Господ ме свърза с вас
някой ден елате унас
ако искате да се хванеме на бас
да се изсера увас..Без лоши чувства
...Кака Станка накара сина си да си купи кола.Бутна му в ръцете пачка с левро и каза:Айде ще ходим да ти вземем една колица да ме возиш.Метнаха се на едно такси и се запътиха към автобазара в мотостадиона.Избираха между много коли-мерцедеси,поршета,голфчета,всякакви японски бегачки.Кака Станка си избра една кола много красива според нея(24 годишна жигула-супер изгнила,с затъмнени джамове,цветни тазове,спойлери които тежат повече от колата и табелка на таблото с името Киро Прасето)
-Е синковеца ела ела.Е иш колицата каква е хубавичка
Синът и изпадна в ужас:
-Ама как то кола ли е туй,ти луда ли си?
Кака Станка неискаше и да чува за друго:-Вземамея!
След като я добутаха до блока я оставиха и отидоха да се почерпят с останалите мангизи.Когато се върнаха колата я нямаше.
Клюкарките и казаха,че дошъл един камион за прочистване на изоставени коли от улиците и я вдигнал.Кака Станка се зачуди защо е трябвало да спира Колфадон за кръвно точно сега?