ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:19



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 20:43 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
(автор на темата)
Нека в тази тема си сравняваме кръвното налягане. Вместо ниско/високо пишете точни цифри, така ще е по-интересно.

Моето се върти около 110 х 80.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 20:47 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
По друго -не , ама по високо кръвно съм почти сигурна ,че съм рекордьорката на форума. Засега рекорда ми е 280 /150.
Нормално и най-често е 120 /80.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 20:48 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
(автор на темата)
Оха, какво е това 280? Да не си го мерила с електронен апарат за 20 лв.?

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 20:50 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Нееее. Имах електронен ,ама го изхвърлих отдавна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 20:57 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Извън темата/подсказка:
Като видях темата в "десетте най-" и веднага си направих асоциация с westcamp. Нов луд на хоризонта.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 21:02 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 31 Окт 2009 22:27
Мнения: 1628
90-60 и никой не може да ми го вдигне :)

_________________
SCIENTIA EST POTENTIA


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 21:03 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Моето откача често. По принцип е 110 на 70, но често имам случаи да пада на 90 на 60 и чувството не е никак приятно...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 21:14 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Преди време ме бяха писали в графата Хипертоник /не помня коя степен/. Няколко месеца пих хапчета, после сам си намалих дозата и постепенно ги спрях. А! Междувпрочем си смених работата. :wink:
Сега меря кръвното орентировъчно, щото малко се пре*баха цифрите на апарата.
Изображение


Извън темата/подсказка:
Ама на пулс съм го докарал. :ROTFL


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 21:16 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Какъв е тоя пулс ,бе Бобо? Нещо много паранормално почна да става и в тая тема. :01_crazy.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 21:20 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
(автор на темата)
Вчера и днеска май форумът е в контакт с един друг свят, където витаят магьосници и духове. Изображение

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 22:12 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 19 Окт 2008 11:32
Мнения: 480
Skype: sibila1979
Моето кръвно налягане обикновено е 90/60. Когато се вдигне 100/70 е много неприятно. Добре, че се случва мнооого рядко! Поради ниското кръвно пиенето на кафе сутрин е задължително при мен! Иначе няма събуждане! :C5.gif :D

_________________

"Пуx? - Да, Прасчо. - Нищо, просто искам да съм сигурен, че те има, Пух!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2010 22:13 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 02 Мар 2008 18:47
Мнения: 541
Skype: sameoldsong_87
обикновено е около 120 на 80 но на скоро бях с 60 на 30 (измерено с обикновен апарат а не електронен)

_________________
Сърце, биещо 1914 пъти в секунда...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2010 6:42 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Като тръгна на задължителна профилактиктичен, го вдигам. Докторът все на 120/90 го докарва и започват едни приказки за сърцето....
Понякога карам секретарката в офиса да ми го мери с един електронен, ако видя зор, и после разреждам с аспиринче..

Като чета бобо, се сещам как една докторица преди време ми даде да пия някакви експериментални хапчета- след едно такова сутрин ставах парцал за цял ден.. Пих ги 4-5 дни и ги спрях от раз , което сигурно е грешка, но кураж ми даде един 70+ доктор, който ми каза, че такива хапчета мога да пия като стигна неговата възраст..
И за една друга докторка се сещам- нейния експеримент ми качи 20 килца отгоре, та няма сваляне, но това е друга тема...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2010 8:40 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 02 Апр 2009 19:23
Мнения: 691
Местоположение: Пред компа
140на100,обаче докторът ми даде хапченца и сега е добре 120на80.
Извън темата/подсказка:
Много млади хора започнаха да пият хапчета за нормализиране на кръвното. :E3.gif

_________________
Нема водорасли,водата е ЧИСТА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво е кръвното ви налягане?
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2010 8:46 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Интересно ,когато ми е най-нервно , най-напрегнато ,най-напечено кръвното ми е бетон 120/ 80.
Спокойна ли съм ,ей тъй уж без нищо - хвръква нагоре.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 86 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Бърз отговор
  

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за нападенията над Иран?

в Политика

Loveca_

4

1572

04 Мар 2026 22:22

Какво мислите за войната между Русия и Украйна?

в Политика

Loveca_

11

22230

27 Фев 2022 0:39



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:19


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.