ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Яну 2021 7:01

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 190 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 9:44 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 29 Яну 2007 11:41
Генерала написа:
f*** Windows 98! Get Bill Gates in here!
You told us Windows 98 will be faster and more efficient with better access to the Internet.
Bill Gates написа:
It is faster. Over five million...
:G5.gif

който не знае това от къде е много е изпуснал ;)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2007 15:57 
Уникален феномен
Аватар

Тук е от: 24 Яну 2007 20:10
47 написа:
Генерала написа:
f*** Windows 98! Get Bill Gates in here!
You told us Windows 98 will be faster and more efficient with better access to the Internet.
Bill Gates написа:
It is faster. Over five million...
:G5.gif

който не знае това от къде е много е изпуснал ;)

Кой не знае South Park :mrgreen: .

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2007 23:00 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 29 Яну 2007 11:41
забравих да добавя:
Цитат:
GTA, mother f***!

(блъска зомбито)
Цитат:
Yeah, 10 points!

от Resident Evil 2 :)

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 0:05 
Опитен
Опитен

Тук е от: 22 Яну 2007 15:58
"В живота няма непоправими неща... Стига да имаш достатъчно кураж" Море от любов

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2007 10:05 
-= Макс =-
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:50
(автор на темата)
"Run, Forrest, run!" Forrest Gump,

"Пуцай, Куме...." - "Underground"

"Всеки човек умира, Но не всеки живее достойно"- Braveheart

Монолога на Едуърд Нортън, във филма "25-ят Час":

"Ще пусна една вода.
- Да, майната ти и на теб.
- Майната ми?
- Майната ти! Майната ти на теб и на целия град и на всички в него. Не, не, не, не. Майната им на клошарите, просещи пари и присмивайки се зад гърба ми.
Майната им на миячите, омазващи чистото предно стъкло на колата ми. Намерете си работа!
Майната им на синкхите и пакистанците, гърмящи из улиците в раздрънканите си таксита, целите вонящи на къри и осмърдяващи целия ми ден.
Майната им на путьовците с намазаните с восък гърди и напомпани бицепси, духащи си един на друг в моите градинки и моите затънтени дворчета, лъскащи си бастуните по моя Канал 35.
Майната им на корейските търговци с техните камари от преоценени плодове, и техните лалета и рози, увити в найлон. 10 години в страната, а още не могат да говорят английски.
Майната им на руснаците в Брайтън Бийч. Престъпни мутри, киснещи в кафенетата, наливащи се с чай в малки чашки, с кристалчета захар между зъбите, въртящи далаверите си и вечно кроящи нещо. Връщайте се, откъдето сте дошли!
Майната му на лихваря Хасидим, мотаещ се по 47-ма улица в мръсните си габардинени палта и пърхут, продаващ апартейдски диаманти от Южна Африка.
Майната им на брокерите от Уол Стрийт. Самообявените господари на Вселената. Искащи да бъдат шибаняци, изнамиращи нови и нови начини да оберат трудовите хорица. Пратете тези задници в пандиза доживот!
Майната им на пуерториканците. По двайсет в една кола, размахващи американски знаменца. Най-отвратителното зрелище в града.
И изобщо не ми говори за доминиканците, защото те са още по-зле и от пуерториканците.
Майната им на италианците от Бенсънхърст с техните зализани прически, шушлякови анораци, медальони на Св. Антоний, размахващи своите Джейсън Джиамби и Луисвил Мърльо бейзболни бати, опитващи се да звучат като "Сопрано".
Майната на съпругите от Ъпър Ийст Сайд с техните цветни шапки и 50 доларов артишок. Оядени муцуни целите с козметични операции и лифтинг, изпънати, стегнати и лъснати. Не можете да заблудите никой, милички!
Майната им на брато-тата от Ъптаун. Те никога не подават топката, не играят в защита, правят поне по пет крачки при атака на коша, и след това започват да се карат с всички и да обвиняват за всичко белите. Робството свърши преди 137 години. Преодолейте го най-накрая!
Майната им на корумпираните ченгета с техните анално-нашествени палки, и техните 41 изстрела, прикривайки се зад синята стена на бездействието. Вие предадохте доверието ни!
Майната им на свещениците, които пускат ръце на невръстни дечица. Майната й на църквата, която ги защитава и покварява нас.
И докато сме на темата, майната му на Исус Христос. Лесно се е отървал... за ден на кръста, седмица в ада, и после цяла вечност хор от ангелчета. Пробвай да изкараш 7 години в Отисвил ( Американски затвор ), Исусе.
Майната му на Осама Бил Ладен, Ал Кайда и всички задръстени, първобитни фундаменталиски задници навсякъде по света. От името на всички загинали невинни се моля вечно да прекараш заедно със 72-те ти курви пържейки се на горелка в ада. Вие, чаршафоглави камилари можете да ми целунете кралския ирландски гъз.
Майната му на баща ми, с неговата безкрайна скръб, стоящ зад бара, наливащ уиски със сода, продаващ го на пожарникарите, викайки за "Бронкс Бомбърс".
Майната му на целия град и всички в него, от залепените една за друга къщи в Астория до мансардите на Парк Авеню, от жилищните комплекси на Бронкс до таваните на Сохо, от квартирите в Алфабет Сити до старите тухлени блокчета на Парк Слоуп, до двуетажните вили в Стейтън Айлънд, нека земетресение ги срути, огън да ги опожари, да изгорят на пепел, и после водата да се вдигне и да залее целия този развъдник на плъхове.
Не. Не, майната ти на теб, Монтгомъри Броугън."

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Мар 2007 0:13 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Цитат:
Искащи да бъдат шибаняци, изнамиращи нови и нови начини да оберат трудовите хорица.
Кой го е превеждал това? Да не е veranika или някоя нова bultra f*** wannabe?

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2007 9:59 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 24 Яну 2007 20:20
Ето ми ги любимите цитати от филми на едно място.
http://www.youtube.com/watch?v=PCAh2WI3kzs

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 19:41 
-= Макс =-
Аватар

(автор на темата)
КРИМИНАЛЕ

„Има един пасаж, който съм запомнил. Езекил 25:17.
Пътят на праведния е заобиколен от всички страни с несправедливостта от егоизма и тиранията на злите хора. Блажен е онзи, който в името на милосърдието и добрата воля, води слабия през долината на мрака, защото той наистина е негов пазител и спасител на заблудените. И аз ще стоваря моето отмъщение и жесток гняв върху тези, които се опитват да отровят и унищожат моите братя. И ще разбереш, че моето име е Бог, когато моят гняв те застигне."

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 20:07 
Focken' Koko Bryce
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2007 22:23
Choose life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a FOCKEN' big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed- interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose a three piece suite on hire purchase in a range of FOCKEN` fabrics. Choose DIY and wondering who you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing sprit- crushing game shows, stuffing FOCKEN' junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing you last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, FOCKED-up brats you have spawned to replace yourself. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that?

...Trainspotting

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 20:54 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 27 Яну 2007 1:02
FKB написа:

...Trainspotting

Хах...тъкмо го тегля, отдавна не съм го гледал.Много добър филм бтв :)

Fear of the dark, fear of the dark
I have a constant fear that someones always near
Fear of the dark, fear of the dark
I have a phobia that someones allways there

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2007 21:11 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 08 Апр 2007 17:46
Откъс от "Детски спомен" - 84г.:
Чичката: Ако те пипна ще ти скъсам ушите,ей,момченце!
Детето:Ще скъсаш ти,на баба ми шортите!

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 8:51 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 9:43
First rule of Fight Club is you don't talk about the Fight club
Second rule of Fight Club is YOU DON"T TALK ABOUT THE FIGHT CLUB !

нямам какво да кажа КУЛТ

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2007 10:14 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 08 Апр 2007 17:46
от филма "Малки мръсници +18", вчера го гледах:
" о, йееее, о бейби, йе бейби, о бейби, йе бейби, ^ак ми бейби, ооооооуу, йеее, ^ак ми бейби, ооооу, мен! ааааа,ооооу...итс вери нааайс...оооу, йееее..."
Нататък не помня за какво си приказваха :I5.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 11:38 
-= Макс =-
Аватар

(автор на темата)
Следва продължението на по-горният ми пост:

"От години дрънкам тая глупост,и ако си я чувал,
щеше да ти струва живота.Никога не съм се замислял
какво означава.
Мислех си,че смразява кръвта на копелдака...преди да му пръсна черепа.
Но тази сутрин видях нещо,което ме накара да се замисля.
Виждаш ли, сега си мисля че...ти си злия, а аз праведния,и господин
9-милиметровия ми патлак е пастира...който закриля праведния ми задник в долината на мрака.Или може би значи, че...ти си праведния,
аз съм пастира,а света е този,който е зъл и егоистичен.Така ми харесва.Но това не е истината.
Истината е,че ти си слабия...а аз съм тиранията на злите хора.
Но аз се опитвам, Ринго.Наистина се опитвам...да бъда пастир.Сега изчезвай.

Криминале :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 12:43 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:33
Местоположение: 1600 Pennsylvania Avenue NW, Washington, D.C. 20500
I'll make him an offer, he can't refuse.

Don Vito Corleone

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 190 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 18 Яну 2021 7:01

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: