦЪК. Ако не е нещо впечатляващо или пък ги знаете, извинете ме за намесата тук 
Не видях да имате време за аква спам (както ние имаме вело спам), но тук пускам връзка, която ми попадна във фейса: [url=http://www.facebook.com/#!/media/set/fbx/?set=a.128985000490823.34191.128984607157529]ЦЪК[/url]. Ако не е нещо впечатляващо или пък ги знаете, извинете ме за намесата тук :oops:
|
|
|
 |
Публикувано на: 26 Апр 2011 5:55 |
|
|
 |