ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Юни 2026 13:27



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 4:57 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 30 Ное 2008 4:56
Мнения: 2
(автор на темата)
ГЕРГАНА ДИМОВА се класира за полуфинала на Българската песен на Евровизия 2009

На 20 ноември в концертния брой на Бъди звезда се представиха 8 песни избрани от малките концерти през месеца. Зрителския вот посочи песента – “Ясно слънце” на Гергана Димова на първо място с 41,42 %, това осигури участие на младата изпълнителка на полуфинала на Българската песен на Евровизия. Веднага след успешното класиране на “Ясно слънце” - Гергана Димова засне видео клип на песента. Снимките се осъществиха в известно Хасковско заведение с екипа на режисьора Иван Енев. Клипа ще бъде идентичен с концертния вариант на песента, предаден на сцената на БГ Евровизия, в него участват формация Славяни и Росица Пасева – вокал. Красота, танци и екшън се вихриха до късните часове на нощта по време на снимките. На следващия ден мюзикайдълката засне и нова фотосесия. Двама фотографи /Петко Христов и Иван Енев/ бяха поканени за да заснемат всички необходими кадри за да могат медиите да се докоснат до същността на - Ясно слънце.
http://www.vbox7.com/play:61485448


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 6:32 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мнения: 6357
Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Коя е Гергана Димова ?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 7:28 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 21 Май 2008 11:41
Мнения: 489
Местоположение: Arizona
Въпрос: това чалга ли е или не?

_________________
"What did you do to the cat? It looks half dead." Schroedinger's wife


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 9:16 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
dobka71 написа:
ГЕРГАНА ДИМОВА се класира за полуфинала на Българската песен на Евровизия 2009 ... Ясно слънце.
http://www.vbox7.com/play:61485448
Ужас!!! Пропадаме като нация :shock: !
Ето къде открих Герганка :N2.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 9:46 
Велосипедист
Велосипедист
Аватар

Тук е от: 05 Апр 2007 22:30
Мнения: 111
Местоположение: Shumen
[
Y.T. написа:
Въпрос: това чалга ли е или не?

Не е.Това е етно музика.Правете разлика.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 10:05 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
tinvall написа:
Това е етно музика.Правете разлика.
Вальо, да не би да си искал да кажеш, че това е етно музика?
http://www.youtube.com/results?search_q ... mistery+of

Янка Рупкина: И за много пари не бих пяла чалга


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2008 18:41 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 30 Ное 2008 4:56
Мнения: 2
(автор на темата)
http://www.vbox7.com/play:c33d0f93
поздрав - хубава песничка - официалния клип на Гергана


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 16 Дек 2008 20:22 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Благодаря за поздрава, не слушам такава музика, но мерси все пак :D ! Да запитам, в Евровизия 2009 ли ще участва песента? Защото темата е за това!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2009 21:15 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 11 Ное 2008 15:18
Мнения: 21
Skype: amaranthine_sky
Четирите минути, които отделих, за да изслушам тая песен, са безвъзвратно загубена част от живота ми. Няма да коментирам кое е етно музика. Аз съм за: http://www.youtube.com/watch?v=S83rIFzFN3Q


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 0:08 
Опитен
Опитен

Тук е от: 07 Май 2008 15:52
Мнения: 210
Мисля,че една стойностна песен в етностил има шанс на Евровизия. Песента на Гергана обаче е УЖАААААС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 16:57 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Това е. Фалшивото пеене пак събра най-много СМС-и. Всеки път си мислиш, че няма как да има по-голям резил, но БНТ успяват да те опровергаят.
:arrow: Гилдията vs. Краси Аврамов
:arrow: Канал 3 за финала на конкурса
:arrow: Народът срещу Човека вълк
:arrow: Човека глас срещу Човека чехъл

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 18:30 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Най-добрият вариант е тази година да откажем участие в Евровизия. Всичките песни са пълна скръб, особено тази на Аврамов - голямо излагане ще падне! :G1.gif
Така или иначе аз лично няма да гледам - не искам да се червя пред телевизора :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 19:37 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
No comment.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 20:28 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
http://bgpetition.com/sprete_da_ni_lujete/index.html

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 20:42 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Целта на тази петиция /и цялата медийна кампания тези дни/ е да изпрати на Евровизия песента класирана на номер 2. Аз обаче смятам, че тази песен също е пълна отврат, както и всичките които достигнаха финала. :M10
Да се анулират резултатите и да се провежда нов конкурс вече е късно, така че е най-добре никой да не ходи да ни излага


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Юни 2026 13:27


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.