ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Юни 2018 4:17

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Оскарите
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011 17:27 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
(автор на темата)
Какво мислите за спечелилите Оскар през тази година ?
Аз за поредна година съм на мнение ,че Оскарите се дават за всичко друго , но не и за добро кино.
"Речта на краля"- не бих си изкривила душата да кажа ,че не ми е харесал този филм. Но не е от филмите-шедьоври ,които те разтърсват и се помнят с години. Измежду номинираните филми /три от всички не съм гледала/ нямам фаворити. А имаше добри филми , излезли тази година...

"Най-добър филм" на 2010 година
"Речта на краля"

срещу
"Черният лебед" ,"Боецът", "Генезис" ,"Децата са наред", "127 часа", "Социалната мрежа" ,"Играта на играчките"3, "Непреклонните" и "Зимен дар".

"Главна женска роля"
Натали Портман за "Черният лебед"

срещу
Никол Кидман "Заешка дупка", Дженифър Лоурънс за "Зимен дар", Анет Бенинг за "Децата са наред" и Мишел Уилямс за "Blue Valentine".

"Главна мъжка роля"
Колин Фърт за "Речта на краля"

срещу
Хавиер Бардем за "Biutiful", Джеф Бриджис за "Непреклонните", Джеси Айсенбърг за Социалната мрежа и Джеймс Франко за 127 часа.

"Режисура"
Том Хупър за "Речта на краля"

срещу
Дарън Аронофски за "Черният лебед", Дейвид О. Ръсел за "Боецът", Дейвид Финчър за "Социалната мрежа"и братята Коен за "Непреклонните

".

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Оскарите
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011 18:05 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
И мен не ме грабна много "Речта на краля", нищо особено - но е нормално, при положение че са бивша английска колония.
Да беше филм за просташкия живот на Джордж II, пак щеше да е с поне 7-8 рейтинг в IMDB.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Оскарите
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011 18:29 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
(автор на темата)
Чакам с нетърпение да се появи "Biutiful". Чета ,че Хавиер Бардем е направил страхотна роля . Скоро взе "Златен глобус" за нея, а май досега не се е случвало филм или актьор спечелили Златен глобус да им дадат и Оскар.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Юни 2018 4:17

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: