Тук е от: 06 Юни 2008 1:30 Мнения: 2265 Местоположение: The Challenger Deep
FOWLER, точно това е правилното решение. Толкова ли няма кадърни хора в България, които да направят силна песен със шлагерно звучене, приятна за слушане и запомняща се? В последно време допусканите до конкурса песни са повече изнасилване за слуха. Румънци, руснаци, украинци и т.н. правят непрекъснато хитове, не само за конкурса, а нашите се чудят кой по-напред да се изложи с трудносмилаемите си песни.
_________________ Някои мислят с гъза си и после се учудват, че не харесват продукта на мисълта им.
До колкото знам неучастие в Евровизия на този етап на конкурса е обвързано с плащането на неустойки, за да имаме прдааво да участваме догодина, също трябва да платим неустойка..... не вярвам някой да се навие да плаща........а не е имало случай ,в който по-добрия вариянт е да се откажем......до сега!
п.с Корекция на предишно мнение: Песента на Гергана, в сравнение с тази на Аврамов е най-великото постижение в историята на музиката....
Тук е от: 16 Май 2008 13:48 Мнения: 451 Местоположение: на майната си
Skype: ZliaBasist
Аве аз не ми е ясно що в тая тъпа държава няма една метал група или пък нещо наистина стойностно допуснато до евровизия ам все някви ла***и и п***ли, свиркаджийки и чалгари ги пускат. Свестните български работи изобщо не ги допускат до конкурса. Единствената свястна песен беше "Вода" и тя неможа да спечели конкурса миналата година щото е на български и е българска. Тая евровизия е пълен т***к ако питате мене. Истинската музика е в MySpace - както се беше изразил един фен в един коментар към един албум на една българса изгряваща рок звезда в един български торент тракер.
Тук е от: 23 Фев 2009 20:01 Мнения: 12
Skype: razorspine_reflection
Метъл групи имаме добри - ако не на световно , то поне на ниво Евровизия. Пример са Pantommind от Габрово и Smallman от Асеновград , като последните наистина биха представили България достойно , защото смесват музиката си с фолк мотиви. Друг въпрос е , че или на метъл бандите не им се занимава , или никой не ги кани / допуска.
А за песента на Аврамов - жалко , че отива той. Да си беше стоял в Щатите , където е "невероятно известен" , изглежда нашите уши са развалени и не можем да оценим великия му талант. Не гледах финала , гледах само неговото изпълнение.... не е възможно , даже не е логично да е било по-добро от песни на Графа или Нора , примерно.
Тук е от: 23 Сеп 2007 21:41 Мнения: 524 Местоположение: Пред микрофона
Skype: thttht2 - Tihomir Toshev
Абе като гледам какви "гарги" се котират на Евровизия, догодина да взема и аз да спретна едно парче, барем отсрамя България. Този "гласа" дето сега ще ни представлява, ще е по-голяма излагащия и от Валентина Хасан. Но разликата е, че зад Валентина застанаха добри продуценти и успяха да я котират в положителна насока.
_________________ Колкото и да си пудриш задника, той лице няма да стане!!!
Грандиозен скандал се разрази в спортния комплекс "Олимпийски" по време на първата репетиция на българската делегация, пише Life.ru.
40-годишният певец Красимир Аврамов е бил жестоко пребит зад кулисите от представител на конкурентна страна.
На помощ на артиста се притекли лекари.
Българинът репетирал номер на кокили. Именно тези грандиозни атрибути довели изпълнителя до разправията, пише електронното издание. Недоволни от затрудненото движение бутнали първо кокилите, а след това и танцьорката, след което ударили самия Аврамов по главата, разказват преводачи от Евровизия, които били привлечени от шума.
Лекарите са пристигнали на мястото пет минути след суматохата. По време на всяка репетиция има два лекарски екипа. Те превързали главата на Аврамов и обработили раната на неговата танцьорка, която не била толкова сериозна.