ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:05



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016 21:09 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
Warsteiner - на промоция в Кауфланд, 0,99 лв за кенче. :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2016 22:55 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Мнения: 3123
Е, може ли така? Казваш го малко преди да затворят магазина :(

_________________
This is the Internet, it literally makes you post brainless things in every shape and form. Sadly true.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2016 17:11 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Кой знае как лъха на тенекия! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 19 Мар 2016 23:11 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Това, дето го разправям от години, чак сега го откриха! :O01.gif

Чиста химия е бирата в цяла Източна Европа



http://19min.bg/news/8/74441.html

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2016 6:21 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мнения: 6357
Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Източна Европа ли ???? Надали някъде се прави бира без химия


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2016 7:57 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
В Германия и Чехия си спазват закона за бирата. Хората там не търсят цена/литър като бай Ганьо. :O01.gif

В Billa пуснали StaroBrno в кутии - лъха на тенекия, много рядък вкус, нищо общо с наливната. Не си давайте парите. Budweiser Budvar за 1,40 в стъкло е без конкуренция.

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2016 20:35 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
И за стъклото като дадеш 20-30 стотинки и по-добре 2 литра туба и 2 чашки и да одиш на някоя пейка с приятели.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 19:23 
Цигане
Цигане

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
Мнения: 6950
Местоположение: по пътищата.
В Лидл му е седмица на гръцката бира, май? ;)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2016 20:49 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Гръцка бира ми звучи като немско узо! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 29 Авг 2016 22:32 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Мнения: 2772
Потвърждавам мнението на birka. Току-що се минах да отворя една Efes. Балсам ти оризовите изпълнения. Оризили са я, както се казва на чист турски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 05 Сеп 2016 19:28 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
Мнения: 2148
Skype: valentin.trifonov50
Като няма Чешка наливна бира, няма значение каква ще си купя, гледам само да е охладена, няма никаква разлика каква ще е, след като е пастьоиризирана, с консерванти и стабилизатори. Удря те бързо в главата и ти все едно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 22 Юни 2017 19:31 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Мама ми подари печеливша капачка Изображение ама не знам от каква бира е и съответно откъде да взема бирата. Може ли малко помощ?

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2017 7:54 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 26 Яну 2007 10:08
Мнения: 644
Местоположение: Шумен
Loveca_ написа:
Мама ми подари печеливша капачка [ Изображение ] ама не знам от каква бира е и съответно откъде да взема бирата. Може ли малко помощ?

Така като гледам логото е отгоре демек отвън,но това не е показател че е печеливша,важното е какво ти пише отдолу под капачката ?
Запознай се с играта на Шуменско пиво - http://www.shumensko.bg/actualno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2017 18:09 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 21 Юни 2017 20:00
Мнения: 7
Loveca_ написа:
Мама ми подари печеливша капачка [ Изображение ] ама не знам от каква бира е и съответно откъде да взема бирата. Може ли малко помощ?

Мама ми,
купи днес,
нова бира
със картинки... :G1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Относно бирата
МнениеПубликувано на: 06 Сеп 2017 9:45 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.

Трудно ли са ги навили да започнат да тренират?

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 463 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:05


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.