ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 05 Дек 2020 19:58

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Най-невероятното ви насиране !!!
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:12 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 24 Яну 2007 17:45
(автор на темата)
На млади години ( май не бях на училище още ) ( живеехме още в Дивдядово ) и чакаме на спирката на руския за Дивдядово и осещам нещо става в мене и хоп напън. Викам си край. Викам на наще така и така ще стане лошо те стискай ся ще се приберем. Стискам аз стискам ама тоя рейс не идва. Откачих. След доста време се зададе. В автобуса постъпих потропвайки и подскачайки нервно за до осмиря звяра. Рейса спря на нашата спирка и аз газ към вкъщи и пред вратата се насрах. А бях толкова близко :cry:

Знам че и ти си се насрал за това сподели с нас :) Заедно можем да го преодолем

Цитат:
FKB:
човече, като малък съм срал през терасата на 7мия и повярвай ми дори ти няма да искаш да го четеш...

един си призна чакаме цялата история

Последна промяна tolito на 28 Май 2008 0:29, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Най-невероятното ви насиране !!!
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:16 
Focken' Koko Bryce
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2007 22:23
в собствените ти лайна ще те удавя :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:20 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
То едно сране .... половин е**не .
Добре го е казал анонимния творец

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:24 
Спомням си за един дедо, дето му викаха Сюргюня...
Имал си проблеми като дете със стомаха и по време на час се развикал, че има сюргюн и иска да излезе, но учителката така и не разбрала...
Миризлива история...

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:28 
Пичове и пичета днеска направо си се насрах.Абе хванало ме е някакво щастие и въпреки,че ходих 5-6 пъти до самотното място на път от работа за вкъщи не можах да се устискам.Яд ме е,че ще се пръсна.Добре,че се придвижвам пеша,защото ако съм в градския транспорт не ми се мисли просто.Напрамо прокапа през крачолите да го еба и срането миризливо.Добре,че жената беше излязла някъде та си изпрах лично насраните гащи.След като си признах какво ме е иницирало да пера тя се смя като разпрана.Как да не ме е яд,а??!

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:33 
Беше хубав зимен ден...Сеш'се ...от ония дни дет ти се иска да си завреш главата в снега и пърхаш весело като малко лапенце по майка си...Да, да...Трябваше да послушам тогава мойте хора "не пии бе не пии, че ше те свие стомаха"...да бе..кой ги слуша тея задръстеняци дето не са близвали мастика в живота си???
Та излизам аз ...хлъзгаво беше...а може би тва беше само илюзия...запътвах се към едно заведение на Попа...стигнах до там що годе жива..а тва беше сутринта все пак , нямаше как да съм се напила рано рано...и видях се с един приятел и от коктейлче на банаово шейкче и мастика се напих(само аз естествено)...Викам си "аре и днеска се напих и си тръгвам...после кво...ше си легна и ше пусна Дързост и Красота и тва е..."...да бе...добрах се до метрото...приятеля ме изхвърли там и ми вика "оправяй се"...да...качих се на метрото и ми се зави свят, обонянието ми се изостри ....мислех, че е само моментно...но не бе...слизам на мойта спирка, клатушкайки се...болеше ме гъз, глава, мислех че ше умра...но не...случи се най-лошото...една бавна струйка изпълни гащите ми влезна в обувките и така...но ми олекна все пак...седнах в студда на една пейка и почнах да се хиля
...хората минаваха покрай мен ....носеха някви противогазни маски...не загрях що са им ама нищо..добрах се до вкъщи, въргаляйки се в кишата и снега...всичко се оправи...
Оттогава не смесвам алкохоли
и такива неща...не ща да преживявам тоя стрес again...:)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:35 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Винаги ми е било чудно, парапланеристите какво правят като им дойде зора , докато се реят из небесата

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:43 
Двама професори гледат минувач с много странна походка.
След кратко обсъждане, професорите спират минувача и го питат:
- Извинете господине, но с колегата сме в научен спор. Аз смятам, че Вие сте болен от паралич, а той твърди, че сте пиян. Кой от нас е прав?
- И тримата сме се излъгали. Аз мислех да пръдна, пък се насрах. - отговорил минувача.

Стар дядо в инвалидна количка разказва на внуците ловджийските си истории:
- И изведнъж, като из невиделица, отнейде изкочи една огромна мечка и със страшно ръмжене почна да...
Гробна тишина...
- И какво, дядо, какво стана??
- Насрах се...
- Е, то в такава опасна ситуация, на всеки може да се случи...
- Не бе, сега се насрах...

Прием, в салона у Ростови е претъпкано. Разказват се истории. Дошъл ред и на поручик Ржевски:
- Такаа господа, това стана по време на Бородинския бой. Значи, върви нашият ескадрон напред в атака, и до нас изведнъж - взрив, мен ме хвърля от седлото, аз скачам веднага на крака - моите другари, всичките убити, сабята ми счупена, а към мен приближават трима яки френски кавалериста с извадени саби, и...
Господа, срам ме е но се насрах.
В салона - тишина, мълчание, накрая един заговорил:
- Поручик, вие, разбира се, сте доста откровен, но, отчитайки обстоятелствата - взрива, падането от коня, трима против един, при това невъоръжен, страха от смъртта...
В това няма нищо срамно, с всеки може да се случи...
- Не господа, не, вие не разбрахте, аз СЕГА се насрах.

Директорката влиза в часа и Иванчо вдига ръка:
-Госпожоо,госпожоо !!
(Учителката знае,че ще каже някоя глупост пред директорката и не го вдига,но той продължава)
-Госпожоо,госпожоо !!
Директорката се обажда и казва
-Вдигнете Иванчо да видим кво ще каже!
-Айде Иванчо кажи.
-Еее то отиди,аз вечи са насрах!!

Българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл в тоалетната и какво да види - няма тоалетна чиния.
Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало. Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти - да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената...
След пет минути влиза един негър. Българина му вика:
- Ей, брат, ако изчистиш тук, ще ти дам 10 долара.
А негъра му отговаря:
- Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените!

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:47 
Да Ви кажа какво ми се случи на мен, приказката "никога не е късно човек да стане за резил" е много вярна да знаете. Та един ден както си седях в офиса ми се допърдя, нямаше никой и го пуснах но...взех че се насрах.УЖАС.Е то беше съвсем малко, но си прах гащите и панталона и ги обух мокри. Добре че нямаше никой в офиса. Толкова гадно се чувствах до края на деня мислех, че около мен вони.Внимавайте как пърдите.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2008 23:51 
Това е историята на Васил, която спечели 1-во място на лигата на разказвачите на 25.04.07 г.

Тази история ми е доста неудобно да я разкажа, но „Изгубени в превода“ понеже се казва темата, та аз, когато ми се случи това, се почувствах изгубен не само в превода, но и в оригиналния текст.
Беше един топъл септемврийски ден на 2001 година и аз с усърдие и страст се опитвах да се добера до кенефа на „Под бора“ на Попа, защото имах разстройство и ми се акаше много при това.
Влязох в бара и направих един отчаян плонж от вратата към вратата на тоалетната. Вече мислено бях вътре със свалени гащи, когато вратата се оказа заключена, а аз в суматохата, която бях създал, дори не видях опашката пред нея, на която хората казаха нещо като „ц-ц-ц“=
Излетях от „Под бора“ и значи оставаше „Старият воин“. На влизане видях едни мацки, дето много не ми бяха безразлични от морето на „Градина“ още, махнах им и изръсих нещо от рода „е сега идвам“.
Слязох по стълбите и за най-голямо съжаление и долу вратата беше заключена. Започнах да подскачам от крак на крак, от буза на буза и да се извивам като туистър. Вратата не се отваряше.
И тогава точно нещо в мен се скъса и взриви на хиляди парченца, към 750 грама лайна потекоха по панталоните ми и стигнаха чак до чорапите ми. След 10 секунди вратата се отвори и аз се шмугнах в кенефа.
Вътре изхвърлих гащите и чорапите си в кошчето и хвърлих панталона в мивката, слава богу, че я имаше. Седнах на тоалетната чиния, макар това да беше напълно излишно. Започнах да преценявам ситуацията.
Намирах се в един кенеф, целият в моите лайна, напълно гол от кръста надолу, а в този момент на вратата започна да се чука. Бях напълно загубен и в невъзможност да се прибера по улиците в този вид.
Все пак измих криво-ляво тоалетната, изпрах панталона, който изстисках внимателно на фона на настоятелните тропания по вратата, сложих си якето на кръста и излязох. Не казах нищо на мацките. Мисля, че никой не разбра за фиаското ми.
На излизане реших, че не мога в този вид да се кача на такси, щото ще намокря седалката. В рейс – също, щото не знаех как съм се измил, щеше да стане малко като оня дето седял до някакъв в рейса, дето много миришел на лайна, и го питал „абе ти да не си се насрал“, и нашият му отговорил „да, защо“. Затова тръгнах пеша до „Емил Марков“ или „Гоце Делчев“. По пътя пък ме видяха едни приятели, аз се опитах да се скатая, ама те викат какво правиш и аз – ами, насрах се.
Тази история съм разказвал много пъти, не пред такава публика и даже на момичета, дето много са се радвали на нея, не знам защо, някакво майчинско съчувствие предизвиквам в тях май, та после съм ги водил в нас да ги запозная с родителите си. Но все пак от една история, дето се оказваш тотално загубен в един момент, можеш да намериш нещо, нали, дори и себе си даже.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 13:17 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Мар 2008 10:30
Божееееееееее!!!!!!!!!!!!!!!! :E5.gif Ще се наакам от смях!!! :A9.gif :lol: :A9.gif :lol: :A9.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 15:42 
Аз пък преди две години, в началото на лятото се разболях. И то доста сериозно... Повръщане, разстройство... Ставам сутринта, навеждам се да повърна, но не можах да задържа и от другата страна. След около час отново усетих напън. Този път обаче и до тоалетната не стигнах (а е на 3 метра). И така веднъж-два пъти и накрая се случи най-унизителното - трябваше да ходя с ПАМПЕРС :)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 19:03 
Ветеран
Ветеран
Аватар

(автор на темата)
Невероятно много гости взеха да посещават форума :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 20:42 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 20 Май 2008 19:19
пфф аз ако почна то нема край ве
например неска до преди малко в ресторант сме ,напихме се ,почрпиха ни бира,по нататък напрао не ми се говори кфо стана :B9.gif :B5.gif :B5.gif :B5.gif :B5.gif :B5.gif :B5.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2008 21:13 
Ветеран
Ветеран
Аватар

(автор на темата)
Разхлаби ли те ? :N4.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 05 Дек 2020 19:58

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: