ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:44



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 14:30 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 18:46
Мнения: 4066
Местоположение: Шумен
Skype: alexxx72
Абе знам, че Анатоли не го огря да учи, ама нищо - догодина. Важното е, че опита, честито и на него!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2008 15:15 
Шум в канала
Шум в канала
Аватар

Тук е от: 22 Фев 2008 20:31
Мнения: 441
Местоположение: Неизвестно

_________________
Шуменец да се наричам първа радост е за мене!

www.adventura.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 17:15 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 12 Сеп 2008 10:46
Мнения: 2661
Честит празник на всички бивши, настоящи и бъдещи студенти! Както и на тези, които биха искали да са такива!

Песента е спомен от първия ми 8-ми декември като студент. :O02.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 18:34 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Присъединявам се към пожеланията за весел празник, успешно дипломиране и добра реализация!:)

Добрата новина:437 студенти от Шуменския университет ще получат европейски стипендии /Лео, ти си!:)/, лошата- минималният бал за класирането в същия университет е 4,60.
Честито на печелившите!:)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 18:45 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Къде го видя това с минималния бал?! :01_crazy.gif :BB08.gif

ЕДИТ

Видях! :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 18:54 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
И като видя- какво?:)
Ще черпиш ли?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 19:01 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
Не... не ми достига малко. За моя факултет минималният бал е 5.08.
Следващият път! :A1.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 19:07 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Здраве да е!
Обезпокоително е, че няма достатъчно мераклии за наградите:(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 19:34 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 19 Окт 2008 11:32
Мнения: 480
Skype: sibila1979
Честит празник на всички студенти! Пожелавам им да са здрави, прави и в кръста корави! :wink: Много весело да си изкарат тази вечер и да си вземат успешно изпитите! :A1.gif :B5.gif :L8.gif :C6.gif

_________________

"Пуx? - Да, Прасчо. - Нищо, просто искам да съм сигурен, че те има, Пух!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2009 19:55 
Playful moods
Playful moods

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Мнения: 14951
byrborinova написа:
Здраве да е!
Обезпокоително е, че няма достатъчно мераклии за наградите:(

Ще видим и там какво ще е класирането. :A1.gif
Мераклии има. :A7.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2009 0:34 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 07 Мар 2009 0:30
Мнения: 3469
Местоположение: Woodgrange park station
Skype: ....
Нека всички студенти и студентки да си изкарат супер весело!Нека им пожелая весело изкарване на празника, успешна сесия, отлично взети изпити, весели празници и нека студентският живот им мине като една хубава песен без край.Живи и здрави колеги всичко най хубаво ви желая от все сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 0:17 
Администратор
Аватар

Тук е от: 07 Яну 2007 4:15
Мнения: 7168
Честит осми декември на всички настоящи, бивши, вечни и бъдещи студенти!

_________________
библиотекаобяви шумен
Блог с по-ценните форумни произведения


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 0:22 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 10:07
Мнения: 2599
Местоположение: Шумен
Супер измислен празник :D Миналата година олигарствахме с Инспектора, Нереза и Запа :D
http://www.youtube.com/watch?v=s66ta-9CnKI - поздрав за Нереза
http://www.youtube.com/watch?v=0z6fcd--354 - поздрав и за Запа

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 8:31 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 11 Сеп 2010 13:57
Мнения: 1871
Честито на колегите, да си изкарате приятно. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: 8-ми декември
МнениеПубликувано на: 08 Дек 2010 9:24 
Баш майстор
Баш майстор

Тук е от: 05 Мар 2008 22:47
Мнения: 4636
Честит 8 декември на всички бивши и настоящи студенти! :)))


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:44


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.