ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 28 Май 2020 9:01

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Форумен трол
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 13:42 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Ехее :D
Ми аз, като скаран с политиката, наблюдавам, че там са най-големите дразги. От там личните нападки и отношения... :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 13:58 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 21 Май 2008 11:36
Полемика му казват :)

Dobo написа:
Те нямат желание да пишат нормални неща. Щом е така за какво са на форума,а ?

Ей това имах предвид, Добо, начинът, по който се определя кое е нормално и кое не. Ама ти разбра, разбра и Инспектора, няма какво да ти обяснявам. Здраве да е!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 14:02 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
(автор на темата)
Искаш ли пример за полемика, която няма да ти хареса. Т.е. ще се почувстваш унизена и предадена. Ще бъде полемика, но накърняваща теб. Информацията я имам от твой близък приятел. Прекалено лична, но пък интересна за хората .... може би.

Ще бъда форумен трол.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 14:07 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
Извън темата/подсказка:
нестандартно чувство за хумор се демонстрира тук (справка: заглавието на раздела)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 14:45 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 21 Май 2008 11:36
Dobo написа:
Искаш ли пример за полемика, която няма да ти хареса. Т.е. ще се почувстваш унизена и предадена. Ще бъде полемика, но накърняваща теб. Информацията я имам от твой близък приятел. Прекалено лична, но пък интересна за хората .... може би.

Ще бъда форумен трол.

:B9.gif
Направо ми вдигна рейтинга :BB07.gif
Ако беше насочено към мен, разбира се :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 14:53 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Не само, че правилата се тълкуват , както е угодно на някои хора , а и влизат в чужди профили , четат ЛС и променят аватари

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Dobo написа:
Гаджет,
един закон добър или лош се спазва. Поне е така на теория. Тук закона са правилата. Моята работа е да се спазват. Разбира се това е трудно, но доколко може се справяме. Никой не спира нормални теми. Но теми пуснати от няколко юзери са единствено насочени към простотия. Те нямат желание да пишат нормални неща. Щом е така за какво са на форума,а ?

Ти вече говориш направо като ошлайфан политик,браво браво. :D

С риск да наруша някое от правилата ще бъда по-образен.Как няма да запада форума,като примерно трима от най-активните форумци с най-смислените мнения са ограничени потребители за провинения каквито сме допускали сигурно 99% от пишещите във форума,докато други кухи спамери са оставени да си пишат глупости на воля,особено в конкретни раздели на форума.Двоен стандарт?

Това имам предвид под тълкуване на правилата.И аз във някои от над 1500-те си мнения в тоя форум съм допускал нарушения,заради които съм можел да бъда баннат,ако не за постоянно то поне за известен период от време.Предполагам това важи и за повечето форумци..

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:30 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Dobo написа:

Ще бъда форумен трол.

Надявам се, не говориш сериозно. Поне беше джентълмен! А пък спрямо Бирка...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:49 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Тъпо , глупаво , детинско ,смешно и идиотско е да се наказват и ограничават хора от форума.
Добо , във вас можеш са си подбираш гостите , във фейса също можеш да си прочистваш приятелствата , но не е редно и честно да правиш това и във форума.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:52 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
InspectorGadjet написа:

С риск да наруша някое от правилата ще бъда по-образен.Как няма да запада форума,като примерно трима от най-активните форумци с най-смислените мнения са ограничени потребители за провинения каквито сме допускали сигурно 99% от пишещите във форума,докато други кухи спамери са оставени да си пишат глупости на воля,особено в конкретни раздели на форума.Двоен стандарт?

Е, нали не визираш писанията във форумната говорилня "Разни работи" . Мисля, че там 123, дрън-дрън/ може да се пише без особено притеснение за нарушаване на правилата за спам, без значение дали на някой от нас чуждите писания изглеждат като глупост. Вярно,че там има откровени глупости понякога, но съм останала с убеждение, че именно този раздел е по-несериозната част от форума, където почти всичко, за разпускане, е разрешено. Не го приемам за двоен стандарт.
Или греша?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 15:58 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Тезата която се опитва да се прокарва по един или друг начин, че всички недоволни са (сме ;) ) или тролове или от тяхното обкръжение. Това не е вярно. Никой член на форума в момента не е доволен от здравословното състояние на горкия ни форум. Никой.

Защо е станало така се писа достатъчно. Но спазването, та спазването на правилата, ех тези правила ако се спазват ще живне форума ли? Ядец. Неспазването им естествено също не е решението.

Свеждането на избора на насрещния в спора до няколко ограничени възможности е стар способ в риториката. Или ще спазвате правилата и ще търпите каквото е във форума или бан...
Знам, че с хора се работи трудно и за да е по- лесно, тия отгоре обикновено гледат да е по- строго всичко. Научил съм го в армията от един полковник, който уж много мразехме, ама веднъж човешки ни обясни защо е такъв калмук. Все пак имал отговорности за нас...
Но форума не е армия, нито треноровъчната зала, където пак е нещо подобно. Неоспорим факт е, че нещата не вървят и трябва нещо друго освен съзерцанието на пъпа.
Има едно нещо дето му викат творчески подход. Как беше оня тъп девиз от комунизма- Единство, Творчество, Красота?
Не се сещам, да каже някоя от червените бабички или зомбираните антикомунисти, само те се занимават с такива неща в главите си. 8)

В резюме, нека почакаме обещаните промени във форума и персонални и институционални, пък дано се пооправят нещата. Даже имам конструктивно предложение!

Тишина!
Следва:

ЛОВЕЦОТ ДА СТАНЕ МОДЕРАТОР!
Временно... тъй да отпуснем насъбраната пара докато набараме по- резонни кандидатури. Само преди да му дадем права, да направим една форумна сбирка предварително и съвсем предварително да му "обясним" колко не е прав и сега и за в бъдеще.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 16:18 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Извън темата/подсказка:
Corey написа:
Никой член на форума в момента не е доволен от здравословното състояние на горкия ни форум. Никой.

Я недей да говориш от мое име! Нахалник!
Ти мъж ли си, бре? Я излез да се разберем по мъжки! :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 16:25 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Извън темата/подсказка:
Глей я сега! Никакъв респект към правилата.И ние с такива хора Европейски съюз ще изграждаме?!

2. Потребителските постове/аватари/подписи трябва да показват уважение към другите потребители. Оскърбителни постове/аватари/подписи няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 17:46 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Когато фактите говорят и боговете мълчат !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 12 Яну 2012 17:58 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2009 17:40
Ахахахахха. Тука било яко :D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 28 Май 2020 9:01

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: