ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:32



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 184 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:03 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Извън темата/подсказка:
Жени , аватара ти е много хубав! :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:07 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2009 16:43
Мнения: 500
Извън темата/подсказка:
И аз си го харесвам. Имам най-различни, за всякакви настроения. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:11 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 15 Апр 2008 9:12
Мнения: 2229
Местоположение: Шумен
Skype: frankzappa1940
Не ме броят за човек, мамка му! Обиден съм им. Нека дойде преброителят. Искам да му изплача мъката си. Ще се върна в бебешките си неволи. Как не съм искал да се подмокрям, но природа, мамка му. Ще мина през юношеските си любови, а накрая ще си направя ритуално сепуко.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=x6yh1nFI ... e=youtu.be


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:16 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Мнения: 7177
По-смешно е, Амапола, че ако кухнята не е отделно помещение, трябва да отговориш че нямаш кухня. Да, ама това може да означава, че имаш нещо повече от кухня, а те очевидно те слагат в категорията на хората за ожалване, дето не могат да си позволят да имат даже и кухня. Така подозирам. Подозирам и друго. Питат дали имам постоянна работа. Като кажа че работя сезонно, автоматично се появяват въпросите, дали си търся работа, дали получавам помощи и др. въпроси, касаещи хората на ръба на оцеляване... :O01.gif
Имам чувството, че няма да ни "преброят" реално, заради сбъркан модел.

_________________
Никога не си това, за което се мислиш!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:20 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
amapola написа:
Чудя се какво е това преброяване.
Питат имаме ли пералня , а не нитат дали е Перла05 или някакъв последен модел ...........


Няма нужда да те питат чак толкова...егн-то ти казва всичко... :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 12:22 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Извън темата/подсказка:
Мрън, мрън... :O01.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 13:54 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Мнения: 3123
Извън темата/подсказка:
...снощи направи ли се ...?

_________________
This is the Internet, it literally makes you post brainless things in every shape and form. Sadly true.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2011 13:59 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Извън темата/подсказка:
Не, търся нова отрова :O01.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011 11:28 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Мнения: 3123
Урааа, минаха и през нас! Взеха ми банята, опс, номерчето де.

_________________
This is the Internet, it literally makes you post brainless things in every shape and form. Sadly true.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011 14:42 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
На мен никой не ми иска номерчето. Така и ще си остана непреброен. :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011 14:51 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Мойто номерче съм си го дал на комшийката. :D
Като отидат да я броят, да дава и моя номер, а мен да не ме занимават с глупости. Броен ли съм, не съм ли, демек ходили ли са у комшийката, не са ли...bobo не знае и не пита.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011 15:31 
Титан на мисълта

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Мнения: 4997
Една новина за изнасилена преброителка няма толкова ли зле изглеждат щом 88 годишни баби предпочитат пред тях.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2011 16:32 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2010 12:45
Мнения: 155
FOWLER написа:
На мен никой не ми иска номерчето. Така и ще си остана непреброен. :(

И на мен не ми искат номера още :O01.gif
Нема ли некай да вземе 80 ст за мен :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011 19:59 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 26 Яну 2007 18:18
Мнения: 1036
Да се смееш ли, да плачеш ли? 2-3-4-5 милионната София! :O04.gif :O01.gif :D3.gif

_________________
Слушайте вашите любими радиостанции тук: ЦЪК
Животът е прекрасен!
Докато има говеда, ще има касапи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Преброихте ли се?
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2011 20:28 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Мнения: 7177
И преброяването може да се окаже голям фарс. Методиката май е сбъркана от - до. Може пък, освен древното: "Целта оправдава средствата", да е в сила и съвременното - "Целта е да се оправдаят средствата" :O01.gif
Все се чудя... Защо ни броят? Нали си имаме ЕГН-та и зад тях е цялата информация? Живи ли сме, колко коли имаме, квадрати жилища, земя, брачни партньори, деца, дипломи, в страната ли сме, навън ли... Знаете ли защо ни питат, че и заплашват с големи глоби? За кого се трошат тези пари?

_________________
Никога не си това, за което се мислиш!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 184 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:32


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.