Активни теми
| Автор |
Съобщение |
|
hope
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 06 Дек 2012 8:23 |
|
| Дълбоко в матрицата |
 |
Тук е от: 05 Фев 2007 15:55 Мнения: 2060
|
|
Честит Имен ден на nipresi и Чопър! Живи и здрави!
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
nipresi
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 06 Дек 2012 13:49 |
|
| Модератор |
 |
 |
Тук е от: 15 Апр 2007 21:12 Мнения: 987 Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
|
|
Благодаря! Не знаех, че Чопъра ми е адаш.Честит имен ден и на него!
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Бърби
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 06 Дек 2012 15:11 |
|
| ~~~~ |
 |
Тук е от: 06 Апр 2008 8:12 Мнения: 12794
|
|
На теб- наздраве! На Чопъра- само с добро да го споменават!:)
Да сте живи и здрави !
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Battleman
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 06 Дек 2012 16:24 |
|
| Форумен дух |
 |
 |
Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57 Мнения: 1871
|
|
ЧИД, със здраве да си носите името. : )
_________________
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Loveca_
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 27 Дек 2012 20:52 |
|
| Титан на мисълта |
 |
Тук е от: 22 Окт 2007 16:57 Мнения: 12117 Местоположение: The O.C.
|
електрончо добре, че каза, че било празник неска. ЧИД cmk, ssr и на останалите 
_________________ Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
wpw
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 01 Яну 2013 15:01 |
|
| Напреднал |
 |
Тук е от: 15 Дек 2009 14:28 Мнения: 496
|
|
На всички Васил, Василка Веселин Веселина - Честит имен ден, да сте здрави, за да се радвате на всичко, което новата година ще Ви донесе.
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
hope
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 17 Яну 2013 8:43 |
|
| Дълбоко в матрицата |
 |
Тук е от: 05 Фев 2007 15:55 Мнения: 2060
|
|
Честит имен ден на Селянчето, antoni1953 и всички други именици! Бъдете живи и здрави!
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
antoni1953
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 17 Яну 2013 9:02 |
|
| Напреднал |
 |
Тук е от: 30 Мар 2012 0:17 Мнения: 337
|
И от мен на всички адаши :господ живот и здраве да ви дава на вас и вашите семейства 
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
hope
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 10 Фев 2013 15:02 |
|
| Дълбоко в матрицата |
 |
Тук е от: 05 Фев 2007 15:55 Мнения: 2060
|
|
Честит имен ден на amapola, verda, valentin69, Suffocation, tinval и всички останали Валентиновци и Валентини! Живи и здрави да сте!
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
Бърби
|
Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
Публикувано на: 23 Мар 2013 11:51 |
|
| ~~~~ |
 |
Тук е от: 06 Апр 2008 8:12 Мнения: 12794
|
|
Честит имен ден на Тодор, Теодора и т.н ! Със здраве да си носят името!
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Информация за текущата активност |
Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot] |
|
Не можете да пускате нови теми Можете да отговаряте на теми Не можете да променяте собствените си мнения Не можете да изтривате собствените си мнения
|
|