Ти какъв студент си, че ще се омазваш бе Крути?
Йоги защо на бившите - те са БИЛИ студенти и не съм съгласен, че имат празник, а студенти от ШУ празнуват днес байряма.
За истинските студенти - да им е честит празника и умната с алкохола, пък може и русата без алкохол, както си изберете.
