ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Яну 2021 2:03

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво знаете за Боян Стратиев?
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 15:19 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Извън темата/подсказка:
max написа:
amapola написа:
Бърби написа:
Ти от къде знаеш, че е бил?:)

Ловеца сам си каза -минал е курса, не му харесал и си искал парите обратно. Като си купи нещо от магазина, изяде го и се окаже, че не е по вкуса му дали ще си иска парите обратно?

Не е така. В нормалните страни като си поръчаш нещо по интернет и после не ти хареса, връщаш го и ти връщат парите. В България естествено разбиранията са изродени както и във всяко друго отношение.

Макс, тъй наречените рекламации на стоки и услуги са друга тема, по която много можем да си говорим. Били изродени разбиранията ни, айде моля те. Изродени са дотолкова, че приемаме всякакви идиотски закони като този за потребителите, наложени от любимите ти тай нар. "нормални държави".

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:03 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Тъй ли, я пробвай да върнеш нещо, закупено в България и после ми се обади.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:12 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Извън темата/подсказка:
Това, което казваш, може да е валидно за Шумен, но вече има голяма промяна в обслужването и рекламациите. Аз пазарувам много неща от интернет, като досега само една подматрачна рамка ми бяха объркали. Веднага ми я смениха, като всички куриери бяха за тяхна сметка. Това, че в Шумен не ми искат парите, не ме плаши, има много фирми в други градове, които си ги прибират с удоволствие.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 17:24 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
max написа:

Навсякъде връщат. Не говори неподготвен.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2013 19:40 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 05 Яну 2009 13:17
max написа:
Дай си телефона да ти се обадя умнико.Връщал съм няколко неща.Последното беше закупени маратонки от български сайт - върнах ги без никакви проблеми с обяснението,че са ми малки.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 4:59 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Бояне, темата ти отива в небитието където й е мястото ако продължавате с простотиите в нея. Разбира реклами, бизнес и т.н. обаче малко ми идвате в повече със глупостите. И за да не се притесняваш кое правило не си нарушил ще съставя такова специално за теб и темите около теб! Смятам, че си ме разбрал много добре и няма нужда да се повтарям и потретям.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2013 8:34 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
Темата е от ''mitev_valentin'' и с голям интерес е получила бързо развитие, както виждам. Така че, това е ВАШАТА тема. Къде ще отиде, решавате Вие. В нея се забелязват хора със здрави мнения, много смислени, дълбоки и откровени. Има и много боклук... ее , това е в реда на нещата, без боклук не може. Както в много други теми, всеки здравомислещ и здравочувстващ човек може да се ориентира без да изпада в истерия и жлъч. Е, ако някой избере друго... това си е самият той, така живее и вероятно му е добре, няма да си даваме наклон на шрифта, нали?!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2015 4:00 
Здрсвейте, мой много близък човек е в така наречения курс от почти година и нещата отиват на много зле. Мозaкa е тотално промит. Искрено моля за всякакви съвети как мога да го оттървa от това нещо и кaкво да направя за да не го зaгубя.Започна да отхвърля хората около себе си един по един, сега е абсолютно сам в собствения си свят и тварди че е щастлив а не е а е супер здухaн и мисли само за проблеми. От най-жизнерaдостния човек когото познавам се превърнал в зомби без да се усмихвa със седмици. Външния вие тотално сменен, дори зaнемaрен . Носи само черни дтехи и качулки. МОЛЯ ЗА ПОМОЩ. Познавaте ли някой който се е отказaл и как е успял, възвърнaл ли е себе си напълно?

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2015 11:59 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Кажи му да почне да проверява нещата, които Боян му е наговорил! Самият Боян казва "не вярвайте, а проверете". Но след като дава пари за курса, едва ли не вярва, че всичко казано, е вярно. "Няма как да не е като давам толкова пари" - сигурно си казва.
Та като вземе да проверява и открие несъответствията, тогава ще му светне.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2016 23:39 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 19 Юли 2016 23:03
Чудя се на всички който се оплакват във този форум, че са загубили свой приятел, познат, роднина, майка, баща, син .... заради въпросния Боянов курс...
Избора им да се отдалечат от близките си е техен, или просто са толкова глупави, че да се отдалечат без явно осъзната причина...
Този тип знания, за които въпросните курсанти си плащат са с две идеи - манипулация и мотивация...
Всеки избира как да разбере тези знания. Заспалите по природа и 200 такива курса да минат освен манипулация друго няма да търсят, докато не преминат в графа МИСЛЕЩИ. Доста рибки попадат там - да, (казвам рибки защото не си знаят явната причина която ги е завела там).
Този курс е просто една гледна точка, чужда за вас, Боянова я наричам... все пак си е негова :D
До старите, новите, бъдещите и хейтърите - не бъдете заспали. Тази гледна точка и знания за които кихате паричките си за да Ви насочат, да Ви стимулират и мотивират. Търсете проблемите си в този курс за да си ги решите. Не си измисляйте нови проблеми. С качулки, шапки или не, вие сте си пак - Пенка, Иван, Гошо, бай Марин и т.н. Не ставате по-големи баровци или шамани, нито по-малки хорица.
PSS: Не забравяйте собствения си житейски опит, идеята на този курс е да Ви обогати, не да Ви направи сектантоподобни...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юли 2016 8:02 
Титан на мисълта
Аватар

Въпреки, че обогатява с неговата гледна точка по проблемите, които той е решил по неговия си начин, курсът създава и някои ограничения. Първото е храната, с която курсистите да ядат, ако искат да им се помогне или (както трябваше да кажа) да намерят решение на проблемите си.
По-малко хора, да...Като се отчуждиш от приятелите и роднините си, защото "си осъзнал, че те използват; че са паразити или ти си паразит за тях" - те тогава ти самият ставаш по-малко ЧОВЕК.
Очевидно ти си от екипа на Боян или доволен от курса му. Аз пък не съм доволен от курса му и съм готов да ТИ отговарям, ако имаш и друго, с което да го защитиш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016 0:22 
Като сте си доволни от живота ,"живейте си го". Обаче има хора които Търсят нещо различно. Дали ще ходят на йога, на църква или при Боян е избор на всеки. Това, че на Ловеца и на други индивиди не им е "харесало" "при Боян" е техен проблем. Такива мрънкалници винаги ще има.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016 12:49 
Титан на мисълта
Аватар

Аз поне си имам име, а не пиша ту като гост, ту като новорегистриран потребител.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2016 13:29 
Въй написа:
Дали ще ходят на йога, на църква или при Боян...

Да сравняваш Църквата и Йогата с Боян, е като да правиш сравнение между телешка пържола и нар с това което се получава от тях след обработка в човешкия организъм.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2016 19:58 
Не сравнявам Боян с църквата или йога. Първо че тук говоря за видовете избор които някои правят, второ - знаем за последствията от последните две .

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 295 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за механа "Старият рицар" ?

в За форума

КамелияКолева

0

1303

25 Сеп 2017 20:33

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Яну 2021 2:03

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения