ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:55



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 8:11 
Акварист
Акварист
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:44
Мнения: 977
(автор на темата)
:B5.gif Честит празник на всички бивши настоящи и бъдещи ;) студенти!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 8:57 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Мнения: 2265
Местоположение: Wolfsschanze
Skype: vorvzakone77
Яко омазване ще е днеска! :B6.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 9:44 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 10 Фев 2007 9:29
Мнения: 760
Skype: admiralmitev
Ти какъв студент си, че ще се омазваш бе Крути?
Йоги защо на бившите - те са БИЛИ студенти и не съм съгласен, че имат празник, а студенти от ШУ празнуват днес байряма.

За истинските студенти - да им е честит празника и умната с алкохола, пък може и русата без алкохол, както си изберете. :B5.gif

_________________
"Я простой болгарский бомж, а не шпана!!!!!!"
"Мы летим, а вы ползете, чудаки вы, чудаки!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 10:18 
Напреднал
Напреднал

Тук е от: 11 Май 2007 14:22
Мнения: 480
Тая вечер яката ще се оматяяя :B9.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 11:04 
Форумен шут
Аватар

Тук е от: 27 Юни 2008 15:54
Мнения: 1675
Местоположение: Морей
Честит празник, студенти!


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 11:13 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 02 Фев 2008 19:51
Мнения: 156
Местоположение: Tau'ri - EU - Шумен
Skype: _)_


Ха честит ви 8-ми март :)

_________________
http://searchplugin.hit.bg/ Добавете си търсачка в Firefox с един клик.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 12:19 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 09 Фев 2007 16:41
Мнения: 646
Честит празник! :B5.gif

_________________
Is all that we see or seem
But a dream within a dream?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 12:49 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Честит ни празник! :B5.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 13:05 
Велосипедист
Велосипедист

Тук е от: 11 Фев 2007 14:04
Мнения: 2846
Местоположение: у дома
Честит празник! Много успехи в университетите и купон навсякъде!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 13:24 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 03 Юли 2007 18:17
Мнения: 664
Местоположение: Shumen
Skype: vidadif
:D :D :D :D :D
Само взети изпити!!!

_________________
LIFE is the most exciting thing!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 13:39 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 19 Юли 2007 10:21
Мнения: 753
Местоположение: пред компютъра
Благодаря, благодаря. Да ви се повръща. И да ви върви на устни упражнения, и по три студентки да ви скъсат на практика.

_________________
ПОДАРЪК


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 14:00 
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Тук е от: 01 Дек 2008 15:26
Мнения: 67
Честит 8 декември на всички студенти :A4.gif :B5.gif :I7.gif :M5.gif !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 14:06 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Честит студентски празник на всички студенти и на персонала на Десетия, че те май всичките са студенти ;) :B5.gif !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 14:18 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 31 Мар 2008 20:14
Мнения: 603
Честито Студенти!
Много здраве, усмивки и весели запивки! :B5.gif

_________________
Щастието е единственото нещо, което човек може да раздава без да притежава!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 14:26 
dj_flirt
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:22
Мнения: 1231
Местоположение: shumen
alexxx72 написа:
Честит студентски празник на всички студенти и на персонала на Десетия, че те май всичките са студенти ;) :B5.gif !


в грешка си ама няма да се намесвам...

Честит празник и от мен :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:55


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.