ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 3:06

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Говорилня
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2015 21:40 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
(автор на темата)
Провокирана от barbus, пускам тема за празни, напразни, почвени и безпочвени приказки, за начесване на пръстите, сърбежите и бодежите и за каквото ви дойде на ум:))
цитат:
"Мадам Бърби каквото и да отвори(като например някоя деликатна тема за преживяване на влюбеният и тайните желания на нежният пол) ще е забавно, а тя разполага с много възможности. :D "

отговор:
Драги ми, barbus-е, нейде казах за тарифа 65 лв на час, но това не ме прави 'мадам'. Не си ме чел внимателно през годините- не си вадя хляба с долнопробни и незаконни дейности:)

По 'темата'- мога да говоря по разни деликатни и не дотам теми, но точно сега за любов и тайни желания не ми се получава. Напоследък доста познати и приятели погинаха - все странни и нелепи смърти , в прекрасни възрасти- 18, 27, 53, 48 и т.н..
Вярно, животът е за живите! Да поговорим за живота /имаше тема "Как живеете? ", която пуснах тук преди почти пет години/..

Какво се промени през тези пет години?
Разпиляхме се, но се надявам да се върнете поне за тази тема:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Говорилня
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2015 22:39 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Бърби написа:
не си вадя хляба с долнопробни и незаконни дейности :)
написа платената драскачка :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2015 13:39 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Как все се намирате? Сякаш си абониран за нея и max :)

Бърби, имаме си тема за чат, тъй че дублираш малко

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2015 21:07 
~~~~
~~~~

(автор на темата)
Има и тема "Как живеете?" Пуснала съм тази, щото нямам намерения да вадя старата от нафталина.
Е, как живееш, Ловеца? За 5 г някои завършват, други се женят/разделят, деца се раждат, бизнеси се закриват.. Ти до къде я докара?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2015 21:29 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Нищо не се е променило съществено. Нямам жена, нямам работа, още уча...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2015 13:37 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Бърби написа:
Провокирана от barbus, пускам тема за празни, напразни, почвени и безпочвени приказки, за начесване на пръстите, сърбежите и бодежите и за каквото ви дойде на ум:))
цитат:
"Мадам Бърби каквото и да отвори(като например някоя деликатна тема за преживяване на влюбеният и тайните желания на нежният пол) ще е забавно, а тя разполага с много възможности. :D "

отговор:
Драги ми, barbus-е, нейде казах за тарифа 65 лв на час, но това не ме прави 'мадам'. Не си ме чел внимателно през годините- не си вадя хляба с долнопробни и незаконни дейности:)

По 'темата'- мога да говоря по разни деликатни и не дотам теми, но точно сега за любов и тайни желания не ми се получава. Напоследък доста познати и приятели погинаха - все странни и нелепи смърти , в прекрасни възрасти- 18, 27, 53, 48 и т.н..
Вярно, животът е за живите! Да поговорим за живота /имаше тема "Как живеете? ", която пуснах тук преди почти пет години/..

Какво се промени през тези пет години?
Разпиляхме се, но се надявам да се върнете поне за тази тема:)

Това мое обръщение беше шеговито (мадам съм отъждествил с лейди)и съвсем не съм имал в предвид нещата за които пишеш, просто си ме разбрала погрешно. Въпреки всичко моля да ме извиниш. Никога не съм се съмнявал, че можеш да се занимаваш с глупости. Будното ти съзнание и голямата ти отговорност към всички и всичко са ме въодушевявали и те смятам за безпристрастен съфорумник внасящ, плам и много свежест във форума с остротата и точността на коментарите си.

-- 21 Юни 2015 9:25 --

https://www.youtube.com/watch?v=U9hJDMt492Q

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2015 9:33 
~~~~
~~~~

(автор на темата)
Благодаря, развесели ме!:)

Казваш:
"Колкото по рано осъзнаем, че никой няма да ни даде нищо даром и че всичко зависи от самите нас толкова по добре. :D "

и това обяснява всичко. Споделяш, че си щастлив тук...Разкажи повече за завръщането, устройването, перипетиите, ако ги е имало и...както как хората се завръщат, когато ТАМ е толкова уреден и подреден живота? Други ли са възприятията и усещанията, други ли са очакванията или просто отваряш нова страница 'като му дойде времето'?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2015 20:00 
Акварист
Акварист

Тук се живее по свободно, ако си в състояние сам да си свършиш работата и правиш каквото си пожелаеш - пълна свобода. Появиха се супермаркетите и големите строителни и повечето технически магазини, България се Европеизира със съществуващите си особености с които сме свикнали. Е отначало ме дразнеха изобилието от ниско качествени стоки които в Европа няма как да се внесат(защото всеки вид стока внесен отвън трябва да е придружен от сертификат издаден от специализирани фирми оглавени от инженери и преминал изпитателен срок) но иначе всичко е ОК.Превъзходните ни кебапчета, банички, боза, халва и др, в Европа ги няма. Бирата ни вече е хубава, жените ни са най красивите, хората са мили и добродушни, природата ни е неповторима (така като сьомгата не забравя реката където се е излюпила и се връща от океана обратно, по същият начин чувствам въздуха у нас диша се по свободно)всеки разполага с време за раздумка и компания, докато там тези неща липсват.Имаме море с най приемна температура нито е студено нито топло, жалко, че не можем да го подредим за да привлечем туристите от ЕС, а Руснаците ги изгонихме по нареждане на Америка.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2015 21:01 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Държавата ще се оправи в момента в който изгоним такива продажни руски слуги в Сибир, като теб Барбусе.... Ако се чувстваш патриот и имаш претенции да си такъв вземи се гръмни!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2015 22:45 
Акварист
Акварист

https://www.youtube.com/watch?v=hqsxdrIPCGk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2015 23:24 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2015 7:19 
Акварист
Акварист

Извън темата/подсказка:
Повече от 25 години такива като теб се мъчат напразно да разграбят, унищожат, продадат и омаловажат построеното единствено от комунистите, без да са построи нищо. Не мога да разбера дали си против комунистите преди демокрацията, построили това което имаме сега или тези по времето на безкрайният преход включили се в демократичната схема на многопартийно управление, докато ти си твърд диктатор и враг номер едно на демокрацията - не признаваш многопартийното управление на страната.
Факта , че не можем да достигнем ВБП по времето на социализма дори и след 25 години демокрация въпреки наливането на европейски средства и баснословни заеми, красноречиво говори за грешките ни, и да използваме клишето ''комунистите са виновни'' е наивно, но ако нямаш друго какво да кажеш и има хора на които им харесва можеш да го използваш още 25 години.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2015 21:21 
~~~~
~~~~

(автор на темата)
barbus написа:
Тук се живее по свободно, ако си в състояние сам да си свършиш работата и правиш каквото си пожелаеш - пълна свобода.....

Сранно..доста хора, при това с добър социален статус, съм чувала да твърдят/ споделят, че се чувстват като роби..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2015 18:06 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тия хора ако са от същото червено котило, много ясно, че ще се чувстват като роби - липсва им авантата и привилегиите....
Барбус, тия комунисти дето строили толкова много защо Германия още не може да преодолее пропастта между двете Германии?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Юни 2015 7:32 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
barbus написа:
Тук се живее по свободно, ако си в състояние сам да си свършиш работата и правиш каквото си пожелаеш - пълна свобода. Появиха се супермаркетите и големите строителни и повечето технически магазини, България се Европеизира със съществуващите си особености с които сме свикнали. Е отначало ме дразнеха изобилието от ниско качествени стоки които в Европа няма как да се внесат(защото всеки вид стока внесен отвън трябва да е придружен от сертификат издаден от специализирани фирми оглавени от инженери и преминал изпитателен срок) но иначе всичко е ОК.Превъзходните ни кебапчета, банички, боза, халва и др, в Европа ги няма. Бирата ни вече е хубава, жените ни са най красивите, хората са мили и добродушни, природата ни е неповторима (така като сьомгата не забравя реката където се е излюпила и се връща от океана обратно, по същият начин чувствам въздуха у нас диша се по свободно)всеки разполага с време за раздумка и компания, докато там тези неща липсват.Имаме море с най приемна температура нито е студено нито топло, жалко, че не можем да го подредим за да привлечем туристите от ЕС, а Руснаците ги изгонихме по нареждане на Америка.

Според теб навлизането на тези магазини е признак за прогрес на България? Ти акобеше се върнал по-рано, дали щеше да можеш да си купиш апартамент? Банички, халва, баклава, айран има в Германия на всеки ъгъл, турците ги продават. България няма принос дори и за тях, а ти си намерил с кво да се гордееш. Българите били мили? При положение, че на всяка крачка биваш спъван и задушен! Ти сигурно не си живял в Германия да видиш какво е наистина мило отношение...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 3:06

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: