ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Сеп 2019 1:35

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: гадател в града?
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2012 7:30 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 12 Мар 2012 14:16
Мисля че няма познаващи ясновидци. Дори баба Ванга е предсказвала много неверни неща.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2012 12:19 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Хиляди суеверни глупаци и шепа изпечени хитреци,които ги спасяват от спестяванията им.Мила родна картинка... :BB08.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2012 14:10 
Ами този Любо е на ул Силистра в Шумен.дет се казва мушеник та дрънка.Краде и обира хората за сметка на нещаститео им.Боже колко ли наивни хора има в този свят.Та и аз в това число.Има палат в Мадара и куп екстри.Данъчни май при тоз неходят.Но не помага и не познава.Ти го питаш за някой той ти говори за човек който е умрял преди 5години.Аз отидох за здраве той ми говори за деца а аз 8години ходя и се мъча за инвитро.Без думи

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
 Заглавие: Мнението ми е Любо от Шумен...
МнениеПубликувано на: 21 Май 2012 19:15 
Аз ходих при него и просто нямам думи какво да кажа нямаше грешка нито във миналото нито във настоящето нито във бъдещето просто няма такъв човек като ми казваха за него не вярвах виках си е познава познава колко да познава но е явно че много познава....просто нямам думи ако някой има нужда да иде няма да съжелява не взема пари колкото му оставиш и като влезнеш при него усещаш едно спокойствие просто нямам думи...няма такъв човек то дядо ми баба ми майка ми баща ми всички ги назоваваше със имена просто бях изомена и само отговарях с да да да да и нищо повече....

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2012 21:06 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Ивелина написа:
...

ИзОмлена съм от разказа ти .Нави ме , ше ида ,за да ми каже имената на баба ми и дядо ми.Да ,да ,да ,да ...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2012 21:29 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 17 Май 2012 21:30
Извън темата/подсказка:
Правопис и пунктуация да видиш. Дано няма такива изпълнения на днешната матура.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Мнението ми е Любо от Шумен...
МнениеПубликувано на: 21 Май 2012 21:54 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Ивелина написа:
Просто...нямам думи, няма такъв човек нито във миналото нито във настоящето нито във бъдещето... назовава нещата със имена ако някой отговаря с да, да и да няма да съжелява.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Май 2012 22:30 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Ха, познавали били...
Понякога си попълвам колонка в тотофиш - винаги уцелвам шестица - било в отминал или бъдещ тираж. :O01.gif Настоящия ми е прекалено комерсиален. :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2012 11:03 
Искам да споделя впечатленията си от Любо.Аз лично съм безкрайно разочарована.Нищо не ми позна и на почти всеки мой въпрос отговаряше,че не може да конкретизира.Съвета ми е да неси губите времето и парите за този мошенник.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2012 10:49 
Здравейте,

Някой може ли да ми даде телефон за връзка, бих искала да си запиша час при него?

Благодаря.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2012 12:03 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Извън темата/подсказка:
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2012 23:11 
След месеци съвместна работа, днес се срещнахме с Любо. Поклон пред делото и стремежът за помощ към хората, дори и към тези, които не са готови да им се помогне! В своята житейска пътека вървим сами, хора като Любо ни помагат да познаем правилната за нас посока! За контакти и връзка с Любо не се притеснявайте - когато сте готови ще се срещнете с него! Когато отидете при него се огледайте - това, което виждате е неговото сърце, това, което е съградено с благодарностите на пострадали от живота хора, на които Любо им е помогнал да продължат да виждат красотата и любовта в живота! Бъдете всички от този форум Благословени и успешни в Своя Житейски Път! Крис

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2013 12:35 
Y.T. написа:
Не познавам господина, за когото става дума (може и да го познавам, но не се сещам) и не мога да кажа нищо за него, но относно телепатки, екстрасенси, контактьорки и всякакви други дивотии, съм на мнение че хората изкукуригват, дори и хора, за които съм си мислила, че са сериозни и стабилни се оказаха податливи и се вслушват в различни мистични щуротии.
Понеже всичко (теоретично) e възможно, не отричам съществуването на различни заложби, но един много сериозен критерий дали си имате работа с шарлатанин е — дали въпросният човек взима пари и се стреми към материални облаги.
Ще ви разкажа, колкото и невероятно да звучи, една стара, но уви, истинска история за "контактьорката Радка".
Действието се развива около 1990 година, в Института за космически изследвания на Българската Академия на Науките.
Веднага след ноември 1989 г. започна бум-а на екстрасенси, гадатели, телепати и т. н. в България.
Вече предаваха сеансите на Кашпировски по националната телевизия (!!!) и явно хората бяха започнали да се побъркват на тема "екстрасенси".
Директорът на института за космически изследвания беше един генерал, правеше впечатление на сериозен човек, с публикации в областта на авиокосмическите технологии; заместник-директор беше Сашо Александров, вторият ни космонавт (Георги Иванов, първият космонавт беше председател на Българското Астронавтическо Дружество). Цялото ръководство на института се състоеше от полковници, повечето дошли от Воено-въздушното училище в Горна Митрополия.
По едно време в офисите на директора и заместниците му започна да се подвизава една лелка, която прекарваше дълги часове вътре при затворени врати и човек не можеше да се вреди да влезе и да вземе един подпис от директора заради нея. Въпросната личност нямаше никакъв сексапил, така че не можеше и дума да става за някакви сексуални приключения, дори и клюкарите с най-развихрени фантазии не прибягваха до това първосигнално обяснение, но какво точно ставаше в тези кабинети в продължение на часове беше първоначално една мистерия за всички останали непосветени. Полека-лека, с течение на времето се разчу, че това е Контактьорката Радка, а присъствието и при директора стана почти постоянно, а сеансите продължителни. Мисля, че я зачислиха на щат, но не го твърдя, защото не съм сигурна. Във всички случаи, жената получаваше някакви финансови възнаграждения от института, защото съм я виждала да прибира фишове от счетоводството. Ръководството ни обясни, че Радка контактува с извънземни от планетарна система около звездата Сириус и поради връзката на Сириус с Тангра, извънземните ще ни посетят. Виждала съм през открехната врата, Радка да изпада в някакви трансови състояния и да "говори" със странни, дебели гласове на непознати на човечеството езици, а научни сътрудници да я сочат: "Виж, виж — изключителен феномен е това!" Друг път, Радка изписваше на непознати йероглифи цели тетрадки, които нямаше как да се дешифрират, имаше картинки и разни нечетливи драскулки, но честно казано, според мен си беше отявлена шарлатания и повечето от по-младите научни сътрудници смятаха, че това е мошеничество и не можехме да се начудим на ръководството. Разказвахме си вицове с главно действуващо лице — контактьорката, умирахме от смях, весело си живеехме, но все пак във въздуха витаеше едно: "Ами ако...?" Атмосферата на несигурност особено се засили, когато Радка оповести, че извънземните са тръгнали от Сириус и скоро ще пристигнат и ни предаде деня, мястото и часа на срещата.

[Тук искам да отворя една скоба и да обясня, че в същото време в института имаше и функционираха много сериозни секции и направления, които правеха апаратури, летели на орбиталната станция Мир (Шуменската секция по авиокосмическа оптика и спектроскопия направи инструмента Терма, с който Сашо Аександров работи на Мир), Старо-Загорската секция и обсерваторията участвуваха в много проекти, секцията по космическа физика в София имаше сериозни публикации, Таня Иванова и нейната секция направиха първата космическа оранжерия (пак за орбиталната станция Мир). Институтът изключително успешно беше осъществил проекти като Спътникът 1300 години България, полетите на първия и втория български космонавти, множество проекти заедно с Главкосмос и Руското ИКИ (техния Институт Космических Исследовании), имахме участия по проектите Фобос (спътниците на Марс), астрофизиците и астрономите на Лъчезар Филипов вече сътрудничеха с американците, започнаха добри проекти с европейската космическа агенция и още много сериозни неща се правеха. Точно затова и до ден днешен недоумявам как се случи този епизод с контактьорката Радка и колко лековерен трябва да е човек за да повярва, че тетрадките с йероглифите на тази лелка са суперсекретни технологии, подарени ни от извънцемните заради прабългарските ни гени!? Бях току-що завършила физика, веднага след студентската скамейка и цялата тази история силно ме потресе.]

Епилог.
Денят на дъргоочакваната среща с извънземните посетители беше определен от Радка за един юлски ден в околностите на Слънчев бряг (южното ни Черноморие). Радка започна ежедневно да предава комюникета за траекторията на извънземните, пътуването и трудностите им, колко близо са всеки ден до Земята и други детайли и съобщения. Почти седмица преди дългоочаквания ден — една трета от института беше командирована в Слънчев бряг. Директорът ни — генерал и полковниците — зам. директори и началници на направления, бяха всички там. В навечерието на срещата, от София пристигна и генерал Андреев, който беше по това време председател на Комитета за наука. В уречения ден, прекарахме часове, наклякали в едни лозя, около Слънчев бряг, под горещото слънце. Радка ни окуражаваше да мислим позитивни и приятелски поздравления и да ги излъчваме към Вселената. Не съм очаквала, че толкова хора, включително и учени — ще прекарат цял ден в очакване и ще се взират в небето с часове! В късния следобед, контактьорката Радка изведнъж изпадна в транс-истерия и след това заяви, че извънземните са били толкова близо, толкова близо, но между нас е имало хора, които не са вярвали искрено в тях, имало дори и такива, които искали да им причинят вреда и били злобно настроени и ... извънземните в последния момент направили завой и решили да не кацнат, а да се върнат обратно към Сириус, за да чакат до новия момент, след години, когато ще сме дорастнали да ги посрещнем!
:)
Както се досещате, след целия този цирк, Радка изпадна в немилост пред ръководството, изчезна нанякъде, след това беше въвлечена в проекта, в който безумно копаха енергийната дупка и щяха да достигат други вселени... Няма да се учудя, ако сега е пациент някъде по четвърти километър и ако винаги е била с психични отклонения...
ХАХАХАХХАА еми това не е за учудване и най-умния си е малко проЗд

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2013 22:24 
Ходих при Любомир преди седмица, излезнах потресена. Човекът все едно четеше от книгата на живота ми. Каза че имам дъщеря, семейна съм, каза къде съм израснала и къде живея сега и от колко стаи е жилището ми в.момента. За двете фрапиращи катастрофи на които е присъствал мъжът ми от които едната на скоро. За петна по кожата, белези, от какво е боледувала дъщеря ми и дори неща на който до момента не бях обръщала достатъчно внимание. Каза и все верни неща каза. За бъдещето няма как да знам, ще мине време за да разбера. Нещо което мога да кажа е че този човек не ме погледна в очите нито веднъж, вървях след него, когато ме приемаше. Само ме попита от кога е снимката ми.на която бях сама, реално на снимката нямаше.други хора.На тези които възнамеряват да ходят при него мога да кажа само че когато сте там не бъдете враждебно настроени, а бъдете отворени за това което има да.ви каже.
Преди да го посетя бях говорила с четирима души които бяха ходили при него и им е казал все верни неща, защото бяха ходили преди години и това което е казал се е случило.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2013 6:31 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 08 Юли 2013 14:04
За мен той наистина е единствения гадател, който познава. Подкрепям изцяло горното мнение.
Наистина познава почти всичко за миналото и за бъдещето. В това съм се уверила защото съм го посещавала няколко пъти.
Много приятен човек е също.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Къде в града има дърводелец ?

в Градски въпроси

Rado.Radev

2

1844

08 Авг 2016 22:26

Кой в града разбира от автоматици и мултитроник

в Градски въпроси

westcamp

0

8005

30 Сеп 2018 14:24

Момичета , а сега да заговорим за мъжките к*рви в града?

в Будоариум

girlxXx

9

2436

08 Дек 2014 23:50

Техно парти/събития/ места в града?

в Музика

aalex21

0

19

03 Юли 2019 12:01

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Сеп 2019 1:35