ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:39



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 6:07 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Lyudmil12 написа:
...
При хълцане: (Не е майтап.)
Човек се навежда под формата на буква Г с ръцете на кръста. Друг му подава да изпие една чаша вода в тази поза. Действа веднага и безотказно.

Напред или назад се навежда ?
Защото ако е назад може да се задави (според мен).

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 6:31 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Мнения: 2265
Местоположение: Wolfsschanze
Skype: vorvzakone77
Ловец,ако е назад,точно преди да се задави ще е умрял поради пречупване на гръбначния стълб... :O01.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2009 19:33 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
Това с хълцането е 100%, преди да го науча какво не съм пробвал


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2009 12:01 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 31 Юли 2008 15:39
Мнения: 2093
Извън темата/подсказка:
Доколкото знам тази рецепта за хълцавица идва от Русия. Когато балерините преди представление се разхълцали от нервност, ги лекували така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2009 12:52 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
е да ама ние не сме балерини и предтсавление правим само като се напием ама тогава публиката е малко


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2009 16:10 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 31 Юли 2008 15:39
Мнения: 2093
Тогава следвай думите на Лечителя Петър Димков.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2009 16:06 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 21 Ное 2009 15:58
Мнения: 1
Здравей Адмирале...Ето нещо специално за теб и останалите,които не вярват на хора като Ванга,Петър Димков и др....

Четири билкови комбинации по рецепти на Петър Димков се предлагат вече в таблетни форми
Автор: "Регал" 23 април 2009

С дегустация на отвари от четирите билкови комбинации бяха представени претворените в таблетна форма рецепти на Петър Димков-Лечителя. Д-р Петър Димков – внук, който продължава делото на дядо си в областта на фитотерапията и ирисовата диагностика, описа пред журналисти качествата на билковите концентрати.

Създадените до този момент таблетни форми са четири и са предназначени за:
1) Нормализиране функцията на отделителната система, посредством противовъзпалително действие и прочистване на бъбреците от камъни и пясък.
2) Проблеми със съня, настроенията и концентрацията. Билковата комбинация премахва още чувството на дискомфорт в областта на главата.
3) Проблеми с хемороидите - билкова комбинация, която намалява отока, успокоява болката и дискомфорта при дефекация, действа съдосвиващо.
4) Проблеми с киселини, болки и дискомфорт в стомашно-чревния тракт, на което се въздейства чрез подобряване тонуса на стомаха и спомагане за по-доброто храносмилане.

По време на събитието беше отделено и специално внимание на значението на фитотерапията и билколечението за здравословния начин на живот, както и на предимствата и ефектите при лечението на различни болести с медикаменти, създадени от билкови екстракти.

Д-р Петър Димков – внук на Петър Димков-Лечителя, е главен асистент в Очна клиника на УМБАЛ "Александровска". Отварите, които той представи, бяха приготвени от Таньо Шишков, председател на Българско гурме общество.

Народният лечител Петър Димков е един от първите защитници на природосъобразния начин на живот в България. Следвайки традицията в своето семейство, той посвещава по-голямата част от живота си на изучаването на билките, събирането на рецепти и тяхното доразвиване. Във фитотерапията той открива и прилага свои оригинални съчетания от билки. Уникалните му рецепти и съвети са издадени в четири книги: "Българска народна медицина" (преиздавана многократно), "Хигиена и лекуване на душата", "Молитвеник" и "Очна диагноза".
ПС...Твърдо ЗА "Бабините илачи"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 28 Ное 2009 21:49 
силно зачервено гърло без болка при прегълтане със прием на силен антибиотик от три дни продължава висока температура Помогне моляви


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2009 7:54 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Извън темата/подсказка:
Смени антибиотика...или личния лекар. :B4.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2009 22:37 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 31 Окт 2009 22:27
Мнения: 1628
маринова написа:
силно зачервено гърло без болка при прегълтане със прием на силен антибиотик от три дни продължава висока температура Помогне моляви

Тичай при доктора!

_________________
SCIENTIA EST POTENTIA


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2009 19:52 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Я,казвайте бързо някакви илачи за кашлица и загуба на глас.
Че за утре гласа ми ми трябва. :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2009 20:07 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
5-6 цели леко натрошени ореха, с черупките
5-6 лукчета
1-2 листа ендреше
половин шепа шипки
вода -около 700 гр...да поври докато остане наполовина
*********

вариш, прецеждаш, подслаждаш с мед и пиеш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2009 21:16 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Извън темата/подсказка:
Туй нещо с кво се пие? С уиски, с водка...?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 20 Дек 2009 21:22 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Извън темата/подсказка:
Вместо!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Бабини илачи!
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2009 9:38 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 17 Юни 2009 15:25
Мнения: 241
Местоположение: Шумен
Рецептата, която единствено ми помага при много болно гърло със суха кашлица:
2 глави лук - заедно с люспите, сцепени на четери
4-ри ореха - с черупките, счупени
Варят се в 1л вода и после се пие течното съдържание подсладено с мед /като чай/.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 9:39


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.