ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юли 2019 19:24

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Честит 24 май!
МнениеПубликувано на: 27 Май 2014 22:49 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Много ценен запис изрових. Празнуване на 24 май в едно училище и после на манифестация на 24 май 1979 г.
:B9.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Май 2014 23:21 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
И кое му е ценното, селски? Тъгуването по времето когато да си прост и мързелив в било в твоя полза?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 7:47 
Форумен дух
Форумен дух

Тва не е за твоите възможности да го разбереш. :BB07.gif
Децата подаряват цветя на учителите, уважение, не като сегашните диванета без капка респект към учителите.
Спретнати, на този ден наистина човек имаше усещане за празник, целият град излиза, виждаш се с всички познати.
Сега какво е, по какво разбира човек, че е 24 май? Бай Ганьо се вдига на платото, засяда на заслон, почва да пече месо и да хвърля боклук наоколо. Това ли е новата култура :?:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 9:58 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Някога засядал ли си на заслон поне веднъж? Виждал ли си как хората си чистят след заслона? Виждал ли си какво се консумира? Чувал ли си каква музика се слуша? А какво се говори там?
Като събереш емпирични данни, тогава ще се изказваш така нихилистично. Естествено Бай Ганювщина е имало и ще има. Но плюенето срещу сънародниците си не прави никого по- голям европеец, даже напротив.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 19:42 
Форумен дух
Форумен дух

Естествено, че с хора от нивото на тоя форум никога няма да отида на заслон :BB07.gif
Но съм минавал достатъчно пъти покрай заслони на платото и не съм глух, за да чуя каква музика се слуша. Няма да назовавам името й, всеки знае какво се слуша там.
Не знам кой и какво чисти, обаче след почивни дни около заслоните е пълно с боклуци. Така че имам достатъчно "емпирични" данни :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 20:25 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
(автор на темата)
max написа:
Естествено, че с хора от нивото на тоя форум никога няма да отида на заслон

О, боже!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 21:03 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Извън темата/подсказка:
Ние сме под нивото и на амаполКа, колкото и да се преструва на изненадана от макс.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 21:17 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Ловец: ти си над всички ве... поне с една глава :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Май 2014 21:33 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

max написа:
Естествено, че с хора от нивото на тоя форум никога няма да отида на заслон :BB07.gif
Но съм минавал достатъчно пъти покрай заслони на платото и не съм глух, за да чуя каква музика се слуша. Няма да назовавам името й, всеки знае какво се слуша там.
Не знам кой и какво чисти, обаче след почивни дни около заслоните е пълно с боклуци. Така че имам достатъчно "емпирични" данни :wink:

Много под нивото си ни за да те удостоим с такова преживяване, куха лейко. Моля те не се размножавай - достатъчен грях е, че съществуваш, боклуко!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Май 2014 15:13 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Е няма нужда да се обиждаме. Макс е на по високо равнище от нас, учил човека издигнал се на Европейско ниво. Вижда нещата от високо. Е сега е афектиран, но съм сигурен, че ако има време можем да отидем на платото. Много е трудно докато човек превключи от Германия в България, но след известно време всичко си идва на мястото. Немската дисциплина я няма никъде и човек живял и свикнал там, тук малко се стресира, но скоро свиква. Когато си идвах за един месец и исках да свърша всичко се дразних от много неща, но като се завърнах полека лека си създавам сам някакъв ред и всичко е ОК. Даже сега съм много изненадан от спокойствието и безгрижието при което си живуркат нашенците. Наистина има много малко рационалност но свобода в изобилие. Можеш да правиш и говориш каквото си искаш и където си искаш. За това наше безгрижие западняците могат само да си мечтаят. Явно живота има безкрайно много възможности и варианти. Сега се чудим как сме живели някога без мобилни телефони и телевизия с два канала, и без Интернет но тогава не са ни липсвали тези неща. Манифестацията е оставила у нас незабравими спомени защото всички са я приемали като празник. И като се има в предвид, че свободно време сме имали бол с това сме го запълвали. Сега нямаме време и не искаме никой да ни безпокои. В Интернет губим много повече време от тогавашните манифестации но не ни пречи.
А спезиално Мах ще поздравим с такава музика.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Май 2014 17:25 
Форумен дух
Форумен дух

Не знам за какво говориш барбус, от какво да съм афектиран? Аз изобщо не съм в България, не знам защо реши, че съм там, нито пък имам намерение да се връщам тази година.
Иначе с теб бих отишъл на заслон по принцип, нямах теб предвид а такива като чопъра. :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Май 2014 19:25 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Въйййй, съня ми замина, че простака-чуждопоклонник не щял с мен да ходи на заслон :ROTFL :ROTFL :ROTFL Но, сульо, когато отидеш с мен на заслон тогава ме обвинявай, че не чистя и слушам чалга, копеле нещастно!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Май 2019 11:06 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Честит празник!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 73 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Бърз отговор

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Честит първи сняг!

в Градски въпроси

Loveca_

8

2699

29 Ное 2016 7:34

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юли 2019 19:24

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми