ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Яну 2020 1:51

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Подкрепете Учителките срещу Денис
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 10:21 
VIP
VIP
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
(автор на темата)
Без да навлизам в детайли - този пост е по-скоро за вече запознати с проблема. От месец вървят атаки на бащата на братята пианисти Хасан и Ибрахим Денис Игнатов срещу четири учителки от СОУ "Сава Доброплодни" и цялата училищна общност, за това, че децата му са тероризирани, а двете му близначки, по-големи сестри на Хасан и Ибрахим - Нермин и Мерлин изключени неправомерно. Тъй като основните нападки са срещу преподавателите Дарина Полихронова, Ана Виденова, Елза Севева и Румяна Буковалова, имам молба - има страничка, на която можете да ги подкрепите. Молбата не е "на всяка цена", а е отправена към тези, на които някой от изброените е бил преподавател и има лични впечатления. Ако желаете - подкрепете.

https://www.facebook.com/DeniseSprise

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Подкрепете Учителките срещу Денис
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 10:31 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
От сума време тоя наглия мангал с неграмотните си пишлемета ми лази по нервите! То има една приказка - като се напасе въшката и излиза на челото. Тоя тъпак, селския фелдшер, изведнъж се помисли за голямата работа защото се възползва от държавния напън да се покажем колко сме толерантни и пишлеметата му благодарение на радетеля на чалгата - Славчо Трифонов отскочиха до Малта.... Интересно ми е Хоуп какво ще рече, като техен фен и комшия, но видиш ли скоро установих, че имало и българчета дето били не по-слаби пианисти от тия лупари ама по медиите нищо не се говори....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 11:55 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

И какво ти пречи толкова коментара? Нима не съм прав или те е страх да не бъдеш набеден, че подклаждаш нетолерантно поведение?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 12:23 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
На мен са ми преподавали първите три учителки през 80-те години и то в продължение на доста години и не мога да кажа лоша дума за нито една от тях. Много са готини като учители. Първата е по литература и български език, втората по химия, третата по биология. Не вярвам, че са способни на тормоз. Особено Полихронова е толкова добра душа. Сега преподават на племенника ми и той не казва нищо лошо за тях, твърди че са готини.
Четвъртата учителка я знам само по име и визуално, но не ми е преподавала, за нея обаче съм чувал от мои връстници от онова време лоши неща...
Тук съм съгласен с мението на Чопъра относно селския мангал, помислил се за велик...
Има една друга учителка в това училище, която допускам че е способна на тормоз, но тя не е спомената, не искам да й казвам името, но съм много разочарован от нея...!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 14:21 
Умишлено влизам като гост! Признавам си, страх ме е от този човек - Денис Игнатов! Съвсем за малко имах взимане-даване с него и повярвайте ми, не искам никога повече да го виждам! Не знам на какво е способен, не знам до къде може да стигне ,,защитавайки" правата на децата си! Не проумявам как човек може буквално да отхапе ръката, която му е подадена за помощ! Какво търси, какво иска? Посрещнаха малките като царе в училище, никой не оспорва техния талант! Но, че има проблем с каките вече е ясно за всички! Брутални са, това може да го потвърди всеки, който ги познава. Продължават да заплашват учениците от бившия си клас. Тази агресия е акумулирана дълги години. Бащата е тиранин, а срещу него не се роптае. Смятам, че е крайно време отдела за закрила на детето да си свърши работата. Тези деца са малтретирани всекидневно-и малките (за да свирят) и големите, за да слугуват на малките! Защо игнатов (нарочно с малка буква) като толкова не му харесва училището не ги премести някъде, където няма да ги ,,гонят като зайци"? Защо продължава да си измисля проблеми? Получава всичко, за което се бори-слава, пари, пиана, роял (последната новина, че Бербатов е подарил роял вчера), безплатно и качествено образование за скъпите си деца...Мога да пиша до утре за него, но не това беше темата май...
Въпросните учителки са преподавали на мен, а сега и на децата ми! Никога не бих си позволила да кажа нито една лоша дума за тях! Та те са ЕТАЛОН! Те са пример за подрастващото поколение, всички, които са били техни ученици или в момента са, ги боготворят. Те са Хора и Учители! Професионалните им качества са доказани през годините, а това , че всяка една от тях остава приятел с всичките си ученици май е достатъчно показателно какви хора са!
Надявам се в най-скоро време тази вендета срещу тях да спре! В името на хубавото ни училище, в името на децата-таланти, които учат в него и най-вече заради учителите, които работят там и дават буквално живота си за децата!
На игнатов само искам да кажа (защото знам, че той ще прочете това): Спри се! Правиш много лоша услуга на децата си! Стига си ровил, защото накрая ще намериш това, което търсиш, а то няма никак да ти хареса!

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 15:48 
VIP
VIP
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 21:19
(автор на темата)
Чопър написа:
И какво ти пречи толкова коментара? Нима не съм прав или те е страх да не бъдеш набеден, че подклаждаш нетолерантно поведение?

Не бе, Чопъре, вторият коментар излезе докато се опитвах да оправям грешка в първия. Първият да си стои.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 16:01 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Извън темата/подсказка:
Оффф, пак не съм разбрал :ROTFL :ROTFL

max написа:
На мен са ми преподавали първите три учителки през 80-те години и то в продължение на доста години

Самия ти си много лоша реклама за тях, даже като компромат може да те ползват :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 16:38 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Много тъпо парче си кретен такъв :A1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 16:46 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Кажи ми нещо, което не знам :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 17:33 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Яну 2008 12:17
Чудото за 3 дни продължи повече,а това е зловредно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 17:33 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 06 Авг 2007 10:05
Леонартис,
Дай някаква друга идея, това с ФБ нещо не ми вдъхва увереност.
Подписка или нещо подобно, готов съм не само кликна върху линк, за да подкрепя учителките.

Познавам само една от тях, но това ми е достатъчно, да за разбера, че "твърденията" на господин бащата са неверни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2014 23:46 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2010 2:42
varg написа:
Чудото за 3 дни продължи повече,а това е зловредно.

:B9.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Дек 2014 21:21 
И четирите учителки са много добри професионалисти.Толкова компетентни, сериозни и в същото време добронамерени и културни.Денис Игнатов е записал децата си в това училище, ако не му допада - да ги премести.

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 13 мнения ] 
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Протест срещу ВиК Шумен (за пореден път)

в Градски въпроси

Dobo

39

3151

12 Фев 2015 20:18

АТАКА - Шумен излиза на протест срещу правителството

в Политика

varg

7

2465

13 Мар 2015 19:04

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Яну 2020 1:51