ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Сеп 2022 15:38

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво знаете за Боян Стратиев?
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2021 22:17 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Някой изкарал курса трябва да те предложи и да те заведе :D Както казах, пирамида. Но, тъй като аз съм му "хейтър", едва ли съм подходящ.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2021 11:29 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Тебе кой те заведе?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2021 14:31 
VIP
VIP

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
Аруба, ти къде се изгуби? Не те виждам във ФБ, да не си ме блокирал, или си мигрирал оттам?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2021 20:37 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Здрасти. По света и у нас. Карам си мерцедеса и аз като Loveca_ и живея на гърба на балъците. Нито съм те блокирал, нито съм мигрирал. Според мен си проверил с някой фалшив профил. Както и да е. Имам фейсбук, но е платен вече. 100 лева на месец. Ако си съгласен ти давам банкова сметка и след получен превод ти пращам покана и почваш да пиеш вода от извора. Поздрави. :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2021 17:38 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Намерих човек, който ще ме закара на курса на бат Боян, но сега нямало курсове. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Май 2022 8:26 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 04 Май 2022 8:17
Здравейте
Името ми е Стилиян Стоянов от Шумен съм
В момента съм в развод. Жена ми и цялото им мръсно семейство са заклети последователи на Боян, адвокатката която са наели е същата която Боян е ползвал при развода си, като имам предположения че обслужва и разводите на други жени последователки. Може би не е необходимо да уточнявам че и всичките и лъжесвидетелки са от курсът и какви се натвориха по съдебните заседания. Жена ми от 13г. не иска да се хване на работа, да не заредяла програми с които да умре а практикува „нищо правене“ като си мисли че ще живее вечно, то гласове от вселената, то местене на облаци и какво ли не беше, контактува единствено с хора от курсът, които като нея си мислят че Боян им е пуснал „информативен поток“ от който са станали свръхумни и т.н. повечето запознати знаят за какво става въпрос. По досъдебни производства и работа с институции се оказа че на много места знаят за проблемите около учението му – в полиция, вещи лица, в „Закрила на детето“, тъй като явно доста бащи се опитват да измъкнат децата си, които майките се опитват да ги гледат „по Боян“ и после да ги вкарат в курс и ученията му. При разговор с психиатри също споделят че много хора имат психиатрични проблеми след курсовете и има пациенти в психиатричната клиника в Царев Брод и за самоубийствата и т.н.
Най-големият проблем е че всички гнусотии от курсът се изсипват върху децата ни – държат се основно на трици, пържени картофи и Кока Кола с аспартам, опити за лишаване от образование защото учителките били „фалшиви майки“ и не били изкарали курсът, постоянно ги кара да носят шапки, абсолютна асоциализация, абсолютно никакви лечения а ги кара когато са болни да пият сок „STEP“, пълни им главите с откачените им теории, както и какво ли не още от „курсът“ се изсипа върху децата.
Контактувам с много хора на които жените им са в курса относно проблемите им и какво се случва с децата им.
Ще съм благодарен за всяка информация от мъже, които жените им са при Боян и бащи успели или правили опити да спасят децата си. Така също и ако мога да съм полезен на всеки с каквото мога.
За връзка e-mail: stiliyan__stoyanov@abv.bg тел.0897 926 409, може и със скрити номера, гарантирам анонимност.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2022 0:49 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
България, въпреки че е географски в Европа в много отношения прилича повече на Африка и изтока, защото масовката все още е по-склонна да вярва на мистично, магическото и ирационалното пред фактите и науката, което го установихме и по време на пандемията. Простия народ тук е не по-малко суеверен от африканците, масово се ходи на врачки, баячки, ходжи, леят се куршуми, развалят се магии, а същевременно на науката и медицината не се вярва.

Затова и не съм учуден, че е пълно с хора, които биха повярвали и платили на такива мошеници. Аз веднъж попаднах съвсем случайно на сбирка там и се появи един некъпан гном, с вид бездомник, който обяви, че говори езиците на всички животни и растения и ме уверяваше, че не трябва да пия прясно мляко. Дори не мога да кажа, че е особено харизматичен този Боян, с което поне бих оправдал частично жертвите му.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2022 2:48 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Ти откъде знаеш, че не им говори езика? Аз вярвам, че може да говори с тях, но не бих му повярвал какво казват, защото аз не говоря техния език. За млякото е абсолютно прав, че не трябва да се пие. Все едно да дойдат някакви извънземни, да те доят и да пият млякото ти. Правилно ли е? Всъщност, от всички, които са ходили при него, знам само за Loveca_ и max, че са недоволни. Всички други са много доволни. Все едно някое заведение или хотел да има хиляди позитивни ревюта и само две негативни. Всеки ще им се довери. Може наистина да им помага човекът. Ти откъде си сигурен, че не помага? Пък как изглежда, как се облича и т.н. са маловажни неща. Важното е да върши работа. Едва ли някой, който легне на операционната маса, го интересува как изглежда или се облича хирургът. Пък в крайна сметка, те ако не дадат парите на него, ще ги изиграят на машинките, ще ги дадат за някаква вещ или ще ги хвърлят от терасата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2022 9:21 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Бил съм веднъж, няма никаква харизма тоя човек. Хората, които бяха на сбирката ми се видяха нормални. Не знам какво е на курса и как точно се променят. Само знам, че мой приятел, с който тогава бяхме заедно, после се записа и ходи на курса и стигна до самоубийство, едва го спасиха, и до лежане в Царев Брод. Това беше преди 10-11 години вече. Много години не беше добре и беше на антидепресанти. Миналото лято се видяхме и беше по-добре, беше спрял хапчетата и води вече почти нормален живот. Но участието му в тоя курс му съсипа 10 години от живота. Всичко, което Стилиян е написал, изглежда вярно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2022 22:34 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Само едни и същи неща се повтарят от папагали в тази тема, а мен, толкова години, няма кой да ме заведе на курса!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: .: Какво знаете за Боян Стратиев?
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2022 19:38 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
aruba_man написа:
Намерих човек, който ще ме закара на курса на бат Боян, но сега нямало курсове. :O01.gif

Последно?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2022 14:09 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Последно, може би този човек вече го няма в Шумен или е умрял, пък курсовете пак са почнали. Близко е до акъла!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 22 Сеп 2022 14:34 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Започват записванията за есенните курсове на Колобър Боян. За повече информация лично съобщение до aruba_man.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 313 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за войната между Русия и Украйна?

в Политика

Loveca_

10

14149

27 Фев 2022 0:39

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 27 Сеп 2022 15:38

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot], njhvghqqw547

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения