ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Мар 2021 15:55

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво знаете за Боян Стратиев?
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2013 22:48 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Точно така Йоне, бяхме задрямали, но за зла участ се събудихме и продължаваме да задаваме въпроси. Я ни светни ти или твоя гуру защо първо се крие от хората за пари, зарибяват се с малко философия докато клъвнат, а после им се изръсва, че всъщност истинското решение на проблемите им става на курса, за който разбира се трябва да кихнат по 1300 кинта :?: :BB07.gif
Че то за тези пари ще изкара човек 3 курса с индийския гуру на курс за напреднали в германския ашрам, вие къде заминавате да доите бедния шуменец с такива суми?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2013 15:10 
Форумен дух
Форумен дух

Страх те е Йоне, страх те е да не се размирише работата. Всички там сте в играта. По-добре да не беше се обаждал да ни провокираш. Сам се нацеди на пачи яйца. Инвестирал си голяма сума пари, и сега ти е неудобно сам да се злепоставиш, затова предпочиташ да си вярваш. Но психическите ВРЕДИ, нанесени на бивши участници в курсовете, които не са един и два-се покриват всячески. Това ли е духовност Йоне? :x

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2013 16:36 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 13 Окт 2009 22:40
И едните плюят,и другите плюят.Но другите упорито отказват да отговорят на зададените въпроси,а просто лавират с "глупак,смешник,забрави да ти отговоря,ела и ще видиш (къде директно,къде ин-)".Все пак,какво се крие зад тая инициация,която струва 1300 лева?Каква е тая услуга?Какво представлява продуктът?Пласибо?Сугестия?Какво пише на касовата бележка?Примерно,един първи кръг от ритуал "аяхуаска" струва 120 лева и е точно упоменато какво получаваш срещу тази сума!Материалът,консумативите,всичко точка по точка колко струва.А тука какво?Едни сладки или горчиви,но въздушни приказки...И все пак,има ли конкретен отговор...?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2013 18:49 
Форумен дух
Форумен дух

Мн ясно, казал им е да мълчат. То така се прави по сектите, особено по комерсиалните такива като тази...Затова този само се хили като пача. :lol: :BB07.gif
За всеки влак си има пътници, щом има богати наивници в Шумен, които са станали клиентела на един особен човек, без да казвам някаква друга по-остра дума, нека си има. Но да не прикриват нанесените ВРЕДИ на психиката на хора. Момчето, което пострада от тяхната глутница още не може се оправи.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2013 20:14 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
От една страна просто лишава глупаци от парите им и си живее живота като пич,сигурно успява дори да топне чушката с някоя по-засукана членка на сектата му. :lol:

От друга страна,обаче това възползване от глупостта на хората може да има не само имуществени последици,но да срине живота им въобще. Крайната ми оценката ми,че тоя тип е мърша и е хубаво тази тема да стои тук,колкото и да се пънат зомбираните му последователи тя ще доведе и до пълното му изобличаване. :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 2:42 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 02 Юли 2013 23:47
Гуру, инициация, "пласибо", сугестия, сеанси, услуга, секта, ритуал...

Нищо от това няма "при Боян". Но ...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 2:52 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Винаги се намират малоумни заможни безделници, които се чудят къде да си дадат паричките и находчиви шарлатани, които , с готовност им ги прибират овреме.
Гледам, че потребител с ник боян стратиев е на линия в момента и се надявам,че дори оцветен в оранжво, ще има възможност да каже нещо повече по въпроса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 10:01 
Форумен дух
Форумен дух

Ахх, виж ти, Йон си е изтрил мненията или е наредил на модератора да ги изтрие. Явно е усетил, че сгазва лука, или пък неговият гуру му е наредил, което е по-вероятно. :A1.gif :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 11:09 
Купувам телефон преди време и чувам от приятели ''откъде го взе, много е як, харесва ми''. И цената им хареса на приятелите ми. В тази връзка когато човек иска нещо - проверява, ходи пита гледа, може да хареса пък може и да не му хареса. Какъв е проблема?

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 13:15 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Боян Стратиев написа:
Гуру, инициация, "пласибо", сугестия, сеанси, услуга, секта, ритуал...

Нищо от това няма "при Боян". Но ...

Това сега "Но" с точките кво е? Да покаже че си прочел някакви книжки за манипулация ли? Тез книжки които си ги чел, леля ти Бърби ги е писала (е разработка са на стари трактати на Берия, но както и да е)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 16:36 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
Може би трябва да се извиня, че не мога да употребя всичкото богатство от думички, буквички, гласни и съгласни, използвани по-горе, но е твърде над културата и логиката ми. Или ми се привижда, че всеки неудовлетворен от живота по един или друг начин търси местенце да си излее ... кой мъката, а кой - направо лудостта. Та кой човек би се хванал на глупости и шменти-капелли? Така ли е, или да не питам повече?! (народдната мъдрост казва да не питам)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 16:49 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Аз ако съм на мястото на Loveca_ и тоя не иска да ми върне парите, бих му рязал гумите на колата, бих му драскал ламарините, бих му чупил стъклата на прозорците и някоя вечер след запой с приятели бих го причакал пред тях и бих му направил главата мека. Имам познати, които за шише ракия правят чудеса. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 17:16 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 13 Окт 2009 22:40
Аха,ясно,PIP-Boy3000 само срещу 1300 лева.Еее,ама на "оня" му го дадоха безплатно на 16-ия му рожден ден ;) (както се полагаше на всеки един плъхотрон,криещ се из волтовете от радиацията.)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2013 19:05 
Ако човек иска да си погуби душата или да си изпразни джобовете, пътища много..

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2013 0:34 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
aruba_man написа:
Аз ако съм на мястото на Loveca_ и тоя не иска да ми върне парите, бих му рязал гумите на колата, бих му драскал ламарините, бих му чупил стъклата на прозорците и някоя вечер след запой с приятели бих го причакал пред тях и бих му направил главата мека. Имам познати, които за шише ракия правят чудеса. :O01.gif

Да чупи най-малките стъкла, че са най-скъпи :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

1368

25 Сеп 2017 20:33

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 02 Мар 2021 15:55

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения