ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:53



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 23:24 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 10 Апр 2009 12:57
Мнения: 422
Местоположение: на дисплея ти
Защо ли не съм изненадан...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=zeWBD7zHG8o


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 12 Май 2009 23:31 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Едва ли някой е изненадан :N7.gif .

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 5:46 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"

http://www.youtube.com/watch?v=wtVDRha4PIA

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2159191
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 13:38 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 22:33
Мнения: 659
Местоположение: 1600 Pennsylvania Avenue NW, Washington, D.C. 20500
Най-много си заслужаваше момчето. Браво на него и браво на Европа, че не се подлъга по маанета и полуголи мацки.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 15:44 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 24 Фев 2007 8:39
Мнения: 248
Местоположение: 'дет ме отвей вятъра
Стига сте оплювали човека-вълк деее,нали все пак не е последен,а пред-пред- :G8.gif :lol: Цели 7 точки има :K2.gif
Песните на Турция и Азербайджан (мисля че тя беше с Араш) също са готини.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 17 Май 2009 15:58 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2009 16:43
Мнения: 500
Цитат:
amapola"][b]Норвегия със Саша Рибак спечели Евровизия с "Fairytale"

Изключително позитивни бяха! Браво!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 19 Май 2009 9:57 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 02 Апр 2009 10:35
Мнения: 53
Причина за провала на Красимир Аврамов са "Сигнал" и БТР. Не бяха доволно, че К.А. спечели и са подкупили журито в Москва, за да спечели норвежкото момче.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 20 Май 2009 21:21 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Журито в Москва не определя кой ще бъде победител. Това се определя чрез гласуване с SMS.

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 16 Май 2026 22:51 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2147
Skype: valentin.trifonov50
Тая година имаше гръмки отзиви и пожелания на Дара да стане първа? Но като видях изпълнението и чух песента...Няма да правя коментар нямам думи ...ще се радвам ако не сме последни. Но все пак ще дочакам класирането може пък да съм се заблудил?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Евровизия 2009
МнениеПубликувано на: 17 Май 2026 7:30 
Поздравления за победителя! Букмейкърите я определиха като Троянският кон, нямам на представа как се получи? Стана чудо през май!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 08 Юни 2026 13:53


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.