ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 15:54



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2015 18:43 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 14 Сеп 2009 20:00
Мнения: 574
(автор на темата)
Търся хора от града който имат желание да видят действието на Рейнбоу абсолтно безплатно.
Който иска и жела да ми пише на лично за да се уговорим кога и къде... Поздрави


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2015 20:36 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Преди доста години едни хора идваха и ни го показаха. После ни я предложиха за около $2000. Вярвам, че за изминалите години и цената ще се е редуцирала пропорционално.
Общо взето прахосмукачката чисти стени, избелва килими, чисти мебели и оставя приятен аромат в стаята до другия ден.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 29 Ное 2015 23:16 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 09 Яну 2007 0:04
Мнения: 2772
Много е яка. Жената, която я рекламира преди години вкъщи, се похвали, че си взела и втора, но мъжът й още не можел да си смени колата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2016 15:31 
Ентусиаст
Ентусиаст

Тук е от: 07 Май 2016 13:45
Мнения: 27
и аз съм чувала за тези прахосмукачки, но доста скъпи ми се виждат :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2016 7:06 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Мнения: 4576
Местоположение: Шумен
Не доста,а много скъпи,помогнах на един приятел да си направи презентацията вкъщи,наистина има голям ефект но е много скъпа и почти непосилна за повечето хора. последно беше около 4200 лв.

_________________
Изображение
Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS
- Адаптации
- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2016 14:54 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 25 Май 2016 9:14
Мнения: 3
Стандарта на обикновения българин не позволява подобна прахосмукачка, която в чужбина е много по-евтина от тук!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2026 14:19 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 14 Фев 2025 10:26
Мнения: 4
и на мен ми предлагаха демонстрарция, но предвид цената сметнах, че не е нужно. колкото и хубаво да чисти на тая цена, няма как


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Прахосмукачка "Рейнбоу"
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2026 21:32 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 23 Апр 2026 21:30
Мнения: 3
Каква е актуалната цена ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 15:54


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.