ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Ное 2017 9:18

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2207 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 144, 145, 146, 147, 148
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Нещо интересно ми се случи днес
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2017 13:51 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Днес отново направих опит да си изкарам стажа някъде. Отидох в паспортно и там чаках към един час полицаят, който регулираше опашката, да се свърже с човешки ресурси, но при всеки свой опит ( през около 10 минути ) ми казваше, че още не са дошли на работа, защото не вдигаха. Колегата му ми беше казал, че имали почивка само от 12 до 13 часа. Близо 1 час чаках там и накрая слезе една дама и ми каза, че няма да стане, защото нащу университет нямало договор с тяхното шеф. Но пък ме насочи към следващото чакане за стаж, а именно военно окръжие. Там поне имаше стол и никой не пушеше точно пред вратата ( за разлика от паспортно ).
Там чаках към половин час и накрая излезе един чичка с думите:
-Ти ли си бе? Мене помниш ли ме?
После взе да ми се кара, че стажът бил за еди си кой курс и еди си кой семестър. Аз му казах, че съм точно тези курс и семестър, а оня ми посочи датата до изходящия номер на бележката за стажа и едва ли не до тая дата е трябвало да отида. Каза да си ходя и да си мисля, че съм изкарал стажа.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Нещо интересно ми се случи днес
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2017 16:16 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Днес реших да се разходя. Стигнах до кръговото, погледах малко колите и се отправих към Сити центъра. Малко преди светофара една млада дама ме изпревари. Тя беше интересното - тазът ѝ беше на по-високо място от моят, а ръстът на девойката беше по-малък от моят. Много малко, след като ме задмина, реши да си вдигне и без това тесните дънки още по-нагоре. Не знам защо.
На светофара взех да пресичам на зелено, а някакъв автомобил, който чакаше на червено, три пъти бибитна, докато минавах. Тъй като пресичах по правилният начин, само се възмутих от неправомерното ползване на звуков сигнал в рамките на града. Изобщо не ми стана любопитно, поне докато пресичах, кой/коя е тоя/тая и за какво се бори.
На Сити центъра касата за мизантропи не работеше. Понеже е с 2 гишета, пробвах и на второто. Като се обърнах, охраната сякаш искаше да се бие. Платих си на касата с продавачка. Не се научиха тез жени, че нямам карта и не искам да си правя... Поне знаеше, че не искам торбичка.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2207 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 144, 145, 146, 147, 148
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Днес е международния ден на балета

в Градски въпроси

rak52

10

956

29 Апр 2014 13:25

кой/какво Ви зарадва днес

в Будоариум

shaggy

20

1787

13 Сеп 2013 21:54

Изборите бяха днес. За кого гласувахте ?

в Политика

Loveca_

201

7972

25 Май 2014 16:12

По-просто нещо на по-високо място никога не сме имали.

в Интересни статии от медиите

amapola

41

2661

28 Дек 2012 16:46

За кого бихте гласували днес?/ново презареждане/

в Политика

amapola

317

5887

03 Апр 2013 8:07

За кого бихте гласували днес?/ поредно презареждане/