Присъединявам се към пожеланията за весел празник, успешно дипломиране и добра реализация!:)
Добрата новина:437 студенти от Шуменския университет ще получат европейски стипендии /Лео, ти си!:)/, лошата- минималният бал за класирането в същия университет е 4,60. Честито на печелившите!:)
Тук е от: 19 Окт 2008 11:32 Мнения: 480
Skype: sibila1979
Честит празник на всички студенти! Пожелавам им да са здрави, прави и в кръста корави! Много весело да си изкарат тази вечер и да си вземат успешно изпитите!
_________________ "Пуx? - Да, Прасчо. - Нищо, просто искам да съм сигурен, че те има, Пух!"
Тук е от: 07 Мар 2009 0:30 Мнения: 3469 Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
Нека всички студенти и студентки да си изкарат супер весело!Нека им пожелая весело изкарване на празника, успешна сесия, отлично взети изпити, весели празници и нека студентският живот им мине като една хубава песен без край.Живи и здрави колеги всичко най хубаво ви желая от все сърце!