ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Апр 2017 4:53

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 143, 144, 145, 146, 147
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Нещо интересно ми се случи днес
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2017 20:02 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Ха ха...тия, дето много се хвалят, ги знаем :lol: :lol: :lol:

Сладурче! :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2017 21:45 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Извън темата/подсказка:
Да не си била ти германката?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2017 17:32 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Извън темата/подсказка:
Loveca_ написа:
[offtopic]Да не си била ти германката?

Напоследък ми се виждаш притеснително неадекватен! :lol: :lol: :lol: [/OffTopic]

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017 18:36 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Напих се много снощи и съм загубил 50 лева. Който ги намери, да знае, че са моите! :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2017 15:29 
Титан на мисълта
Аватар

Ходих да търся работа във Вива пласт, ама охраната вика, че шефовете вече ги нямало. Трябвало да се ходи към 9 сутринта, защото тогава имали оперативка. После се отбих до една автокъща. Пак имаше от моя Мерцедес А класа, но нямаше цена. Някак само това от всичката информация на стъклото се беше изтрило. Вика ми "ще ти я дам за 3000" ( не е регистрирана ).
-Ще си помисля. - отговорих аз, както ми отговарят работодатели. Аз го бях измислил - много е скъпа. И все пак продължих:
-Може ли да смъкнеш още от цената?
-Нали ще мислиш? Помисли и ела пак с парите, тогава ще мислим пак!
И ме агитира да взема транзитни номера ( дето са за 1 месец каране ) и да платя една вноска на застраховката. Ама като знам, че има А класа за 2500 лева регистрирана, дали ще се върна?
Днес най-сетне са решили и са се захванали да махнат празничното осветление от центъра.

-- Пон Фев 06, 2017 15:07 --

Придвижих се до гробищата. Вървях към километър, за да спестя пари, преди да се кача на такси. Питах таз, дет продава свещи дали ще ми услужи с огънче, ама тя взе да се прави на търговец и в крайна сметка ѝ купих кибрита. Има голяма дупка по пътя, точно до 25 парцел. На шофьора на снегорина да не му се раждат деца. Домързяло го да изрине цялата пътека и сложил пряспа на гроба, който ми трябваше. Така до 10-15 гроба има към половин метър изпитание: Изображение.
На връщане спестих още много, защото не си извиках такси и не чаках рейс. Тротоара, с много малки изключения, от гробищата до завоя за първи корпус, е заринат от сняг. Понеже вървях близо до тротоара, забелязах на шосето две блъснати катерички ( не на едно място ). Първата мръдна опашка като ме видя. Втората си беше легнала спокойно на горния край на локва. Имаше и кутия за пясък: Изображение. Преспите по тротоара, ши кажиш, нарочно са направени от снегорините, които са изчистили шосето. И вместо само да мрънкам по форума, рекох да звънна на 112-то на общината. Таз като взе да ме разпитва - първо ми искаше телефонният номер да се свържела с мен; 3 имена; адрес. Викам "чакай де, нали ми взе телефонния номер да се свържеш с мен? Банкова сметка няма ли да искаш?". Ама оставих и адреса. Пожела ми приятен ден. Докат не е затворила я питах кога ще се свържат с мен - "пролетта, лятото, като се разтопи?". Тя пак ми пожела приятен ден под формата на отговор на въпроса ми и ѝ затворих. Преспите по тротоара на "Университетска" на места са над 1 метър.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2017 16:06 
Титан на мисълта
Аватар

Стопил се е горният сняг.
Вчера получих призовка и рекох да ида пак на гости на сектор "Пътна полиция" за разяснение кой е престъпникът, който не иска да си понесе наказанието. Исках да отида евтино, но не идваха автобуси. Затова пък видях пътни полицаи -нарушители. Седяха до първият денонощен магазин на кръговото, т.е. на по-малко от 5 метра от кръстовището. Там е разрешено да се седи 5 минути, ама те седяха повече. Нито бяха на аварийни светлини да човъркат двигателя, нито имаше зад тях светлоотразителен триъгълник, нито те бяха със светлоотразителни жилетки, нито в специален режим на движение. Единият пушеше усилено, другият говореше по GSM-а усилено. За десетина минути спряха само един джип.
Почаках на друга спирка - тази на Алеко. Като спираше автобус, много прах се вдигаше. Никой не мете шосетата. Махаха светлинната декемврийска декорация, която стои на улицата от няколко години. И там не дойде подходящ рейс. После спрях на спирката до парк Студентски. Тъкмо станах от спирката и един таксиметров качи бабичката, с която чакахме, и замина. Както и да е, яваш яваш стигнах до КАТ. Пак имаше паркирали на спирката пред КАТ. Една Скания.
Качих се на етажа, където щях да търся полицаят и тъкмо да му чукам на вратата и някакъв весел човечец ме позна и ме извика в кабинета на директора. Вътре почти всички бяха весели, подвикваха ме "чичо *********", "бай *********" ( за бай не съм сигурен ). Питах ги за тая призовка и директора каза на полицаят, при когото отивах, да ми обясни. Той се заинати и не изпълни заповедта. Тя беше повторена от директора, но отново не беше изпълнена. Полицаят ми каза да го изчакам навън. Подпрях се на парапета. След малко той излезе весел и като се приближи до мен, рязко приближи главата си към моята, сякаш ме караше доброволно да се хвърля през парапета и лицето му взе да става сериозно. В кабинета му ми се разбуча. Напомни ми за писмото ми до ОД на МВР, в което, говорейки за него, го наричах "чичо *************". Обаче понеже съм учил "Тероризъм и противодействие" и знам как действат полицаите при контра-терористична акция, така че не му обърнах голямо внимание на виковете. Пита ме къде мисля, че се намирам. Казах му, че съм в сектор "Пътна полиция". Зададе ми още няколко въпроса и му отговорих. После взе да повтаря въпросите. Не знам защо като се приближаваше и викаше си мислеше, че става по-страшен. Наложи се и аз да му повторя за какво съм отишъл, че иначе можеше да си вика и до довечера.
Ето го и престъпникът: Изображение. Имаше карта за инвалид, но не живее там. Предполагам, че е собственик на заведението по-нагоре по улицата. И не е в инвалидна количка.
На връщане един джип мина много бързо през една дупка на кръстовището на "Цвята Кънчева" и "Университетска", и ме опръска.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Нещо интересно ми се случи днес
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2017 23:06 
Титан на мисълта
Аватар

Loveca_ написа:
Подписах се на третият си акт срещу нарушител на пътя. Много съм развълнуван. Нарушителят също беше много развълнуван :D . Той, за разлика от предишният, посмя да ме заплашва в присъствието на униформените. И понеже нарушителят беше много развълнуван, реших да взема думата:
-Искам да те питам само едно нещо - как ще се оправи България, след като всеки си прави каквото иска?
От отговора му разбрах, че страната ни е в много добро състояние.

Според мен тоя е бил същия, за когото се отнася и предното ми писание, защото той като подписваше каза на полицая, че щял да подпише с особено мнение.
Днес видях в сайта на съда, че делото, по което бях свидетел ( за синия автомобил в горното мнение ), най-сетне е завършило. В моя полза...с някои грешчици, ама като се има в предвид колко много думи са изписани, сигурно е нормално да не различиш лявата страна на автомобила от дясната.
Понеже личните ми инициали са изписани, няма да ви давам линк.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2197 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 143, 144, 145, 146, 147
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
По-интересно от пробег България.

в Велосипеден форум

meco puh

2

588

18 Авг 2012 22:45

Днес е международния ден на балета

в Градски въпроси

rak52

10

813

29 Апр 2014 13:25

кой/какво Ви зарадва днес

в Будоариум

shaggy

20

1380

13 Сеп 2013 21:54

Изборите бяха днес. За кого гласувахте ?

в Политика

Loveca_

201

6506

25 Май 2014 16:12

По-просто нещо на по-високо място никога не сме имали.

в Интересни статии от медиите

amapola

41

2458

28 Дек 2012 16:46

За кого бихте гласували днес?/ново презареждане/

в Политика

amapola

317

5606

03 Апр 2013 8:07

За кого бихте гласували днес?/ поредно презареждане/