Нещо яко ми дразни на гърлото. Жена ми ми даде нЕкво зелено чудодейно хапче, дето не е антибиотик, ама наистина вършело чудеса. Даде ми и една джаджа да си пръскам в гърлото..нЕкъв проплис.
bobo обаче реши да комбинира с бабините илачи. И ся си е налял една сливовица..стара сливовица, с една зелена салата...и не знам от кво, ама вече не ми дразни толкова.
