ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Ное 2020 9:17

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Филма Аватар
МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 0:11 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Американското кино отдавна е в криза - най-големите им шедьоври са от преди повече от 15 години. И от тогава не е направено нищо смислено. Няма и да бъде.. В музиката същата работа - сега вече е модно да се изравя песен от 1968 година и да се пеят два тона върху синбека... До там се докараха....

Пример:

Оригинал:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 0:31 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 25 Фев 2010 19:35
Beatfan написа:
Американското кино отдавна е в криза - най-големите им шедьоври са от преди повече от 15 години.

Позволи ми да не се съглася.Доколкото си спомням на първо четене от миналата година филма "Moon" е определено стойностен филм!Стойностни филми и музика има и то доста,но просто предлагането е толкова голямо,че е трудно да се отсее стойностното от плявата,но когато имаш желание и очи да го намериш се получава :wink:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 11:17 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 27 Сеп 2007 12:45
Гил-галад написа:
museau написа:
АВАТАР е абсолютно тъп филм.Ако на нашите кинаджии дадат 1/10 от бюджета му ще създадат шедьовър.Гледах и ГАДНИ КОПЕЛЕТА. Същата боза! Въобще американците не могат да правят филми.Френската ,италианската и руската школа са на много по- високо ниво. Въпреки че са в криза - уточнявам !Гледа ми се един казашки или един белогвардейски,или една грузинска комедия ?Но де ги яя? :O02.gif

Извън темата/подсказка:
Ама честна пионерска ли?
Как така тез велики руснаци все са по-добри във всичко,а за великите им постижения знаят само те и страните от СИВ?
Тази вечер току що ми изкараха КАМАЗ по-добър камион от Мерцедес :ROTFL
[

Разбира се,че не съм почитател на руските работи.Но все пак добре е да се знае че най-мощното състезание за камиони -ралито "ПАРИЖ-ДАКАР" редовно го печелят КАМАЗ-и.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 11:58 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
museau написа:
Гледа ми се един казашки или един белогвардейски,или една грузинска комедия ?Но де ги яя

Мuseau,има ,има много хубави руски филми напоследък.Грузинска комедия не съм срещала ,но други има. Поразрови се из тракерите и ще намериш. А ,ако искаш ще ти дам линкове на някои ,които са ми харесали. И аз харесвам руското кино! :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 13:51 
Опитен
Опитен
Аватар

Дай някой линк,но харесвам казашки филми,исторически руски Не харесвам екшъни ,защото съм гледал ДЖЕЙМС БОНД с Шон Конъри през 1960-70 год. Нали разбираш ....Не ща и от войната-гледал съм шедьоврите им на тази тема.Например наскоро гледах 7 серии ТИХИЯ ДОН ,нова версия .Не ми хареса .....Изкуствена работа. Не могат да пресъздадат бита и културата на казаците - няма автентичност.Звучи много купешко.Както и наскоро гледах ГАДНИТЕ КОПЕЛЕТА-тъпа история .Ако го гледа ХИТЛЕР отгоре ще се скъса от смях....И взеха, че наградиха артиста,който играе като п... ролята на есесовеца- офицер( това не беше есесовец,който гони евреи скрити ами педал някаъв нов и наркоман-какъвто е и ТИРАНТЕЛО ) с ОСКАР .Ташаааакк бульо Веске ,голям ташак !Хихихихи
Аз познавам добре италианската школа,френската, руската българската в киното Такава мизерия вервай не е било никога до сега.Пара бол ,но кадърни режисьори няма. А и актрисите им имат цици ,но не и акъл.Дай линк да ти видя вкуса и на теб и ще ти дам оценка ,ако искаш !!!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 14:49 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Муцунке /нали това означава museau/ ,щото някои ти казват monsieur /ама и това ти ходи много/. :D
Засега ти препоръчвам ето това :
http://www.zamunda.net/details.php?id=146077&hit=1
Дано не си го гледал .Ето ,филми като този харесвам.
Ако ти хареса и на теб ще ти препоръчам и други. :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Мар 2010 16:57 
Опитен
Опитен
Аватар

Да, MUSEAU- МЮЗO Но защо е мюзо и какво значи само на лична среща казвам ако ми направиш добро впечатление . А този филм съм го чувал и сега правя опит да го тегля. Без да искаш удари в 6 Как стана така. Я дай едни мейл или СКАЙП да ти пратя нещо и аз.Доста често ми се намесваш в коментарите .ПознавАме ли се ?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 14:35 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 18 Юли 2008 10:27
2 пъти ходих до Варна да го гледам на 3д голям филм :) , а след месец някъде ще излезе и на HD иначе просто не го гледайте

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 20:34 
Опитен
Опитен
Аватар

amapola написа:
Муцунке /нали това означава museau/ ,щото някои ти казват monsieur /ама и това ти ходи много/. :D
Засега ти препоръчвам ето това :
http://www.zamunda.net/details.php?id=146077&hit=1
Дано не си го гледал .Ето ,филми като този харесвам.
Ако ти хареса и на теб ще ти препоръчам и други. :D

Хайде препоръчай ми дее, откога чакам?И защо някои череши не са цъфнали както трябва ? Отдалеч зеленеят? Да не са друг сорт?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Яну 2011 15:26 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 10 Яну 2011 12:46
ами,изтеглете си ГО от "степашка.сом"----сурер кач. ---17G.но е с руски дублаж и който не му разбира,няма да му разбира.Аз го гледах чужбина/а и още съм тук/на 3д и след това ГО имам в комп. щом ви харесват такива филми,препоръчвам :Цватът на магията:--по Терри Пратчет

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 29 Ное 2020 9:17

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: