ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Ное 2020 18:23

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 384 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Престоящи концерти и музикални прояви
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2011 18:07 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
dakotaaa, не съжалявай толкова. На караоке в Шумен можеш да отидеш и на други места, при това без да плащаш вход. Защото на двата концерта, на които ходих през последните две години (единият юбилеен заедно със Щурците), Данчо не правеше нищо по-различно от караоке. Не бях платила билети и пътни точно за да слушам как се дере публиката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2011 18:18 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2007 9:58
Направо побеснявам от подобни простотии, типични за нашия град. Вече имаме една известна кръчма, която никога не обявява колко е входа за организирани мероприятия. Ами пожелавам ви лека и доходна с подобно отношение към потенциалните ви клиенти. И да знаете, че няма по тъпо поведение от това да не обявявате цена за вход, както и да не правите масова реклама за организирани събития. КОгато се научите как се прави бизнес, ще имате и клиентите и пълния джоб. А дотогава - успех :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2011 14:15 
Бар "Rock zone " съществува от 22.09 Идеята за появяването му е да се сложи край на циганията която е заляла Родината ни! Културната програма на заведението за месец ноември е готова. Започваме със Сигнал на 5 . На 12 ще забиват Епизод . На 19 е Васко Кръпката а на 26 е Стенли. Някой е писал че нямало плакати ... Да ,така е ! Нека да минат изборите и ще си разлепим плакатите! Залепихме плакати из Шумен, а на сутринта видях че върху тях е залепен красивото личице на едно ченге дето искало да ни става кмет! Ето поради тази причина няма плакати които да Ви информира за тези предстоящи събития. За всички приятели на Рока известявам че на 22 този месец в Rock zone ще свирят Саундрок! За жялост местата в бара са само 110 !

Чета простотиите на един многознайко дето като всеки българин обича да дава съвети за нещо от което естествено си няма и капчица представа! Колко е струвал билета за Сигнал и защо не сме го обявили.
Първо : Когато ти идват на крака титаните на Българският рок никой нормален човек няма да се запита колко струва билета. Искаш да знаеш цена преди да сме разлепили плакатите? Ок , няма проблеми ! Цената за билетите на концерта на Сигнал е 20 лв.
Но понеже веднага ще седнеш ще пишеш поредните си дивотии, ще ти напиша и най-новата промоция в Бар Rock zone - за всеки който знае ЦЯЛОТО стихотворение " Аз съм Българче " , получава бутилка водка или уиски !

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 5:27 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Май 2008 13:48
За Сигнал - не благодаря. Обаче за Епизод най-вероятно ще дойда. Пък относно "Българчето" от догодина мисля вече да не съм българче щото ме е срам вече да се наричам българин, пък и в нашата държава вече е опасно да си българин.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 10:07 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Rock zone написа:
Първо : Когато ти идват на крака титаните на Българският рок никой нормален човек няма да се запита колко струва билета. Искаш да знаеш цена преди да сме разлепили плакатите? Ок , няма проблеми ! Цената за билетите на концерта на Сигнал е 20 лв.
Но понеже веднага ще седнеш ще пишеш поредните си дивотии, ще ти напиша и най-новата промоция в Бар Rock zone - за всеки който знае ЦЯЛОТО стихотворение " Аз съм Българче " , получава бутилка водка или уиски !

На концерти на Сигнал ходя, откакто се помня. Бях по ученическа престилка и на онзи, след който ги забраниха за известно време. Някога беше друго, но да се твърди, че са титаните на българския рок в момента, е (ще бъда много нежна) смешно. Случва ми се периодично да ходя да слушам и гледам истински титани, при това и по-възрастни от нашите и мога да направя разлика кое е истински концерт и кое - отбиване на номера. Да не говорим, че някои от тях пеят за почти същите пари:

Изображение

Място за сравнение изобщо няма и бих предпочела по-качественото и гарантирано удоволствие.

За доходите тук билетчетата ви идват малко скъпички, поне в този случай. Освен тях има и консумация, но щом така сте си преценили ...

Успех с изчистването на циганията, градът има нужда от подобно място. :B4.gif И дано сте по-дълголетни.

П.П. Декларирам, че съм абсолютно нормална, въпреки че си позволявам да обсъждам цената на билетчето. Също и че знам цялото "Аз съм българче" (и не само), но ще ви спестя бутилката водка. :) Последната ви пламенна и учтива пледоария окончателно уби мерака ми да посещавам шуменски заведения. Не се прави така, не ... :G1.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 14:01 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Яну 2008 12:17
Аз смятам да отида на Лили Иванова на 3 декември във Варна за 70 лева.В тази криза вместо да намаляват билетите те ги вдигат.Аз съм гледал Korn за 25 лева преди 6 години,когато цените не бяха кои знае колко по-евтини.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 14:56 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Откъде ще вземеш 70 лева, за да ги дадеш за концерт :?: :roll:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2011 17:20 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 02 Авг 2010 21:30
Аз съм на Judas Priest другата събота горе долу за същите пари... 70 лв. Сори, Лили :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2011 2:34 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Дикенс за тебе знаeм ти си мълчи. Те при вас у Щатите всички ви идват на крака. Пък и заплатите ви са 10-20 пъти по-големи от нашите. така че 70 кинта български пари тебе не те събарят.

-- Нед Окт 16, 2011 10:32 --

soul написа:
Rock zone написа:

На концерти на Сигнал ходя, откакто се помня. Бях по ученическа престилка и на онзи, след който ги забраниха за известно време. Някога беше друго, но да се твърди, че са титаните на българския рок в момента, е (ще бъда много нежна) смешно. Случва ми се периодично да ходя да слушам и гледам истински титани, при това и по-възрастни от нашите и мога да направя разлика кое е истински концерт и кое - отбиване на номера. Да не говорим, че някои от тях пеят за почти същите пари:

Изображение

Място за сравнение изобщо няма и бих предпочела по-качественото и гарантирано удоволствие.

За доходите тук билетчетата ви идват малко скъпички, поне в този случай. Освен тях има и консумация, но щом така сте си преценили ...

Успех с изчистването на циганията, градът има нужда от подобно място. :B4.gif И дано сте по-дълголетни.

П.П. Декларирам, че съм абсолютно нормална, въпреки че си позволявам да обсъждам цената на билетчето. Също и че знам цялото "Аз съм българче" (и не само), но ще ви спестя бутилката водка. :) Последната ви пламенна и учтива пледоария окончателно уби мерака ми да посещавам шуменски заведения. Не се прави така, не ... :G1.gif

Абсолютно съм съгласен с тебе с двете ръце и двата крака. Но мене ме интересува една друга работа. Входа за Епизод - колко ще струва??? 15 кинта може би... Хора с тия цени в тоя умрял селски град малко трудно ще стане. Снощи пък в Ретро Дичо май е пял срещу скромната сума от 10 лева. Имам чувството че в тоя град някой хора не познават парите. Явно ще ми излиза вече по-евтино да ходя на концерти във Варна. Освен това в Българската кръчма нещата явно пак са тръгнали но както винаги в този умрял селски град разбираме за това накрая след като всичко е свършило. Снощи пък останах направо втрещен. Отидохме до пиано бара в театъра с един авер с идеята да пийне по няколко бири и аз да изпея нещо на караокето. Оказа се обаче че трябваше да чакам около 2 часа за мойта песен при условие че се записах сред първите. Явно бях дискриминиран заради групичка гъзета дето бяха бутнали една 20-ка в чашата на рояла (който е ходил знае за какво става дума). Та след около 2 часа си направих парчето теглих няколко майни на т.нар. шуменски метали и си тръгнах, а моят авер си замина около час преди това щото му писна да чака. Явно в Шумен циганията и чалгията продължават да вилнеят така че наистина успех с премахването на циганията от града.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2011 23:54 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 19 Сеп 2008 21:27
max написа:
Откъде ще вземеш 70 лева, за да ги дадеш за концерт :?: :roll:

Може би ще ги взема,но ще ги вложа в една нова технология.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2011 9:11 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 16 Ное 2009 21:27
Лелееее 20 лева за Сигнал в Шумен в един клуб???? :biggrin Това е налудничево! Вярно стара група, легенди, но чак пък толкова да е скъпичък входааа... моля ви не се шегувайте. Който отиде да каже после колко души е имало. Предпочитам да си събера 40, 50 лева за някоя световно известна група и да знам, че ще си струва парите в София примерно!

-- Пон Окт 17, 2011 9:19 --

Оп и кой си ти, че да ми кажеш, че говоря "поредните си дивотии" ? Пффф нито ме познаваш, нито си тук от много време, за да знаеш какво и как говоря! И не само аз съм се интересувала от цената на билета, естествено, че има значение, НЕ знаете как се прави реклама, обява на предствоящо събитие - Rock zone!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2011 9:46 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 02 Авг 2010 21:30
ZliaBasist написа:
Дикенс за тебе знаeм ти си мълчи. Те при вас у Щатите всички ви идват на крака. Пък и заплатите ви са 10-20 пъти по-големи от нашите. така че 70 кинта български пари тебе не те събарят.

Ми те и при вас бяха ама ти де спа :O01.gif Искам да кажа друго - не може Judas Priest, Black Label Society и Thin Lizzy на едно място, повече от 4-5 часа шоу да струва колкото Лили без оркестър (за това не съм сигурен, но предполагам). Озвучаване, шоу, сцена изобщо не коментирам... Имай предвид че билета ми е с горе долу средна цена ;) има и по-евтинки...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2011 11:55 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 20 Май 2008 11:24
Мда, много са 20 лева за Сигнал. Ако в парите е включена и консумация, до някъде е разбираемо, иначе...В град като Шумен това са нереални пари вход в заведение, а и отдавна Сигнал не са особен дразнител за почитателите на рока (респект за приноса им към музиката!). Не мисля, че хората биха дали дори и 10 лв., според мен 5 лева е разумната цена.

Your time will come
but don't you hide
you are on your way!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2011 17:19 
Напреднал
Напреднал
Аватар

dickens3d написа:
ZliaBasist написа:

Ми те и при вас бяха ама ти де спа :O01.gif Искам да кажа друго - не може Judas Priest, Black Label Society и Thin Lizzy на едно място, повече от 4-5 часа шоу да струва колкото Лили без оркестър (за това не съм сигурен, но предполагам). Озвучаване, шоу, сцена изобщо не коментирам... Имай предвид че билета ми е с горе долу средна цена ;) има и по-евтинки...

Аз не спах ама като няма пари... Не може да сравняваш нашите доходи (особенно в Шумен) с вашите в щатите. 70 лева са си доста пари за нашите стандарти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2011 10:41 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 12 Мар 2008 19:33
При 20 лв вход в това "заведение" Rock Zone ще стъпя само на Suffocation.Ако смятате да печелите бързо на гърба на шуменските "метали" много сте се излъгали :) Ще си седите в заведението сами с 10 човека , които са ви приятели и сте ги пуснали без вход :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 384 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 25 Ное 2020 18:23

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: