ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:11

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Лафове на хитри продавачи.
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014 22:51 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
(автор на темата)
Взаимствам темата от един мото форум, където обсъждахме смешни и абсурдни обяви. Тук няма се ограничаваме само с авто-мото обяви и лафове на продавачите им, въпреки че моя опит е само от такива, та ако някой има да допълва нека да го стори за да се посмеем дружно на жалките опити на разни тарикати да си прокарат номерата.

Днес имах интересен случай с един продавач на Поло - хубава и стегната колица, дизел, много малък разход, че и климатик. Хвана ми окото, а и е от познат та сме що-годе наясно с историята на колата, произведена през далечната 1995година и пазарната и цена е около 2000лв, като 2500 се води за много много висока цена, която търпи коментар. В крайна сметка аз знаех, че се продава колата, но не знаех цената и се опулих като чух цената 3000лв :BB08.gif :BB08.gif :BB08.gif :BB08.gif :BB08.gif и преодолявайки шока, като питам "абе ти луд ли си" насреща получавам отговор с тон, който отразява недоумението на продавача като как аз така възразявам на тая толкова изгодна оферта "що бе - аз за толкова я купих колата бе" :01_crazy.gif И съответно му отговорих "Абе и някой преди 19 години е дал над 20 000лв за тая кола бе, какво се ограничаваш с тия 3 бона само" и без повече коментари се врътнах и заминахме :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Лафове на хитри продавачи.
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014 23:33 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Извън темата/подсказка:
Ето защо не можах да си продам километража... Те купувачите искат като е ползвано нещо да е на поне -50% от цената, на която е купено...Ич не ви интересува, че не е ползвано или е много запазено...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Лафове на хитри продавачи.
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2014 23:37 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Слабички сте братя! Аз досега, квото съм обявил - съм продал. 50% ,40% - важното е да заминава. А като направя бартер за домашна ракия и над 100% от сумата съм вземал! :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014 0:05 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Бих желал да споделяте куриозни случки, а не да ми се хвалиш какво си продал и кого си прецакал - алъш-вериша ти най-малко ме интересува....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014 0:13 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Аз от 12-годишен съм в търговията! Постът ми беше насочен към Loveca_! Истории имам хиляди, на прима виста се сещам за "кефала", който си купи телефон втора употреба в Италия, на цена като нов, понеже продавачът му казал, че неговият е ползван и не можел да се развали, щом досега не се е развалил, докато от магазина можел да даде дефект! :O01.gif

А моята култова продажба е на "кожено" яке, което навремето като ме бяха свалили на Гюргево и бях спал с него на гарата върху чувалите с тиксо и на сутринта половината му се отлепи "кожата" и го продадох на нормална цена на един, понеже той щял да влиза при прасетата с него и не му пречело, че е отлепено! :O01.gif

Последната седмица продадох два хладилника по 600 лева, половин година стояха в продавалника по 400 лева и никой не ги искаше, обаче моят авер Радо Секса намери едно камикадзе! Кво му е говорил не знам, ама оня ги взе и даже предварително ми даде парите, да не ги продам на друг! Радо вика: Няма страшно брат, в България балъците са повече от китайците! :O01.gif

Последна промяна aruba_man на 08 Апр 2014 0:26, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014 0:26 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

(автор на темата)
Все ми е тая бе - не ни интересува какво и как си продал бе! Ако имаш куриозни случки ги сподели, ако ще ми разправяш колко голям тарикат си - няма да стане!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2014 0:31 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Шматка си брат! Като продам някоя Астра с изгнили калници, ще се включа в темата ти! :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:11

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения