ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:07

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Затворено общество, многобройни шутове и гениални затапки
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2008 12:51 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
da-ti-go-na4ukam-nikolai4o
Хмммм, интересно :wink: !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Кухни и мебели по поръчка
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 23:04 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 28 Яну 2009 21:42
Както веднага може да се разбере, във вас не семо че силно се откроява типично българската черта, че щом не уплюваме някой, явно има нещо нередно, ами си личи и дълбокия ви провинциализъм. Единия стои и следи за правописни грешки, а другия веднага е решил става дума за реклама. Мисля че форумите са за да си комуникират хората и да си помагат, както и да споделят мнения, но вие явно стоите и чаката да разконспирирате някой за да може днес да се каже, че нещо изобщо сте свършили. :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 0:58 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Абе не мога да разбера, как така хора с първия си пост във Форума и попадат на точната тема, имам чувството, че ние дето сме с по 2000 поста и нагоре сме някакви балъци и не знаем какви кухни да си поръчаме!
Прочетох нещо и за Мартинели, че не всеки може да си ги позволи, това ли е върха на качеството за вас? :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 11:34 
Нов потребител
Нов потребител

Аз не мога друго да разбера, хем форума е за споделяне на мнения, хем вие каквото да ви се каже го приемате че сте балъци и някой ви казва каква кухня да си поръчате....аз дори не съм ви вийдала, изобщо незнам що за хора сте, едва ли бих предположила че сте балъци, обаче...виждам, че явно вие така се усещате, обикновено човек счита че хората мислят за него това което и той сам мисли за себеб си...А относно Мартинели, го споменавам, защото незная за по скъп магазин за мебели в шумен, никой не е казал че са върха... Говорим за това че масово хората от шумен си купуват неща от града, стествено, че другаде има доста по качествени, можеш да си поръчаш и от София, така и от чужбина и т.н..
А този господин Алекс 72, ако не се лъжа не ранотеше ли в Испаня преди..?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 13:56 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

spatiika написа:
А този господин Алекс 72, ако не се лъжа не ранотеше ли в Испаня преди..?
Този господин (сеньор) Алекс никога не е ранотил в Испания. Виж, да е работил е друго нещо, някФи си 8 годинки само! А кухнята му (на сеньора) е поръчкова, поръчана преди около десет години и нищо не е мръднало по нея. Само дето трябва да сменя витрокерамичния плот, че излязоха нови модели вече. Реклама на фирмата която ми прави кухнята няма да правя, имат си достатъчно работа вече и извън пределите на града!
И друго, форума е точното място за споделяне на мнения, но някак си да пишат потребители още с първия си пост в тема в която откровено се прави реклама - не върви. За това и казах, че ние не сме балъци, ако е хубава "стоката" на фирмата, естествено, че хората ще си поръчват. Все пак живеем в малък град и всичко се разбира, а не в Ню Йорк. Надявам се, да бъда разбран правилно. Лек ден!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 16:05 
Нов потребител
Нов потребител

Явно във форума, регистрирал се човек има един път в годината и когато има повечко и то за ден ви се вижда съмнително... :D3.gif Кой се опитва да ви мотка, та вие сте замоткани по рождение, щом като във всичко търсите конспирация, но пък това е нормално когато живееш в малък град и ти се случва едно и също или по- точно нищо не се случва...
А само да кажа на сеньор Алекс (нищо лично) ама глупака и парите му не остават гълго заедно, или явно 8 годинки не са му били достатъчни та от 10 години не може да си смени кухнята, та сега ще сменя само плота.
Прав си, че не живеем в Ню Йорк, затова не бих си и позволила да хваля нещо което е некачествено, но ти като си наясно къде живееш...бих те посаветвала да не се изтъкваш много, защото хората знаят от къде си тръгнал и какъв си бил. Дано да ме разбереш правилно и ти сеньоре. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 16:18 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Госпожо, нека вместо мен ви отговорят моите кадети.
P.S. Не ни е срам, развалихме хубавата пиеса :oops: .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 17:59 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 28 Яну 2009 18:27
целта на саществуването е да савместим бляскавата представа за самите себе си с отвратителните неща ,които мислят другите за нас

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 19:14 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 21:55
Цитат:
целта на саществуването е да савместим бляскавата представа за самите себе си с отвратителните неща ,които мислят другите за нас

Резултатът от това неизбежно ще породи тежка депресия :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 19:34 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Извън темата/подсказка:
spatiika написа:
.... Единия стои и следи за правописни грешки, а другия веднага е решил става дума за реклама. Мисля че форумите са за да си комуникират хората и да си помагат, както и да споделят мнения, но вие явно стоите и чаката да разконспирирате някой за да може днес да се каже, че нещо изобщо сте свършили....

repsimia написа:

Форумите наистина са затова, обаче докато се опитвам да ти прочета постовете, ме заболява главата. Доста напъни трябват, за да ти схване човек мисълта - без препинателни знаци и с по няколко правописни грешки в изречение. Егати и комуникацията! Ми малко по-грамотно де - вземи се постарай, поне докато правиш (анти) реклама на някого.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 20:52 
Нов потребител
Нов потребител

Fowler,благодаря за подкрепата.Надушвам ,че сме от една порода.Не е нормално да са затворено общество,но за старите кучета явно е заплаха,когато се появи някой с по- голям потенциал от техния,ако въобще вече имат такъв.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 21:32 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Е вече ми писна, стига с тези стари кучета и малки беззащитни палета! Всички са добре дошли, но моля ви, спазвайте правилата на този Форум, ако не сте съгласни с тях - Интернет голям, форуми много и никой не е тука насила.
Повече няма да пиша тук, лека вечер!

п.с. Темата отиде по дяволите, администратора да реши дали да я отреже и да я премести в 123, като запази в този подфорум първия пост на @spatiika!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Яну 2009 22:28 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
(автор на темата)
repsimia написа:
Fowler,благодаря за подкрепата.Надушвам ,че сме от една порода.Не е нормално да са затворено общество,но за старите кучета явно е заплаха,когато се появи някой с по- голям потенциал от техния,ако въобще вече имат такъв.

Не, всъшност те са пичове, но малко по-трудно възприемат новите :wink:
Ако някой успее да издържи първоначалните атаки и не се откаже ще разбере,че понякога форума е доста интересно място :B4.gif
п.п. Не смятам, че имаш проблеми с правописа, а по-скоро с кирилицата, която използваш

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2009 1:27 
Нов потребител
Нов потребител

Kakъвто и да е проблема не ме вълнува ни най- малко ,тези какви пичове ли са или............... с изминал срок на годност, не са ми интересни даже,не искам да падам на тяхното ниво,прекалено се уважавам за да си го причиня.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2009 1:42 
Focken' Koko Bryce
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2007 22:23
"Я, беги да рониш мамули в Алжир, хомеопат чорлав.
Ще ми бараш баръмбата... "

- Пример за две правилни изречения с изразен индивидуализъм.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
ITCommunity - Твоето IT общество

в Интернет

Wild Wolf

13

2107

22 Ное 2014 19:09

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Сеп 2019 9:07

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми