Активни теми
Автор
Съобщение
klec
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 17:31
12 inch
Тук е от: 19 Сеп 2007 13:53Мнения: 609Местоположение: Шуменово
Музиката в главата ми бръмчи
майката с зяпнала уста ми гълчи
аз и се озъбих
после на другата страна се завъртях и закъртих
Еее просто немога да измисля поетични рими такъв съм си
_________________Strictly Old School
Върнете се в началото
mv78
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 18:21
Напреднал
Тук е от: 16 Сеп 2007 22:07Мнения: 355Местоположение: Шумен(автор на темата)
Привет на новите поети!
И Верда вече е сред нас
Макар и ний да сме заети
Ще яздим белия Пегас.
А ти, братле, не се дразни
За туй сме тук - да се поучим
Торбата с рими изпразни
Пък, може и да се научим...
Върнете се в началото
Metala
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 19:52
Администратор
Тук е от: 09 Яну 2007 2:16Мнения: 1786Местоположение: Valhalla
Върнете се в началото
Verda
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 21:01
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Приветстваш ме.
Но аз поет не съм, а поетеса....
И плахо стъпвам в тоз раздел.
Мерси все пак.
Ще поиграя с римите, а те са
страст, която задвжва всичко в мен.
Върнете се в началото
en4o_gorilkov
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 21:12
Ветеран
Тук е от: 09 Фев 2007 16:41Мнения: 646
Поети сте - класици живи,
И бълвате слова безспир.
Но, моля, направете ни щастливи
И си починете най-подир.
Върнете се в началото
Verda
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 21:24
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Щом искаш ти щастлив да бъдеш
недей да влизаш в тоз раздел.
Тук част от щастието ние търсим,
тук нужно е да бъдеш смел...
Върнете се в началото
gaco_bacov
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 21:25
Напреднал
Тук е от: 27 Май 2007 23:14Мнения: 322
Почивка за поета няма
той трябва да твори
да излее душата си голяма
затова недей го ти кори!
_________________ Винаги бъди себе си, не се вземай много на сериозно, и се наслаждавай на всеки момент от живота си!И ти можеш да работиш от дома. Виж как в Българския форум за надомна работа / Популяризирай сайта си в интернет със SEO оптимизация от Devseon
Върнете се в началото
klec
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 21:56
12 inch
Тук е от: 19 Сеп 2007 13:53Мнения: 609Местоположение: Шуменово
Римата небива да спира
тя никога не умира
но понякога автора задира
ама се намира кой
даму разбира
така,че недей унива
ти рима измисли
после сподели
и хич нему мисли
_________________Strictly Old School
Върнете се в началото
en4o_gorilkov
Заглавие:
Публикувано на: 10 Окт 2007 23:32
Ветеран
Тук е от: 09 Фев 2007 16:41Мнения: 646
О, творци, възвишений ви порив
аз съм недооценил. Простете ми,
простете ми, па и на моя молив,
слова, ах, толкоз пошли, че реди.
Простете, простете нищий духом.
Вярно е, не съм душа-камбана аз,
и дразня, явно, на изискания слуха.
Но ще се взема аз в ръце завчас
И с анжамбмани, цезура, алитерация -
ще е такъв сонет, та да се маете навред:
“Как, как такваз свръх- версификация?
Откъде изля я тоз пишман-поет?”
Върнете се в началото
Metala
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 5:27
Администратор
Тук е от: 09 Яну 2007 2:16Мнения: 1786Местоположение: Valhalla
Внимавай друже!
Тоз сонет,
да не прерасне във сюнет
_________________Изработка на сайт - Часовници онлайн --- Рок и метъл в нета--- etcaptor.com ------ watchesbg.net ---------- freenetlife.com
Върнете се в началото
mv78
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 8:03
Напреднал
Тук е от: 16 Сеп 2007 22:07Мнения: 355Местоположение: Шумен(автор на темата)
Дали съм аз това, или не съм
Дали в очите ми са твоите сълзи
Допускам болката, като на сън
В гърдите мои бавно да пълзи.
Аз знам, че някъде и теб те има
А твоите очи за моите копнеят
Дали очите ти и тази зима
Със моите отново ще се слеят...
Върнете се в началото
Verda
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 9:16
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Събужда нежно чувство в мене,
дори и без да разбере.
За него ще съм нежно цвете,
а той нестихващ в мен копнеж.
Върнете се в началото
okokorko
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 9:52
Персона грата
Тук е от: 31 Мар 2007 11:03Мнения: 7177
Тук флирт се май заформя..
Дали във връзка той ще прерасте?
Но зная, всичко времето изкормя,
ще съска маца и ще джавка псе..
_________________Никога не си това, за което се мислиш!
Върнете се в началото
Verda
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 10:10
Ветеран
Тук е от: 03 Юли 2007 18:17Мнения: 664Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
Тук няма флирт- недей се лъга!,
освобождаме всемирната любов.
Споделяме красиви свои чувства,
защото много са ни в личния живот.
Върнете се в началото
FKB
Заглавие:
Публикувано на: 11 Окт 2007 10:45
Focken' Koko Bryce
Тук е от: 06 Фев 2007 22:23Мнения: 1478Местоположение: Out
Хахо-хихи, ха-ха-ха,
хо-хо-хо, аааа-хахаха.
Хаххаха, ах-ахахах!
Ще умра от ироничен смях!
Чудя ви се дали не пазарувате дори с рими.
_________________lovehatesinfaithgivetakedestroycreatelovehatesinfaithlivediefeelcry
Върнете се в началото
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot] , Google [Bot]
Не можете да пускате нови темиМожете да отговаряте на темиНе можете да променяте собствените си мненияНе можете да изтривате собствените си мнения