ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 09 Дек 2019 15:08

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Откраднато колело
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2012 22:18 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 08 Мар 2012 23:15
(автор на темата)
Откраднато колело!!!
Изображение
колелото е с криво кормило zoom с гел седалка и с сменени задни накладки червено с бяло и синьо са
лостчето за предната спирачка е по дълго отколкото за задната има стоп и фар и с две нови сликови гуми.
Някой ако го видя моля да пише .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Откраднато колело
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2012 20:07 
намери ли се

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012 0:47 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
palito написа:
Някой ако го видя моля да пише .

Ти не ме виждаш, но аз ти пиша. Нищо не ти се разбира от съобщението. Съчувствам ти, затова те съветвам да го пуснеш наново. Успех с намирането на велосипеда!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012 8:33 
Акварист
Акварист

Тук е от: 25 Апр 2010 8:13
palito-Дано да се намери колелото ти тъй като е настина много хубаво.Снимката е хубава и ако някои от съфоромниците го види да свирка.В последните 5-6 години и тук започна масовото крадене на колелетата.Докато преди често съм си забравял колелото пред кръчмата не закючено и чак на другия ден сутринта съм си го вземал сега това не може да се сучи. Аз например имам три колелета паркирани на три различни гари и така почти не използвам градския транспорт.Едното от колелетата ми го откраднаха три пъти и все го намирах.Първия път отрязали синджира направили една обиколка но понеже е калпаво го захвърли близо до паркирането.След това сложих дебел синджир отрязали катинара но шефа го видял на последната автобусна спирка захвърлено, явно някой си го е взел на заем и след като е пристигнал го е ставил да го ползват и други.Не ми помогна дори поставянето на по голям катинар и синджир.Но след като го откраднаха се зарадвах тъй като вече бях си подготвил по хубаво колело взето от отпадъци и старото така и така щях да го изхвърлям.Преди седмица от паркирането на колелета изчезнаха 5-6 колелета наведнъж явно младежи са се върнали от някое заведения и нямали вече връзка за пътуване и са си взели колелета за да се приберат.Понякога на паркирането от никъде се появяват доста колелета оставени без да са заключени .Обикновено тези на които са се загубили колелетата си ги вземат и пак започват да ги заключват.Значи 99 процента от изчезналите колелета се намират изоставени някъде .
Най голямата гаранция за да не ти откраднат колелото е да изглежда грозно.Ако имаш хубаво колело е най добре да го паркираш в някой познати и в никакъв случай на улицата.Макар, че и това не е сигурна работа.Но мой колегата който имаше спортно колело струващо горе долу колкото една нова кола му го откраднаха от тавана му където го заключвал.
Често мои познати шофьори развозващи сладоледи и различни стоки са ми предлагали чисто нови колелета на символично ниска цена.Значи те ги вземат и ги поставят във фургона и след това ги продават за дребни за да отидат на пиво.(Аз обаче съм отказвал тъй като ми е ясно, че веднага ще ми го откраднат.)И в този случай старото колело можеш да го оставиш на тези които в момента са останали без колело.По няколко пъти в годината се обявяват акции за изхвърляне на ненужни вещи и хората изнасят старите си и ненужни колелета на улицата и след това минават и ги събират и закарват на отпадъци,така че можеш да си вземех действащо колело направо от улицата, само трябва да му купиш нови гуми.И тези старите колелета са много по здрави от сегашните. И забележете всяко от тях има калници, багажник и динамо със преден и заден фар.Като му сложиш две нови крушки и си готов. :D :D :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012 14:39 
Тази тема малко като:
Въпрос: Не мога да си отключа колата, какво да правя?
Отговор: Пробвай този начин......
Отговор: Пробвай онзи начин.......
Отговор:Извикай ключар.
.................
След половин година
Въпрос към автора на темата: Успя ли да я отключиш?

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012 18:36 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 15:36
Темата е скандална, един потребител пуска тема търсейки откраднатото си колело,след близо 4 месеца друг потребител го пита намерило ли се е,трети потребител се прави на интересен с плоска шега,а четвърти пише кратко есе на тема рисковете от кражба на велосипед в чешката република. В същото време потребителят пуснал темата не е влизал от два месеца.

Обичам този форум! :ROTFL :ROTFL :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2012 23:52 
Акварист
Акварист

По всяка вероятност колелото ще се появи на пролет.Но когато повече хора знаят за случая все някой ще го види някъде, дори и след време.Тъй като е ново и няма опасност да се откара на отпадъци.Дори може вече и да е продадено и новия собственик ще разбере, че е купил крадено колело. Пък и надеждата умира последна , защо трябва бившия собственик да губи надежда и престане да го търси. По този начин би опростил доста отговорността на крадеца. И този който го е откраднал моля да го върне защото ние съфорумниците сме навсякъде и виждаме много неща! :G1.gif
Ако можем дори по някакъв начин в момента докато се решат нещата да разсеем тъгата на потърпевшия защо да не опитаме? Нали и затова е този форум да бъдем солидарни със съфоромниците в неволите им. Или пък да речем ако някои има старо колело което и в момента не му трябва, може да го даде на колегата временно докато някак си реши проблема си..То колелетата ползваме ние по бедните или тези които искат малко да се раздвижат.
И понеже наближава Коледа и новогодишните празници пожелавам на всички съфорумници и най вече на palito, както и на InspectorGadjet приятно посрещане на празниците и повече радости в живота.Едно колело не е чак такава голяма загуба, пък и нищо не е загубено и си мисля, че рано или късно ще се намери. :B4.gif

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2012 0:29 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 13 Юни 2011 20:55
Извън темата/подсказка:
Защо ли се присещам за Чудомир?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2012 4:23 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 08 Окт 2011 20:06
Стефке, толкова ли ти е трудно да се изразяваш с 2-3 изречения, ебати.Всяка тема си вкарал/а ебати ферманите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2012 7:02 
Акварист
Акварист

Ебати егати ебати
вятъра клоните клати - и кво?
Някой да му даде едно колело?
А може би и още едно?
И за крадеца ебати,
да се наеде егати . :BB07.gif

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 09 Дек 2019 15:08

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: