ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:56



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2013 14:02 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Честито "на патерици" CeKo

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2013 19:00 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Илийка, честит имен ден! Да си здрав и много щастлив! :B4.gif :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2013 19:39 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
ЧИД, Илийчо!
Жив , здрав и обичан ...от каки!:)

И...умната с ония три неща! :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2013 19:54 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Честит имен ден !

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Сеп 2013 7:36 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Днес почитаме Вяра, Надежда и Любов и майка им София !:)

Ако във форума има дами с тези имена, нека дълго и с радост да ги носят!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 9:21 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Честит имен ден на именниците! Тонито, Антони1953, да сте живи и здрави! :B4.gif :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 10:39 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 26 Яну 2007 10:08
Мнения: 644
Местоположение: Шумен
Благодаря ти много !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 12:13 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Мисля, че и divino6 има, ама не съм много сигурен, защото не и' помня името :) Ама ако има, честитя и' :)

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 15:39 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Мнения: 1871
ЧИД! Да не срамите имената си днес. :B5.gif :O05.gif

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 16:41 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2013 17:21
Мнения: 179
Loveca_ написа:
Мисля, че и divino6 има, ама не съм много сигурен, защото не и' помня името :) Ама ако има, честитя и' :)

Благодаря, че си се сетил!
Днес, по съвпадение, съм и рожденник. Довечера ще ударя едно вино за здравето на всички, които правят живота ми така интересен и хубав! :B5.gif

_________________
"Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти..." Арт Бъкуолд...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 16:43 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Честито, Диви! Да си здрава и голяма късметлийка! :D


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 17:09 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Радвам се, че ще пиеш за мен :)
Само не прекалявай, че ми трябва трезвен опонент !

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 17:31 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2013 17:21
Мнения: 179
Извън темата/подсказка:
Аз не се напивам толкова лесно, ама дори и от една чаша вино за опонент вече не ставам. Нали знаеш, че алкохола разкрива скритите страни на характера - кротките стават буйни, а ние по-кривите сговорчиви! :lol: :lol: :lol:

_________________
"Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти..." Арт Бъкуолд...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2014 20:24 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
С добро да те споменават, без значение какво мислят:)))


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: Честит Имен Ден!!!
МнениеПубликувано на: 13 Апр 2014 14:30 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Честит имен ден, именици ! По-специално F-ck Monkeys, Ceko, neferura, yarov, Божур_а, БОЖУРА, Kalinkas, rosen-shumen, rosen_69_ .
Ако съм пропуснал някого, ето го списъка
Цитат:
Аглика, Божура, Вероника, Виола, Виолета, Върба, Върбан, Върбинка, Гергин(а), Гроздена, Далия, Дафина, Делян, Деляна, Дилян, Диляна, Детелина, Елица, Жасмина, Здравко, Здравка, Зюмбюла, Ива, Иглена, Иглика, Калина, Камелия, Карамфил, Карамфила, Китка, Латин, Латинка, Лилия, Лиляна, Лила, Лили, Лоза, Люлина, Магнолия, Малина, Маргарит(а), Невен, Невена, Невян, Ненка, Орхидея, Ралица, Ренета, Роза, Росен, Росица, Ружа, Теменужка, Трендафил, Цено, Цвета, Цветелина, Цветан(ка), Цветелин(а), Цветомила, Цветомир (а), Цвятко, Явор, Ясен, Ясмина
, допълвайте ме !

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 229 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:56


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.