ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:05

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой потребител е по-дразнещ за Вас?
Бърби 54%  54%  [ 22 ]
Чопър 39%  39%  [ 16 ]
Друг (редно е да го отбележите в темата) 7%  7%  [ 3 ]
Общо гласове : 41
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бърби VS Чопър
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 19:29 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
(автор на темата)
Тъпоринова, като не е кефи тук - изчезвай! Както е видно в анкетата няма да липсваш особено... Клоуни, ти също си недолюбван зарад поведението си - непрекъснатото ти парадиране и самохвалене е къде по-дразнещо от моите псувни.... с Бърборинова недейте да търсите в другите причината да не сте харесвани, причината е самите вас!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 19:36 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Сигурен БАН! Нямам какво да добавя по темата. Ако администрацията на форума не предприеме мерки, считам за разрешено да псувам както си искам тука.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 19:51 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Ей ся си го преместиха за мнението ти :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 21:21 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 23 Юни 2008 15:54
Много вярно изказване имаше някъде измежду редовете - Бърби отказва лични срещи, докато Чопъра не.
Няма да забравя преди година или две трябва да са станали вече, запознанството ми с Чопъра тук почна с обиди - той мене, аз него, и то ябълката на раздора беше Бърби, щото аз са хвърлих да я защитавам. Тогава Чопъра сам поиска да се видим и колкото и да ме беше страх, отидох на срещата. Нито една обидна дума, нито един обиден жест. Точно тогава на живо ме спечели :)
Нищо по темата не казах, щото я намирам по-скоро за забавна за наблюдаване, ама държах да си споделя историята. Ей така, да напомня за себе си, че и аз още чета форума!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 21:26 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Извън темата/подсказка:
темата е "да ти умре магарето от гъдел"...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 21:27 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Аз нямах идеята да се проточва толкова, а просто нагледно да се покаже колко непоносима гад е оная...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 22:05 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Е, не успя да го докажеш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 22:16 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Вашата партия може и така да мисли, но анкетата говори друго.... на черното бяло ще кажете, морала ще изкривите ама няма си признаете, че тая е боклук безподобен и това за какво? За някаква платена драскачка....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 22:43 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Вашта партия, нашта партия - глупаво и старомодно. Аман.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2014 23:04 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
"партия" в смисъл като клика, сдружение, задруга..... Като заговорихме за глупаво и старомодно - де изчезна Клоуна?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2014 8:04 
Администратор
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 2:16
Рядко посещавам форума, и сега попадам на тази тема - честно не ми се четеше всичко :)
Относно Чопъра /За мен си е Миксepa, не че много правя разлика между уредите/ - ами не знам защо всички го намират за страшен.
Човекът си има хъс и си го изразява по свой начин /ей богу, много по-цветист съм от него, но за благозвучие/. Струва ми се, че той си го изживява това и не е само за благозвучие.
Така де, накратко - с него мож да пийш и да се сбийш :D Лошо няма, то сбиването обикновено е еднократно - по принцип, колкото и тъпо и да звучи е някаква традиция /който е бил в казармата знае, че приятелствата започват след такива взаимно доказани "качества"/
Бърби по-малко я познавам онлайн, но както жените го си го могат, така ще извърти, че ще излезе от контекста /имам само 1 такъв опит с нея, но не съм глупак за да не ми стане ясно, че бих предпочел друго освен един вечен спор/.
Ако искам спор с Чопъра, само ще похваля нещо руско и ще се почне... до края на света.
Това не е моя слабост обаче, а негова /силно да люби и мрази, както го казва Ботев, може да е и опасен капан/.
Когато се търсят симптомите, а не причините, спорът е вечен.
За предпочитане е да видиш кой ги е финансирал всички онези "исти", "ари" и тем подобни. Така че, дотук с политиките.
Там е главата на змията и трябват много повече от 100-200 кила мускули и мозък, за да се тушират причините, а не следствията.
Кой бил по-дразнещ?
Това не е достоверно за мен. Кой е по пристрастно политически досаден бих го нарекъл.
Навремето имаше един филм, дето едно ченге от ДС почна да става бизнесмен. Едно запомних от филма - лафът на същото това ченге:
"Аз теб съм те изчислил бе!"
Така, че ако някой би бил толкова лесно изчислим за едно такова ченге, за какво говорим тук приятели? Кой крив и кой прав ли?
Няма ли инерция в мисленето, тогава ще го видим този герой от филма как ще изчислява като правец 8.
Така че, няма да гласувам и сега като прочетох, какво съм написал ми се струва, че повече минуси съм визирал.
Радвам се, ако е така, защото там трябва да се поработи, а съм сигурен че нито Бърби, нито Чопъра можеш да ги уплашиш с работа. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2014 19:33 
Опитен
Опитен

Тук е от: 07 Фев 2010 10:43
Бърби написа:
А помниш ли, че всичко, с което съм ги 'обидила', са твоите думи, изречени до мен и близките ми, които веднага съм върнала в отговор? Теб може и да те е налегнала амнезията, но има писмени доказателства за това и пак ще повторя- всичко ще ти се върне, на теб, на семейството ти- каквото си надробил, сам ще си сърбаш!
Няколко пъти ти дадох знак, не миряса!
И колкото и да се пънеш да се запознаваш с мен, няма да се получи по моя воля - нямам нужда от доказателства за 'твоята честност, добрина и т.н".

Това горе подчертаното няма как да го възприема! Чопъра може да говори глупости, да псува, да обижда и ругае, обаче такива неща от него не можеш да чуеш! Иначе си е тъпан отвсякъде :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2014 21:25 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Каквото и да е написала Бърби, то е в знак на безпомощност и опит да се защити. Докато толерираната грубост на Чопър е умишлена и е насочена единственно и само срещу мислещите различно от Инспектора, пишещ единственно и само в политиката. И Чопър е като булдозер събарящ всички негови опоненти, които рано или късно разбират, че мислещите различно от Инспектора нямат шанс на достойно присъствие тук.
От тук е ясна и главната насока да се пропагандира демокрацията, с методи които са използвани от Сталин и Хитлер, премахването на политическите опоненти - нямаща нищо общо с демокрацията. Та има ли някаква разлика от престъпленията на комунизма от това което виждаме тук, когато сега дори след толкова години младите демократи кипящи от ентусиазъм са фанатизирани много повече от ново печените комунисти в 1945 година?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2014 8:00 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Егати театъра.... ти туй колко време го мислиш, че да я изкараш тая пачавра жертвата бе? Клетвите към семейството ми и най вече към сина ми са точно от безпомощност, я се замисли малко! Това, че си пасва с полираните ви мозъчета е друг въпрос, но каквото и да правя тука го правя открито - не се крия като нея!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2014 11:34 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
barbus написа:
мислещите различно от Инспектора нямат шанс на достойно присъствие тук.

Прав си!
Инспектора го познавам още от училище и ми виси с две бири които не си плати веднъж като бяхме избягали от часовете. Всъщност той мрази комунистите защото сваляше дъщерята на г-жата по химия, пък тя беше най- голямата комунистка в града и не пускаше дъщеря си до късно. Та затова бягахме от часовете де.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:05

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: