ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Ное 2017 9:33

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Влюбен
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2017 11:19 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 28 Окт 2017 10:59
(автор на темата)
Здравейте !
Заглавието разкрива достатъчно, влюбен съм, но не съм сигурен как да процедирам....
Момичето работи в нонстоп, а това прави разговорът с нея много рисков, тъй като имат паник-бутон и може да тълкува интереса ми към не по друг начин, докато се опитвам да я поканя на среща или дори да разбера името и'...
Усмивката и' е сгряваща, докато очите големи и сини ,всеки път потъвам в тях и губя мисълта си... а така, има възможност да я отблъсна без да го искам...
Не мога да я заговоря с въпроси дали има някой в живота и' вече ,без да прозвуча като маниак...
Благодаря, предварително...,ако ли не поне споделих с някого......

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Влюбен
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2017 14:28 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Яну 2008 12:17
А случайно да купуваш оттам бира Будвайзер ?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2017 14:48 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Името не го ли пише на касовата бележка?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2017 16:34 
Нов потребител
Нов потребител

(автор на темата)
varg написа:
А случайно да купуваш оттам бира Будвайзер ?

Не, не съм купувал бира от там.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2017 16:39 
Нов потребител
Нов потребител

(автор на темата)
Не съм получавал касова бележка от там... може би точно с тази цел, случайно името на касиерката да не попадне при някой маниак...
Друго е когато аз ходя при нея... самото усещане ... усмивката и' когато ме погледне..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2017 13:31 
Просто когато посещаваш магазина, пообщувай неглиже с нея - подметни шегички (не срещу нея) или поговорете за времето (колко е студено, слънчево или каквото е там). Не бъди натрапчив.

Избягвай пиенето на бири-мири и пушенето на цигари пред магазина.

Ако и е интересно да говори с теб и откликва позитивно на разговорите, тогава се престраши да питаш за името и. След като го получиш, продължи с тези разговори докато не усетиш, че прояви интерес. В тези моменти е хубаво да разбереш дали е свободна, като внимаваш да не задаваш въпросите директно, а по-скоро под формата на шегички и заобиколни въпроси / констатации. Започва ли да ти споделя по-лични за нея въпроси, можеш вече да питаш дали не иска да се срещнете извън магазина, но отново индиректно (под друг, не толкова очевиден претекст).

Туй то. Живот и здраве, до 3-6 месеца можеш да получиш резултат.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2017 8:11 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Шуменецx написа:
Здравейте !
Заглавието разкрива достатъчно, влюбен съм, но не съм сигурен как да процедирам....
Момичето работи в нонстоп, а това прави разговорът с нея много рисков, тъй като имат паник-бутон и може да тълкува интереса ми към не по друг начин, докато се опитвам да я поканя на среща или дори да разбера името и'...
Усмивката и' е сгряваща, докато очите големи и сини ,всеки път потъвам в тях и губя мисълта си... а така, има възможност да я отблъсна без да го искам...
Не мога да я заговоря с въпроси дали има някой в живота и' вече ,без да прозвуча като маниак...
Благодаря, предварително...,ако ли не поне споделих с някого......

Всяко отлагане и забавяне ще доведе до отдалечаване от целта ти. Трябва да си наясно с нещата. По този начин измъчваш себе си с неясни миражи, и отегчаваш и нея защото не знаеш дали те харесва, или съжалява. Но дори да те харесва и да няма никого това не значи, че ще се влюби и тя в теб. А няма нищо по трагично от едностранното влюбване, тормозещо и двамата. Любовта е магия и човек не може да избере в кой ще се влюби. Инстинкта на природата ни тласка към половинката и ние се влюбваме. Това чувство е по силно от нас, и не ни позволява да оценяваме партньора си реално. Той се превръща за нас в идол и сме готови да направим всичко за него дори да дадем и живота си. Трябва незабавно да и обясниш колко много ти харесва и да я поканиш на едно кафе. Ако приеме имаш 50% шанс, ако ли пък не шанса ти намалява значително. Трябва да я извадиш от равновесие и да изпита някакви чувства, та дори и негативни. Ако е напълно безразлична нямаш шансове.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2017 18:32 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
На пазара, е поне на нашия, се продават живи четирилистни детелини в саксийка. Просто й подари една...какво има да му мислиш?:)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Ное 2017 7:52 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Теория на любовта.
Двойки живеещи до дълбоки старини често си задават въпроса, дали влюбването им е случайно или предначертано от съдбата. Сексолозите изучавали дълго този въпрос отговарят еднозначно - всичко е случайно. Как е възможно двама безумно влюбени да изневеряват на половинките си? Природно явление заложено в гените на всеки, постоянно да търси подходящият субект с който да продължи рода. Инстинкт заложен във всеки без да може да му устои. Защо ревнуваме и сме готови да убием или нараним съперника и половинката си? По същият закон всеки индивид влиза в директна борба, без да знае изхода и. Природата така проверява кой е по силният за да продължи рода, слабият трябва да изчезне. Колко сурово, но природата не се интересува от това, главната и цел е да направи подбор. Това е неотразимо чувство което ни прави безразсъдни и отпадат всички морални задръжки. Борбата е гладиаторска слабият трябва да загине. Разбира се морала и разума ни карат да преодоляваме този нагон за да продължаваме съвместният си живот. Дълголетният брак се дължи на тактическите ни умения всекидневно да показваме на половинката си колко много я обичаме и не можем без нея.Безумно влюбени използвали помощта на сексолозите с въпроса който не могат да преодолеят.
Ще забравят ли нещастната си любов, и ще срещнат ли истинската? Да най късно след една година, ако това не се случи по рано.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Бърз отговор

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 20 Ное 2017 9:33

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения