Активни теми
Автор
Съобщение
Loveca_
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 11 Дек 2013 18:47
Титан на мисълта
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57Мнения: 12118Местоположение: The O.C.
Долу пише още dalt и F-ck Monkeys, че са рожденици . Да им честитим и на тях
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Върнете се в началото
bobo
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 14 Дек 2013 22:32
Цигане
Тук е от: 22 Яну 2009 22:25Мнения: 6950Местоположение: по пътищата.
ЧРД Мърче, ..всичко най-най! Наздраве!
Върнете се в началото
Loveca_
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 14 Дек 2013 22:52
Титан на мисълта
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57Мнения: 12118Местоположение: The O.C.
Честит рожден ден, MBIRA !
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Върнете се в началото
amapola
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 18 Дек 2013 22:01
№14
Тук е от: 15 Дек 2007 13:00Мнения: 12483Местоположение: винаги на №14
Фаулър, Честит Рожден Ден !!!!!!! Жив и здрав да си и много успехи!
Върнете се в началото
Battleman
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 19 Дек 2013 10:50
Форумен дух
Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57Мнения: 1871
ЧРД, Фаулъре! Всичко най-най!
_________________
Върнете се в началото
Бърби
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 19 Дек 2013 14:29
~~~~
Тук е от: 06 Апр 2008 8:12Мнения: 12794
FOWLER написа:
Мерси, Батъл! Вчера беше
Голяма работа!
Наздраве и за днес!:)
Върнете се в началото
Loveca_
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 17 Яну 2014 17:11
Титан на мисълта
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57Мнения: 12118Местоположение: The O.C.
divino6 написа:
Loveca_ написа:
Мисля, че и divino6 има, ама не съм много сигурен, защото не и' помня името
Ама ако има, честитя и'
Благодаря, че си се сетил!
Днес, по съвпадение, съм и рожденник. Довечера ще ударя едно вино за здравето на всички, които правят живота ми така интересен и хубав!
Честит рожден ден
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Върнете се в началото
Loveca_
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 20 Фев 2014 0:44
Титан на мисълта
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57Мнения: 12118Местоположение: The O.C.
Честит рожден ден на: Ceko и Електрончо
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
Върнете се в началото
hope
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 30 Мар 2014 19:46
Дълбоко в матрицата
Тук е от: 05 Фев 2007 15:55Мнения: 2060
Честит Рожден ден, rosen-shumen! Жив и здрав да си! (толкова са намалели напоследък пишещите тук, та няма кой едно "Наздраве!" да ти каже
)
/Честито и на Viper_one, макар че едва ли се сеща за форума, но за сбирките със сигурност
Върнете се в началото
rosen-shumen
Заглавие: Re: Честит Рожден Ден
Публикувано на: 30 Мар 2014 19:59
.
Тук е от: 31 Май 2010 11:35Мнения: 1977
Наздраве,мерси.
_________________ Изхвърли циганите, и ще въскръснат реките, гората, вилните зони, Енергото, железниците, селата, малките градове, пазарите за зеленчуци, мелиоративното стопанство на страната и паметниците на великите българи и героите. Сигурно и още един куп неща.
Върнете се в началото
Информация за текущата активност
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot] , Google [Bot]
Не можете да пускате нови темиМожете да отговаряте на темиНе можете да променяте собствените си мненияНе можете да изтривате собствените си мнения