ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Окт 2020 4:32

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой потребител е по-дразнещ за Вас?
Бърби 54%  54%  [ 22 ]
Чопър 39%  39%  [ 16 ]
Друг (редно е да го отбележите в темата) 7%  7%  [ 3 ]
Общо гласове : 41
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бърби VS Чопър
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2014 21:21 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Бърби мноУ ясно :)
Чопъра си е хейтър, но от готините. Плюс това е кошмар за всеки средностатистически форумен комуняга :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2014 21:30 
.
Аватар

Тук е от: 31 Май 2010 11:35
Чопър написа:
Но пък мен ако ме извикаш ще дойда.

Айде,айде,колко пъти те викам и все не идваш.

Изхвърли циганите, и ще въскръснат реките, гората, вилните зони, Енергото, железниците, селата, малките градове, пазарите за зеленчуци, мелиоративното стопанство на страната и паметниците на великите българи и героите. Сигурно и още един куп неща.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2014 21:33 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
(автор на темата)
Стига де :D все ме заварваш в движение, ко да направим....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2014 22:33 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 19 Фев 2013 14:55
Много ми е трудно да преценя кой от двамата е по-дразнещ. И двамата са уникални.
А, Барбуса също, но той е и интересен от научна гледна точка. Може да се спори дали е с незавършен пубертет или с ранна склероза.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2014 5:58 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мене и двамата не ме дразнят. Признавам си, че даже ме забавляват. Има други, които много повече ме дразнят, те направо са клиника (и няма да е съобразя с условието да кажа кои са, че не ми се иска да се обяснявам сума ти време кой е по-по-луд)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 9:07 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Когато някои ни ядосват, трябва да сме наясно, че ние ги ядосваме повече. Как е възможно? Взаимоотношенията ни във форума може да се крепят единствено на толерантност и покорност да прощаваме грешките, така като те нашите. Няма идеални хора, ако не можем да приемаме хората такива каквито са, то трябва да се оттеглим на безлюден остров и живеем сами, без да допускаме никого до нас.
Като заключение искам да кажа, че ако мненията ни, не съвпадат с някого по определена тема то не значи, че трябва да го нарочим и да го преследваме във всички останали теми.
Така, че Чопър и Бърби ги каня на виртуална среща на по едно кафе, или кой каквото иска да пие и си стиснем приятелски ръцете и не обтягаме излишно отношенията си. Желаещите да се покаят или готови да отпуснат грешките ни моля да се присъединят и сложим край на негативните ни чувства. Нека погледнем на живота положително, когато някого ненавиждаме излишно се ядосваме. С прощаването грешките на останалите показваме великодушието си, и не забравяме, че и ние самите допускаме грешки. Единствено идиота има чувството, че е безпогрешен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 19:35 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
И аз ще дойда на това кафе. Ще си нося аптечката за първа помощ :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 20:13 
Акварист
Акварист

Няма нужда, приготвил съм лулата на мита (ако дойде Амапола ще я запали, аз съм не пушач, повече от 30 години но щом е за идеята) ще закопаем бойните секири, така като преди много години са правили индианците. А нашите съфорумници са далеко по интелигентни така, че сме крачка от смирението. Любопитен съм кои ще пристигнат? Аз вече изпих доста бири в чакане, но какво да се прави,щом трябва ще продължавам. Ще ми трябва и aruba_man специалист на бирата за да задържим позицията . Абе и големият сняг пречи на съфорумниците голямата зима малко е замразила отношенията ни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 21:55 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
barbus написа:
Така, че Чопър и Бърби ги каня на виртуална среща на по едно кафе, или кой каквото иска да пие и си стиснем приятелски ръцете и не обтягаме излишно отношенията си.

Може! От мен дюлева ракия, някоя плескавица и една -две вешалици :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 22:14 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 19 Мар 2008 19:20
Ейй че забавна тема сте си спретнали тука :ROTFL
Бърби разбира се :) Чопъра си е пич от всякъде, винаги е истински и казва точно това, което мисли, въпреки че си е грубичък :D А Бърби повтаря едно и също нещо по 100 различни начина постоянно, как да не ти писне...
И за да потвърдим думите на чопъра, ето как бърби веднага се нави за ВИРТУАЛНА среща :O01.gif

We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 22:28 
~~~~
~~~~

Какво повтарям, не разбрах, хели?:)

Между другото, ти окупаторка ли го играеш в момента? Не се заяждам, само дето ми е смешно, че сополанко чете прокламации, можеш да го заместиш, вместо да се изказваш неподготвена тук:)))

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Яну 2014 22:39 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 19 Мар 2008 19:20
Хахахаха ето отново :) сама потвърждаваш всичко казано до тук.
И за да ти допълня глупавия спам, не, не съм. Както сама вече си прочела хората вътре не се знае кои са и откъде са.

We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 1:36 
Акварист
Акварист

Е имаме новодошли добре дошли има ли голям сняг при вас. Аз със бирата и Интернет, чак сега ви забелязах, моля да ме извините.Тук има само студ -13°C без сняг при вас гледам -8° C . Мах да каже, кога най после и тук ще завали сняг моля? Но той още не е пристигнал. Дами изглеждате много добре, повече усмивки и светлина във постовете си моля. Ти Бърби не ме разочаровай, нали ще сключваме примирие. Забравяме всичко негативно и продължаваме напред с чист щит, било каквото било. Можеш да пишеш много интересни и приятни неща за мое и всеобщо развеселяване. Нали знаеш, че бог създал човека но той бил груб,тъжен и мрачен и тогава създал жената за да го развеселява.
Абе и аз със тази бира вече не се чувам какво говоря... и ми се доспива няма да мога да дочакам Чопър така,че за сега се оттеглям. Дръжте позиция по всяка вероятност ще пристигнат и останалите, за да изпушим лулата на мира. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 8:00 
~~~~
~~~~

barbus написа:
Е имаме новодошли добре дошли има ли голям сняг при вас. Аз със бирата и Интернет, чак сега ви забелязах, моля да ме извините.Тук има само студ -13°C без сняг при вас гледам -8° C . Мах да каже, кога най после и тук ще завали сняг моля? Но той още не е пристигнал. Дами изглеждате много добре, повече усмивки и светлина във постовете си моля. Ти Бърби не ме разочаровай, нали ще сключваме примирие. Забравяме всичко негативно и продължаваме напред с чист щит, било каквото било. Можеш да пишеш много интересни и приятни неща за мое и всеобщо развеселяване. Нали знаеш, че бог създал човека но той бил груб,тъжен и мрачен и тогава създал жената за да го развеселява.
Абе и аз със тази бира вече не се чувам какво говоря... и ми се доспива няма да мога да дочакам Чопър така,че за сега се оттеглям. Дръжте позиция по всяка вероятност ще пристигнат и останалите, за да изпушим лулата на мира. :B4.gif

Барбусе, миротворецо, ти сам знаеш, че българите най ни бива да се мразим. Не се занимавай с виртаулно помирение, щото само си губиш времето- знаците ти и закачките ми няма да бъдат разчетени. Остави хората да си излеят злобийката, може да им стане по-леко и да се усетят малко по-щастливи!:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 8:35 
Акварист
Акварист

Чопърe пак сме се разминали, не съм забелязал, че си бил там приятелю преди да си тръгна. И не започвай пак, Бърби е неделима част от форума и ще се радвам да остане. Това, че повече хора ти фандят отколкото на мен не означава, че аз трябва например да напусна форума.Освен ако този форум не е твой, или имаш такива чувства? Ако е така моля те разясни ми, може и като останем само ние двамата ? Ми така е тук има всякакви гениални,велики и обикновени като мен но както се казва в една мъдрост ( Дружбата ти с велик човек няма да ти навреди и точно затова съм и във форума, или ако да - значи трябва да се замисли дали въобще е велик?) Моля те бъди коректен и се дръж като кавалер, още нищо не си пил, но ако греша те каня на едно кафе, искам да ти кажа някой неща насаме. Силните личности и истинските мъже единственно могат да прощават грешките на останалите. Покажи, че си истински герой на практика, а не интригант, целият форум към тебе гледа вече е дошъл видов ден, нали знаеш ние мъжете винаги толерираме дамите като и те нас, природен закон. В природата никога мъжки екземпляр не напада женската, да не би ние хората да сме по елементарни от животните? Всички сме виждали как се бият кочовете, но никога няма да водим коч да се противопостави на овца. Това е под достойнството му.
Но то и затова Амапола все още не носи лулата на мира, все и се не вярва, че ще я изпушим, мисли си, че бистрото е за непушачи. Абе то може и да е истина, но в името на добрият дух и с цел да премахнем напрежението което тежи на покрива пък със големият сняг, който очакваме създава опасност и излишни нерви във форума. Абе аз ще се радвам да седна до Бъри, а ти Чопъре си избери някое топло местенце и добра компания, всички вече знаем, че си най великият между нас и моля те, не разваляй компанията. В форума има доста място и зали за всички, виждаш, че на една маса не можем да се поберем всички, можеш, да седнеш там където ти е приятно. Но ако се опираш, да ни кажеш, че можеш да казваш на всеки кой къде да седне или да си замине когато кажеш..то като, че ли имаш грешка.О забравих да ви кажа, още при ставането нещо не се чувствах добре и няма да ми повярвате вече пия трета бира и все още не съм се оправил напълно но си не мисля, че съм пиян и говоря глупости....или откъде да знам кога съм пиян, то и когато не пия си ги говоря. :D
О вече си тук но не виждаш,че гледам към теб...Но така е по добре аз съм малко срамежлив, но със сигурност като изпия една водка за кураж ще ме видиш. Абе да ти кажа Чопър не е толкова лош, а ние толкова добри както си мислим, пък и той си е седнал с приятелите си. :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Окт 2020 4:32

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: