ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:07



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2012 15:54 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Planetwin365 отвори врати и в Шумен
Най-високите коефициенти и голямо разнообразие от спортни събития
Заповядайте на място ул. Васил Левски 8 зад хотел Мадара
За повече инфо посетете фейсбук страницата http://www.facebook.com/pages/Planetwin ... 87?sk=wall


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2012 18:57 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Мнения: 2599
Местоположение: Шумен
Браво :) Коефициентите ви са доста по-добри от тези на Еврофутбол

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2012 19:25 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Да коефициентите са по-високи и плюс бонусната схема печалбите стават значително по-големи в сравнение с останлите букмейкъри :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2012 19:59 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2012 19:40
Мнения: 7
А имате ли разрешително за провеждане на хазартна дейност? И не ни залъгвайте ,че сте консултантски център ,защото сте си букмейкърски пункт. Какво става ако ви затворят и хората за заложили при вас. И не на последно място ,какво ще кажете на хората имат да взимат големи печалби от вас ? Имате късмет че има глупави хора ,които виждат само коефициенти !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2012 22:38 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Това не е букмейкърски пункт а център за съдействие на клиентите на Planetwin365.com. За разлика от букмейкърските пунктове, клиентите могат да създават персонални сметки(акаунти) и да залагат от тях в сайта planetwin365.com навсякъде където имат достъп до интернет и по всяко време на денонощието. В клиентския център има компютри със свободен достъп до интернет, които са на разположение на клиентите напълно безплатно в случай, че нямат интернет вкъщи. Що се отнася до печалбите те се превеждат на сметките на клиентите(акаунтите) и са на тяхно разположение, както е във всички сайтове(пр. Bet365,Ladbrokes и др). С две думи, няма да ни затваря никой :) а парите на клиентите са си в акаунтите им и могат да си ги изтеглят по всяко време.
Предимствата да използват клиентския ни център пред залагането от вкъщи е, че акунтите се обслужват без никакви такси и комисионни, това включва депозити и тегления на пари. Друго предимство е, че клиентите не се нуждаят от дебитни или кредитни карти, когато ползват услугите на клиентския център.
Идва времето на онлайн залаганията и всеки сам избира къде и как да залага :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012 13:11 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2012 19:40
Мнения: 7
Това ,че има компютри не ви прави онлайн букмейкър. Защо никъде не пише как се отваря ваш пункт ? Какво става с тези , които залагат от вашия акаунт и уцелят голяма печалба, защото има случаи с хора ,които не могат да си вземат парите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012 15:30 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Воко посочи ми конкретен случай за човек, който не си е взел парите!
Всеки може да говори каквото пожелае, но не всичко е истина! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012 16:06 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2012 19:40
Мнения: 7
Момче от Пловдив залага на 2 мача пп/кр на коефициенти 15 и 5 . Залога му е 1000лв. Сами си го сметнете. Истината е , че при вас си заслужава да се играе със стотинки заради великия ви бонус. А и доколкото си спомням това да приемаш залози и да изплащаш печалби от собствения си акаунт не е законно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2012 17:24 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Това в една колконка ли е играно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2012 9:59 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Воко най-вероятно информацията ти е грешна, но дори и да е имало какъвто и да е проблем на витрината на всеки клиентски център има телефон на МОЛ, на който ще бъдат разрешени подобни проблеми.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 29 Фев 2012 18:50 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 17 Яну 2010 12:15
Мнения: 201
Е бива ли да нямате покер и табла на сайта ?!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2012 10:07 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
Има няколко вида покер,както и казино игри :)
Разгледай http://www.vegas365live.com/
С един и същи акаунт може да се играе както в казиното така и да се залага на спортните събития.

-- 04 Мар 2012 11:17 --

Ето актуална информация публикувана от БТА за законността и мисията на Planetwin365 на територията на България. За всички, които се притесняват да ползват услугите на компанията, заради всички публикации против дейността на Planetwin365 и коментари от хора с невярна информация.
Може да прочетете цялата информация на този линк -
http://bta.bg/bg/c/OT/id/320268


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 05 Мар 2012 16:05 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2012 19:40
Мнения: 7
За неизплатената печалба не съм се объркал. Искам да те попитам , парите спечелени от вашите клиенти като какви трябва да се третират? Като спечелени от хазарт или спечелени от търговска дейност? Защото Динов твърди ,че извършвате търговска дейност, а парите спечелени от търговска сделка трябва да бъдат обложени с данък? Ако нещата са такива ,каквито вие твърдите , то на вашите клиенти трябва да се одържа данък върху печалбата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 11:27 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 17 Фев 2012 15:49
Мнения: 10
(автор на темата)
1. За неизплатената печалба:
www.planetwin365.com e уебсайт действащ по същите закони, по които действа и bet365.com и efbet.com . Шансът да не ти се изплати печалба е същият както и в тези сайтове - ако има основание за това (злоупотреба, търгуване на коефициенти, съмнения за уреден залог и т.н.). Ако ми дадеш номер на залога (всеки фиш и залог си има номер в системата) ще пусна запитване за да разбера точно каква е била причината и дали е реален фиша.

2. СКАЙ СПОРТ 365 - България ООД извършва следната дейност:

Съдейства на клиентите да усъществят връзката м/у австрийската онлайн букмейкърска къща. Залозите се приемат в Австрия и са онлайн стандартни залози. Ти като залагаш от вкъщи в bet365.com в България ли залагаш? Съответно СКАЙ СПОРТ 365 получава комисион от австрийците за този залог. Този комисион се осчетоводява като печалба и върху него СКАЙ СПОРТ 365 плаща данък печалба 10% като данъкоплатец в България. Хазартен данък не се плаща в България, тъй като хазарт в България няма, има в Австрия - свободен европейски пазар. Ти как го разбираш това? Не е проблем да се плаща хазартен данък в България (тогава няма да се плаща такъв за този залог в Австрия). Проблемът е, че друг букмейкър освен монополистите Еврофутбол в България не се допуска и никога не е издаван лиценз за такъв, а има много, които са опитали да се регистрират. За сравнение в една много по - западнала страна - р. Македония са регистрирани 12 офлайн букмейкъра. Знаеш ли например, че Йордан Динов е опитал да регистрира като офлайн букмейкър Globet като техен представител, взели са им парите и не са ги одобрили в срок? Чел ли си как се става офлайн букмейкър в България? Знаеш ли, че българската държава е осъдена за това? Знаеш ли че за такива дела плаща българският данъкоплатец?

Може да си много голям хейтър, но хората си залагат в клиентските центрове и печалбите им се изплащат редовно и са много доволни даже. Ако искат да си ги декларират като придобити от хазартна дейност онлайн или в Австрия. Ако искат да си ги декларират и като спечелени от търговия (не знам само как ти разбираш клиента дето си купува австрийски хляб в България като търговец) и да си плаща данък в/у тях.

Ставаш смешен като защитаваш монополистите. Като си направят принтерите фискални и спрат да укриват данъци с тяхната "информационна система", тогава ги защитавай и казвай, че са по-голям данъкоплатец от Планет. Защото за мен са крадци. Аз не съм нито Динов нито никой. Просто съм един свободен гражданин и имам право на мнение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Planetwin365 вече и в Шумен
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2012 13:19 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 18 Фев 2012 19:40
Мнения: 7
Ако обичаш без нападки. Извинявай ако съм те обидил, но както ти казваш ,аз съм свободен гражданин и изказвам мнение. Като сте толкова законни кажи как се отваря ваш пункт,но без заобиколки !? На кого трябва да се обадиш ,какви са условията и какво е заплащането? За Австрийксия хляб ,вносителя си плаща данък за това че продава хляб и покрива различни изисквания на ХЕИ. Дали европейски вериги като,Kaufland ,Billa ,OMV И мн. други са отворили като вас без разрешителни от държавата. По твоите думи може да се отворят от т.нар. Coffee Shop в България ,щом са законни в Холандия.

п.п.Нали знаеш какво е Coffee Shop


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Сервиз в Шумен

в Услуги

Help_me

1

31051

09 Мар 2022 10:40

Работа в Алианц в Шумен

в Общи разговори

optiplex

5

22832

05 Авг 2021 18:47

Най - добър брокер в Шумен ?

в Градски въпроси

Viktor 7777

1

4869

10 Фев 2025 3:40

Автодиагностика в Шумен къде??

в Хора, пътища, автомобили

iliikata

9

10546

07 Сеп 2022 19:05

Търся таванска стая в Шумен

в Работа, фирми, клиенти, магазини, недвижими имоти...

zulbie

0

28735

03 Мар 2022 16:59

Чешмата на Света Богородица до пътя за Стария Шумен

в Форумни проекти

LUBOBG

0

2304

16 Сеп 2025 22:39

избройте автосервизи в Шумен с добри майстори и цени

в Хора, пътища, автомобили

Ivan_Nikolov

5

7670

09 Ное 2023 17:53



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 17 Юни 2026 21:07


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.