ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Юни 2026 13:19



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 8:23 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
Мнения: 2060
Честит Имен ден на nipresi и Чопър! Живи и здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 8:54 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Честито на именниците! :B5.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 13:49 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Мнения: 987
Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
Благодаря! Не знаех, че Чопъра ми е адаш.Честит имен ден и на него!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 15:11 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
На теб- наздраве!
На Чопъра- само с добро да го споменават!:)

Да сте живи и здрави !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 15:47 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2007 21:12
Мнения: 987
Местоположение: Шумен
Skype: nipresi
:B5.gif Наздраве!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2012 16:24 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Мнения: 1871
ЧИД, със здраве да си носите името. : )

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2012 20:52 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12117
Местоположение: The O.C.
електрончо добре, че каза, че било празник неска. ЧИД cmk, ssr и на останалите :)

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 27 Дек 2012 20:57 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 11 Дек 2009 9:52
Мнения: 449
Местоположение: Шумен
:B5.gif :B5.gif :B5.gif :B5.gif

_________________
"он лажецо, гяволо, знае дека лаже, идеолого сам си верува, хаирсъзино"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 01 Яну 2013 15:01 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 15 Дек 2009 14:28
Мнения: 496
На всички Васил, Василка Веселин Веселина - Честит имен ден, да сте здрави, за да се радвате на всичко, което новата година ще Ви донесе.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2013 8:43 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
Мнения: 2060
Честит имен ден на Селянчето, antoni1953 и всички други именици! Бъдете живи и здрави!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2013 9:02 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 30 Мар 2012 0:17
Мнения: 337
И от мен на всички адаши :господ живот и здраве да ви дава на вас и вашите семейства :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2013 9:14 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
И от мен много здраве и щастие на Антони1953, Селянчето, Тонито и всички останали именници! :D
Извън темата/подсказка:
Някой днес има двоен празник, честито и за двата! Он си знае! :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2013 15:00 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 26 Яну 2007 10:08
Мнения: 644
Местоположение: Шумен
Мерси много


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 10 Фев 2013 15:02 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата

Тук е от: 05 Фев 2007 15:55
Мнения: 2060
Честит имен ден на amapola, verda, valentin69, Suffocation, tinval и всички останали Валентиновци и Валентини! Живи и здрави да сте!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2013 11:51 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Честит имен ден на Тодор, Теодора и т.н !
Със здраве да си носят името!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 07 Юни 2026 13:19


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.