| ФОРУМЪТ НА ШУМЕН http://www.forumshumen.com/forum/ |
|
| Нещо интересно ми се случи днес http://www.forumshumen.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=9260 |
Страница 151 от 151 |
| Автор: | Loveca_ [ 11 Ное 2025 20:12 ] |
| Заглавие: | .: Нещо интересно ми се случи днес |
Преглеждам сигналите на Общината, дето направиха и с картинки да са. Някои от тях ги пишат "приключен", а всъщност нищо не е решено. Един от тях е https://signals.shumen.bg/bg/signals/view/UYF6SF - бай тарикат си запазил две места в поляната с туби. Понеже предложението "запазване на паркомясто с туби да се наказва с глоба" не е влязло в Наредбата за организацията на движението на територията на община Шумен, реших да направя нещо за града. Поставих тубите, които са без дръжки, в близкия контейнер за смет. Той тъкмо беше изпразнен, така че ги стоварих на дъното. Не се сетих да ги засиля да са легнали или първо да излея непознатата течност, но и през ум не ми е минавало, че час по-късно те ще се върнат на местата си. |
|
| Автор: | barbus [ 13 Ное 2025 17:07 ] |
| Заглавие: | Re: Нещо интересно ми се случи днес |
При поставяне на туби и бутилки от минерална вода в контейнера винаги трябва да се смачкат предварително. |
|
| Автор: | Гост [ 14 Ное 2025 16:35 ] |
| Заглавие: | Re: .: Нещо интересно ми се случи днес |
Loveca_ написа: Преглеждам сигналите на Общината, дето направиха и с картинки да са. Някои от тях ги пишат "приключен", а всъщност нищо не е решено. Един от тях е https://signals.shumen.bg/bg/signals/view/UYF6SF - бай тарикат си запазил две места в поляната с туби. Понеже предложението "запазване на паркомясто с туби да се наказва с глоба" не е влязло в Наредбата за организацията на движението на територията на община Шумен, реших да направя нещо за града. Поставих тубите, които са без дръжки, в близкия контейнер за смет. Той тъкмо беше изпразнен, така че ги стоварих на дъното. Не се сетих да ги засиля да са легнали или първо да излея непознатата течност, но и през ум не ми е минавало, че час по-късно те ще се върнат на местата си. Ами снимай после и номера на колата като паркира на мястото на тубите и така ще намерят собственика |
|
| Автор: | Loveca_ [ 14 Мар 2026 23:13 ] |
| Заглавие: | Re: Нещо интересно ми се случи днес |
Паркирах в село Ивански встрани от "пътя" до една от къщите. Не пред гараж. Сайванта всеки момент ще падне, отпред са изсипали няколко чувала строителни отпадъци и аз съм паркирал до тази гледка. Но си седя в колата и чакам. Приближава един с куче и седи отвън до колата. Нещо каза и отворих вратата. Вероятно нещо е питал. Първо попита дали аз съм собственика на къщата. Не съм. После каза: - Ние тук имаме правила... Така и не ги каза какви са, но намека е да не паркирам пред чужда къща явно. След това каза да не се притеснявам и замина. |
|
| Страница 151 от 151 | Часова зона: UTC + 2 часа |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|