ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Яну 2021 14:02

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Мерцедес
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 13:48 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 28 Окт 2010 20:58
Значи е вярно? Значи айде от тук нататък докторите да разбират от медицина, а механиците от механика, а?
Нищо чудно, че здравеопазването ни е на този хал - с такива кадри такава система!
С гледане на Ф1 пилот не се става, драги, с четене на книжки майстор не се става също - всеки ден съм омацан в масло и мръсотия буквално до уши иди ми разправяй, че си разбирач, на теория може да си ама само суха теория не върши работа!
Мечо, развил се е - няма начин, но вече с много технологии,електроника и тн на които не съм твърде фен. Без въпросните технологии обаче няма как да се променят толкова динамичните характеристики на новите дизелаци, които с всяка изминала година се доближават все повече до тези на бензиновите, което съобразено с новите концепции в автомобилостроенето е къде-къде по-изгодно, но Българската реалност е друга и затова аз лично предпочитам по-простия и куц, но по-надежден чист, класически дизел като не отричам, че новите са добри, а и не е минало толкова време, че да се докажат - след 20 години сигурно ще си казваме "ейййй туй (примерно)ц-класата 2010-та е невероятно - издръжлива и корава машина" :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 17:26 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Извън темата/подсказка:
Юрката написа:
..айде от тук нататък докторите да разбират от медицина, а механиците от механика, а?
..всеки ден съм омацан в масло и мръсотия буквално до уши..

Аа, помня, така е, и аз бях омацан допреди 20 години докато бях чирак и калфа. Айде оттук нататък механиците във форума да се броим на показалеца на дясната ми ръка. :A7.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 17:36 
.
Аватар

Тук е от: 19 Фев 2007 7:18
@Юрката, Юркатааа.... и аз се чудя на моменти защо ти отговарям, но небивалиците които говориш не бива да бъдат леко отминавани. За кадрите - хора които ме познават, нека те да говорят:) (ето тук ти отново говориш за нещо което не познаваш:)) За тва кой как кара - на много хора съм казвал - сядаме в карта и почваме:) Отиваме на пистата и готово, като си толкоз ербап... Ето и стигаме до майсторлъка и маслото: познавам 2/3 от механиците и тенекеджиите в града, отделно с половината поне съм приятел.... да не мислиш че си позволявам да им давам акъл, или пък да се правя на отворко. Примерно имах радиаторен клапан за смяна. Доста трудно достъпен зад торпедото, а и нямам достатъчно инструментариум, а и ще ми отнеме повече време отколкото на човек дето всеки ден прави това (а и за това време мога и аз да си гледам работата:)) Така че ''отивам на майстор''. Те ситуациите са десетки през годините но давам най-пресните. В единия случай имаме ''приятел'' който пъшка с умен вид и псува ''да ее мааму тъпия немец как го е заврял'', бави се два дни (аз лично за един следобед бих се оправил) слага ми секънд хенд, който гърми след 1 седмица.... отивам при друг приятел който за 2,5 часа ми слага нов и сумата е дори по-малка. За тези ''майстории'' говоря ''@Юрката''. Може да не си доволен но ''майсторите'' си личат отдалеч с непомерно високото си самочувствие и некадърна и скъпа работа. //нека тук някой от тоз форум да каже дали съм го пратил по конкретен проблем при некадърник и дерач и да сравним позициите.... сори, много сори, но толкоз приказки от разбирач - не е на добре:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 18:07 
Напреднал
Напреднал

Там е работата, че никога не парадирам - прекалено смешно е, но тук в царството на слепците едноокия съм цар. Не ме разбирай погрешно - много неща знам, но страшно много други не знам, но това което знам съм убеден в него - работил съм го и продължавам да се развивам в тази посока, а ти си гледай пациентите, че като те гледам какъв монтьор си горко ми да съм ти пациент...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2011 20:33 
.
Аватар

@''майстора'':)))
няма как да си ми пациент, аз не съм психиатър:)
Но познавам колеги, които успешно лекуват налудности от типа ''БМВ и Мерцедес не стават за нищо'':)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 11:24 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 26 Сеп 2010 17:57
www.youtube.com/watch?v=fJnaOPzZ_pQ&feature=player_embedded

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 14:49 
Напреднал
Напреднал

Джеки, хубава реклама :B4.gif Така както се изместила леко темата, която тъй или иначе не блести с кой знае какъв смисъл ще ти дам отговор на рекламата ти с друга реклама

Не мога да оспоря факта, че специално тази реклама винаги ме е кефела страшно много и ако Ауди много приказват заяждайки се ту с Мерцедес ту с БМВ и самоизтъквайки се тук думата е една и я казват само два пъти - нищо излишно, много класа, страхотна идея и страхотно изпълнение, приятно гледане:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 14:55 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Пожелавам ти да си купиш такъв някой ден...иначе класа, комфорт...само по клипове. :D
Извън темата/подсказка:
...или зад мерника на някоя 124-ка от миналия век. :O01.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 15:08 
Напреднал
Напреднал

124-ката ми е любимия модел на Мерцедес, а и любим автомобил като цяло, невероятна кола е!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 16:32 
.
Аватар

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 17:03 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 26 Авг 2009 9:08
АМГ бате , даже и Хонда дето не можели да правят коли е пред БМВ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 17:43 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
С63 е брутална машина .. за съжаление има и много по висок разход от останалите 2 ,нещо което винаги се гледа тъй като тия коли са практично ориентирани ,в тоя тест дори беше комби с което да ходиш на пазар/работа/почивка ... харесва ми че Аудито е 4х4 ,нещо което има смисъл при толкова много коне - по лесно ги слага на асфалта ... все пак бих взел М3 от 3те ,лични пристрастия :G8.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2011 17:58 
.
Аватар

То всъщност ги издърпа, само единия път поднесе с аудито. (ама е и по-леко)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2011 11:58 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 08 Яну 2007 5:10
Това е по добро по динамично и по красиво от всеки Мерцедес.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2011 14:48 
Компютърджия
Компютърджия
Аватар

Тук е от: 17 Юли 2009 21:04
Легло за феновете на Мерцедес

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Проблем с Мерцедес

в Хора, пътища, автомобили

Loveca_

8

3649

24 Окт 2017 18:45

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 21 Яну 2021 14:02

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми