ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Сеп 2017 20:40

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Това ДА, това НЕ!
МнениеПубликувано на: 10 Сеп 2016 20:52 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Почти не ми направи впечатление, че хлябът на щанда, годен до днес, вече е мухлясал. Купих си банани и някви работи, дето се заливат с нещо и се яде. Стана като попара. Та за бананите - още като ги извадих от торбата и 2-3 еднодневки ( доста едри ) летяха вътре. Да не си помислите, че аз съм ги пъхнал вътре или отдавна са влезли! Мога да ви снимам и касовата бележка. . Иначе е хубав магазин - добре обслужват.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2016 16:27 
Титан на мисълта
Аватар

Не на лимоните в "Елит" и НЕ на битата сметана на кафе "Авангард"! Развалени са. В Елита са нарязали един лимон преди неизвестно време и го държат в нещо като хладилник. Шефа предвидливо пуска лимона направо в чая, а не да го сложи в чинийката. Веднъж не го сложиха в чая и разбрах защо не ми стига захарта, за да си овкуся чая.
Същото и със сметаната в Авангарда. Ако я бях разбъркал веднага, вместо да опитвам да я ям, пак нямаше да ми стигне захарта, защото беше кисела като торта, забравена на топло няколко дена.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Дек 2016 5:46 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Има един сервиз за газови уредби на изхода на Шумен по посока 5-ти километър за София. Пада се срещу газ станцията където зареждат и битова газ. Голямо НЕ за него. Един тежкар, който ми загуби времето и никаква не я свърши. Е@ати отношението..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2017 15:50 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
Loveca_ написа:
Не на лимоните в "Елит" и НЕ на битата сметана на кафе "Авангард"! Развалени са. В Елита са нарязали един лимон преди неизвестно време и го държат в нещо като хладилник. Шефа предвидливо пуска лимона направо в чая, ...

..в ЦБА продават някакви странни лимони, с портокалов цвят на кората и първата ми мисъл като ги видях беше, че това са гмо лимони, комбинирани с портокал за да са по- едри...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Това ДА, това НЕ!
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2017 17:34 
Титан на мисълта
Аватар

Извън темата/подсказка:
В темата се публикуват мнения на неща, които сме опитали и сме или не сме доволни. И аз не съм доволен, че оназ русата не води вече "Господари на ефира", ама не съм тръгнал да пише Не на сегашните водещи в темата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2017 0:24 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Да на пиците в Joya. Четири различни поръчахме, почти едновременно дойдоха (калцуна се забави мъничко) и всичките бяха на ниво.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2017 18:58 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 05 Юли 2010 12:51
Не е писано от м февруари,но това не ми пречи да се оплача от мое няколкократно наблюдение - в старото ЦБА в кв Б Българанов правят някакви некоректни номера с маслините- няколко пъти купувам вместо маслинин Услу в зехтин/които са дребнички и вкусни/ , някакви ефтини и много едри, които съм виждала на цена 4,80/или нещо такова/ , а сега ги продават вместо хубавите "Услу"...за мен това е лъжа и измама/макар и с маслини /

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017 18:47 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Да на кафе Пролет /чак сега му разбрах името:) /- кафето е супер, чистичко е, усмихват се... Приятно тихо е и даже не ги чувам, като си говорят предимно на турски:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017 21:59 
Титан на мисълта
Аватар

Вечер те карат да влизаш вътре да си допиеш добрите полицаи. Тъй че не става за вечерно пиене навън там.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Сеп 2017 3:54 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
румид написа:
Не е писано от м февруари,но това не ми пречи да се оплача от мое няколкократно наблюдение - в старото ЦБА в кв Б Българанов правят някакви некоректни номера с маслините- няколко пъти купувам вместо маслинин Услу в зехтин/които са дребнички и вкусни/ , някакви ефтини и много едри, които съм виждала на цена 4,80/или нещо такова/ , а сега ги продават вместо хубавите "Услу"...за мен това е лъжа и измама/макар и с маслини /

Търговците са най големите шмендражии, родени измамници. Когато хванем номерата им много се ядосваме, но за щастие това рядко ни се случва, защото те са родени артисти и веднага разбират предпочитанията ни, и ни баламосват с голяма лекота и замах. У нас защита на потребителя не съществува, и действа правилото ''кьорав карти не играе''. Ако вярвате, че ще намерите почтен търговец, е несериозна работа. :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1105 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 70, 71, 72, 73, 74
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Матриархат ли е това?

в Общи разговори

vanbg

0

1080

03 Фев 2013 22:20

знаете ли що за същество е това ?

в Акваристика

bebs

6

1440

09 Юни 2013 19:15

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Сеп 2017 20:40

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: 4avoo56, Alexa [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot], КамелияКолева

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: