ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 3:08

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Кой потребител е по-дразнещ за Вас?
Бърби 54%  54%  [ 22 ]
Чопър 39%  39%  [ 16 ]
Друг (редно е да го отбележите в темата) 7%  7%  [ 3 ]
Общо гласове : 41
Автор Съобщение
 Заглавие: Бърби VS Чопър
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2014 23:06 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
(автор на темата)
Аре бе, хора, онагледете и овъзмездете западането на форума благодарение на тая..... на туй нещо! Не е нужно да пишете защо го правите, просто участвайте в анкетата!!! Позволено е промяната на глас, както и да посочите друг потребител...... стига с тоя позитивизъм, стига куртоазия, стига демагогия и лицемерие - посочете и кажете си кой ви дразни повече!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бърби VS Чопър
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2014 23:29 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
По принцип е сложно, защото и двамата сте дразнители, но по различен начин. Добре щеше да е да има насока за дискусия, а да не е само анкета :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 7:59 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Няма никакъв проблем да дадеш насока - ще дискутираме. За мен е важно нагледно да се види кой кой е, а дискусията така или иначе ще се разводни....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 8:30 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
1. И двамата сте ми симпатични, тъй като ви познавам лично. Не мога да се абстрахирам от тези лични впечатления, за да кажа кой е по-дразнещ във форума.
2. Мисля, че /не, убедена съм/, че със споровете си и двамата "мърдате" форума ... и това е добре.
3. И двамата спирам да ви чета, когато пресолите манджата и почнете с обидите и клетвите. Тогава и двамата не сте вие.
4. На въпроса -
Чопър написа:
посочете и кажете си кой ви дразни повече!!!
- Ловеца и Варг. Нямам друг отговор. ВИдя ли , че са се появили във форума...аз изчезвам. Не ги трая. Това е.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 10:14 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мен ме дразнят abuser, yarov и другите, които като нямат какво да кажат, пишат или слагат някоя картинка на английски.
Ако трябва все пак да си избера между Левски и ЦСКА, ще избера синия тим, защото има повече мнения от мен, дава ход на повече теми, а пък нали шуменци трябваше да дават ход на темите, които ги вълнуват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 11:57 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Честно казано и двамата дразните. Както и другите двама споменати от Амапола, плюс още един - двама (всъщност те повече досаждат отколкото дразнят).
Все пак не мога да не отбележа, че Бърби понякога успява да излезе извън рамката на политическите теми, докато на Чопъра само политка му е в главата ... :M10

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 12:51 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
В моя защита ще кажа, че имам и други интереси - фен съм на Толкин, харесвам филмите на Ридли Скот, Гай Ричи....., слушам само хубава музика, като наблягам на метъла... но във всяка подобна тема оная пачавра се намесва, като несъмнено загатва и робската си принадлежност, стига бе - тя посочи отпуснатото тяло и сплесканата финзиономия на Путин, като обект на еротичните си желания и нарича Татяна Дончева интелектуалка!!!! Как да се включа в подобни теми??? Иначе приемам критиката ти, че се изявявам само в тая насока....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 13:31 
.
Аватар

Тук е от: 31 Май 2010 11:35
Loveca_ написа:
слагат някоя картинка на английски.

Това кефи.

И аз съм за Миксepa.

Изхвърли циганите, и ще въскръснат реките, гората, вилните зони, Енергото, железниците, селата, малките градове, пазарите за зеленчуци, мелиоративното стопанство на страната и паметниците на великите българи и героите. Сигурно и още един куп неща.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 22:09 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 22:35 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 23:58
Еее стига де аз,никой ли не дразня ??? /а толкова се старая понякога.../

Колкото до вас,понякога искрено се кефя как палите,имам чувството че за вас нещата трябва да са или бели или черни !!! /има и зелено,сиво,розово и така/

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 23:04 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Чопър дразни заради политическите си крайности, които го изкарват извън нерви... И става грозно.
Бърби, нея съм я коментирал много и ... ххаха мдааа не бих искал да изказвам лично мнение... Всъщност аз каквото съм имал да казвам по нейн адрес го казах преди доооста време и все още го мисля. Но... да кажем, че не бих гласувал за нея в текущата анкета :P
В същото време най-много мразя циничността и липсата на толерантност в отношенията, а тук Чопъра куца. Затова дефакто темата е безсмислена

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 23:17 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
И двамата ме кефят, стига да пишат по теми, различни от политиката и фигурите, включени в нея. А в там и двамата са крайни в твърденията и изказванията си. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 23:31 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Там е работата, че каквото и да ти кажа, обидя и тн можеш да ме видиш очи в очи и да изгладим различията - доста хора от форума са го правили и няма оплаквания засега. Каквито и да са ми позициите те са такива защото сам съм си стигнал до изводите - всеки знае какво работя, къде, как изглеждам, как се казвам, прякора под който ме знаят всички и тн.... докато при тая нещата са обвити в мистерия и това не е случайно, падне ли и така уютната анонимност ще падне и малкото влияние на лъжливите и слова. Тя ще отрече, че е анонимна просто защото си е избрала двама трима на които да се представи и които е вкарала в заверата си обслужваща анонимността и. Забелязвали ли сте как винаги ама винаги като стане напечено тя се покрива, изчаква да отмине бурята и после наново започва да лъже и клевети - ей я даже в тая тема я няма никаква и едва ли ще пише....

Вижте, аз не се опитвам да се изкарам света вода ненапита - аз съм откровено недолюбван и си го знам, има си резонните причини за това, но съм тук с истинското си лице, опитвам се да се оправдая някак и да дам обяснение за поведението си, като не е задължително да бъда оправдаван.... Моята цел е да е да види колко отвратителна и откровено излишна и страшно пречеща на форума личност е тая и към настоящия момент анкетата подкрепя думите ми - аз, който съм обиждал почти всеки потребител тук водя с два гласа, ако приемем анкетата за представителна извадка повече от половината потребители не я понасят тая, а като добавим, че това са все по-интелигентните такива понеже вместо да се карат с нея отстъпват и с времето спират да пишат изниква въпроса "какво търси още тая тука????"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Яну 2014 23:46 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Аз не знам къде работиш.
Разумния човек не спори с жена. Руслан Мъйнов имаше един монолог в Комиците за това, че да спориш с жена е като да стрижеш прасе - вълна няма да има, ама много квичи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2014 0:47 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Редно беше да те отбележа в темата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 3:08

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: