ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 15:05



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 20:51 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Мнения: 2265
Местоположение: The Challenger Deep
FOWLER, точно това е правилното решение.
Толкова ли няма кадърни хора в България, които да направят силна песен със шлагерно звучене, приятна за слушане и запомняща се? В последно време допусканите до конкурса песни са повече изнасилване за слуха.
Румънци, руснаци, украинци и т.н. правят непрекъснато хитове, не само за конкурса, а нашите се чудят кой по-напред да се изложи с трудносмилаемите си песни.

_________________
Някои мислят с гъза си и после се учудват, че не харесват продукта на мисълта им.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 21:03 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
По всичко личи, че кадърни няма. :ROTFL


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 21:05 
Опитен
Опитен

Тук е от: 07 Май 2008 15:52
Мнения: 210
До колкото знам неучастие в Евровизия на този етап на конкурса е обвързано с плащането на неустойки, за да имаме прдааво да участваме догодина, също трябва да платим неустойка..... не вярвам някой да се навие да плаща........а не е имало случай ,в който по-добрия вариянт е да се откажем......до сега!

п.с Корекция на предишно мнение: Песента на Гергана, в сравнение с тази на Аврамов е най-великото постижение в историята на музиката....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2009 22:03 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Май 2008 13:48
Мнения: 451
Местоположение: на майната си
Skype: ZliaBasist
Аве аз не ми е ясно що в тая тъпа държава няма една метал група или пък нещо наистина стойностно допуснато до евровизия ам все някви ла***и и п***ли, свиркаджийки и чалгари ги пускат. Свестните български работи изобщо не ги допускат до конкурса. Единствената свястна песен беше "Вода" и тя неможа да спечели конкурса миналата година щото е на български и е българска. Тая евровизия е пълен т***к ако питате мене. Истинската музика е в MySpace - както се беше изразил един фен в един коментар към един албум на една българса изгряваща рок звезда в един български торент тракер.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2009 17:20 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Мнения: 2265
Местоположение: The Challenger Deep
Красимир Аврамов: Това не е моят глас, останах шокиран.

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=127035

_________________
Някои мислят с гъза си и после се учудват, че не харесват продукта на мисълта им.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2009 9:53 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 23 Фев 2009 20:01
Мнения: 12
Skype: razorspine_reflection
Метъл групи имаме добри - ако не на световно , то поне на ниво Евровизия. Пример са Pantommind от Габрово и Smallman от Асеновград , като последните наистина биха представили България достойно , защото смесват музиката си с фолк мотиви. Друг въпрос е , че или на метъл бандите не им се занимава , или никой не ги кани / допуска.

А за песента на Аврамов - жалко , че отива той. Да си беше стоял в Щатите , където е "невероятно известен" , изглежда нашите уши са развалени и не можем да оценим великия му талант. Не гледах финала , гледах само неговото изпълнение.... не е възможно , даже не е логично да е било по-добро от песни на Графа или Нора , примерно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2009 13:19 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 23 Сеп 2007 21:41
Мнения: 524
Местоположение: Пред микрофона
Skype: thttht2 - Tihomir Toshev
Абе като гледам какви "гарги" се котират на Евровизия, догодина да взема и аз да спретна едно парче, барем отсрамя България. :B6.gif Този "гласа" дето сега ще ни представлява, ще е по-голяма излагащия и от Валентина Хасан. Но разликата е, че зад Валентина застанаха добри продуценти и успяха да я котират в положителна насока.

_________________
Колкото и да си пудриш задника, той лице няма да стане!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2009 20:52 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Май 2008 13:48
Мнения: 451
Местоположение: на майната си
Skype: ZliaBasist
tht да ти стана басист на групата. Имам опит с програмирането на барабани и клавири и демо записите на домашен компютър :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2009 21:20 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Металика - българската версия
Цитат:
….Баси пичовете! А бе вие сте за Евровизията бе?…. Баси майката…

... възгласи на екзалтирани слушатели на култовото парче на Металика изпълнено в БГ механа ...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2009 1:20 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Мнения: 2265
Местоположение: The Challenger Deep
varg написа:
аз смятам,че по-добре че спечели Краси Аврамов а не някоя *урва като Марияна Попова или Поли Генова


Тц!
Евровизия не е конкурс за целомъдрие, а преди всичко е музикален конкурс.

_________________
Някои мислят с гъза си и после се учудват, че не харесват продукта на мисълта им.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2009 21:25 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Сеп 2008 18:18
Мнения: 242
Тази година сме голям резил. Няма да гледам конкурса. Не искам да съм част от голямата ни излагация пред цял свят!

_________________
Начинът на мислене е ненаказуем!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 13:42 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168

ИзображениеПребиха Красимир Аврамов в Москва

Грандиозен скандал се разрази в спортния комплекс "Олимпийски" по време на първата репетиция на българската делегация, пише Life.ru.

40-годишният певец Красимир Аврамов е бил жестоко пребит зад кулисите от представител на конкурентна страна.

На помощ на артиста се притекли лекари.

Българинът репетирал номер на кокили. Именно тези грандиозни атрибути довели изпълнителя до разправията, пише електронното издание. Недоволни от затрудненото движение бутнали първо кокилите, а след това и танцьорката, след което ударили самия Аврамов по главата, разказват преводачи от Евровизия, които били привлечени от шума.

Лекарите са пристигнали на мястото пет минути след суматохата. По време на всяка репетиция има два лекарски екипа. Те превързали главата на Аврамов и обработили раната на неговата танцьорка, която не била толкова сериозна.



http://news.ibox.bg/news/id_2026749854
http://www.life.ru/video/9662

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 06 Май 2009 14:13 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Май 2008 13:48
Мнения: 451
Местоположение: на майната си
Skype: ZliaBasist
о свещенна простотио!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 07 Май 2009 22:48 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
и ако можеше един кукер да е в гъзът му да вади по хубав глас!аз не съм виждал кукер от както напихме кравата на бай евстати с мастика!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 22:59 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Българската песен отпадна на полуфинала.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 14 Юни 2026 15:05


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot], toneworks87


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.