Тук е от: 15 Апр 2008 2:43 Мнения: 3222 Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
В Германия и Чехия си спазват закона за бирата. Хората там не търсят цена/литър като бай Ганьо.
В Billa пуснали StaroBrno в кутии - лъха на тенекия, много рядък вкус, нищо общо с наливната. Не си давайте парите. Budweiser Budvar за 1,40 в стъкло е без конкуренция.
_________________ "Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"
Тук е от: 25 Апр 2010 8:13 Мнения: 2148
Skype: valentin.trifonov50
Като няма Чешка наливна бира, няма значение каква ще си купя, гледам само да е охладена, няма никаква разлика каква ще е, след като е пастьоиризирана, с консерванти и стабилизатори. Удря те бързо в главата и ти все едно.
Тук е от: 26 Яну 2007 10:08 Мнения: 644 Местоположение: Шумен
Loveca_ написа:
Мама ми подари печеливша капачка [ Изображение ] ама не знам от каква бира е и съответно откъде да взема бирата. Може ли малко помощ?
Така като гледам логото е отгоре демек отвън,но това не е показател че е печеливша,важното е какво ти пише отдолу под капачката ? Запознай се с играта на Шуменско пиво - http://www.shumensko.bg/actualno