ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:02



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2014 4:19 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Щом аз заебах дюнерите на пазара и Билю-Милю и ходя само срещу икономиката за телешки със зеленчуци и лук, правете си сметката! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2014 10:24 
Опитен
Опитен

Тук е от: 14 Яну 2013 12:19
Мнения: 114
На пазара зад спирката си остават най хубавите дюнери в града засега, но пък много се чака което е много изнервящо.

-- 24 Апр 2014 10:36 --

Loveca_ написа:
...Няколко пъти се обаждах за такава работа, викат ми на пазара...

Уовец ако трябва хората да те чакат да приготвиш един дюнер много бързо ще фалира дюнерджииницата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2014 11:16 
Опитен
Опитен

Тук е от: 14 Яну 2013 12:19
Мнения: 114
Вдигнали са ги на 3лв и 5 да ги направят пак ще има навалица.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2014 16:45 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 12 Мар 2014 15:37
Мнения: 1
Е то се знае, там където има народ всички се нареждат..."да не случайно да се минат". Най-голямото притеснение на българина било - да не изстине и да не се мине :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2014 1:40 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
varg написа:
Аз се чудя защо не можах да се наям с дюнер от тия срещу НОИ.Няма картофи в тях.То личи къде са най-хубавите.Където няма опашка не се редете.Оня ден другия на пазара вика много малко картофи имам.Викам хубаво.Сложи ми 3 картофа,но пък повече месо.


Направо се родих брат! Отървах се от феновете на картофите и опашките, отивайте си на пазара! Картофа - въглехидрат, хляба и той въглехидрат. Само зеленчуци и телешко в арабско хлебче - неповторим вкус! :O01.gif

Аз, навремето в Германия и Швейцария така им виках: Бате, аз съм от България, на мене повече месо! Значи тука така бил лафа: по-малко картофи, повече месо! Браво, брат!

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2014 19:38 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Slabaka продава все още дюнери. Мисля, че след 17 часа има промоция на тез до Авангарда. С по-малко месо и по-евтини.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2014 20:33 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Скоро ядох зад Камина и имаше аромат на нещо, дето само мъж може да го произведе. Отделно, че вътре беше нещо като таратор - мляко, краставици и нещо като копър.
Приятели си взеха от Мултифейса неска и пак така като таратор отгоре сложили нещо бяло. Дори се оплакаха, че нямало месо.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2014 12:07 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 29 Окт 2014 11:57
Мнения: 5
Абе днеска пробвах новите дюнери на центъра ( в пресечката на глобул срещу Джинс салона ) , мисля че се каэваха Реалл , и се очудих на чистотата вътре - беше на много високо ниво ( като в Европа ) а за вкуса да не говорим - нямат равни като си представите че съм ял от всички дюнерджийници в града - мисля че има надежда :) в този град да има свястно място за хапване !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2014 12:47 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Мнения: 2315
Местоположение: RINGWORLD
Skype: kzint007
Утре ако не се обадиш, че си жив, ще знаем да не купуваме нищо оттам. :twisted: :O01.gif

_________________
Изображение
"...орките не разбират защо хората протестират." :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2014 14:09 
Ветеран
Ветеран
Аватар

Тук е от: 13 Авг 2013 20:47
Мнения: 756
Skype: lamerko
Ръце? Без РЪКАВИЦИ?!! Хигиена? :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2014 21:24 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 29 Окт 2014 11:57
Мнения: 5
Да на мястото на диното


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2015 23:13 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Ще Ви кажа един номер. Навремето в Мюнхен отивах в някоя дюнерджийница и казвах на дюнерджията, че искам половин дюнер. :O01.gif
- Как половин дюнер?!! - учудено ме питаше той.
- Ами така, имам евро - евро и половина, пък съм много гладен - отговарях аз.

И така, понеже няма как да ми направи половин дюнер и малко от съжаление, получавах цял дюнер на половин цена! :G8.gif
Тук още не го знаят този номер, но недейте да го раздувате много, че ако почнат много хора да ни копират, далаверата може да се закучи! :D

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2017 2:17 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Най-добрият дюнер в Шумен, може и в България. Бистро "Онбрено" на Кристал, до кафе "Мишел". Само телешко и зеленчуци, съперничи на най-добрите дюнери, които съм ял в Мюнхен. 200 грама месо, шефът мери на кантарче и така слага месото, не на око. 5 лева, но си струва всяка стотинка. Опитайте.

Изображение

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2017 12:41 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Това турския ресторант ли е, за което говориш?

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2017 15:28 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Да, супите също са много хубави. Шкембе чорбата е трепач.

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 14:02


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.