ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:12



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
 Заглавие: ..: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017 17:51 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
aruba_man написа:
Най-добрият дюнер в Шумен, може и в България. Бистро "Онбрено" на Кристал, до кафе "Мишел". Само телешко и зеленчуци, съперничи на най-добрите дюнери, които съм ял в Мюнхен. 200 грама месо, шефът мери на кантарче и така слага месото, не на око. 5 лева, но си струва всяка стотинка. Опитайте.

[ Изображение ]

Само едно нещо ще кажа - от всичкия чесън, с който са напъхали соса, не можах да усетя вкуса на месото. Вътре, освен бял сос и месо, имаше нещо оранжево, което към края на дюнера се оказа домат.
Да ям нещо за 5 лева, вместо на всяко друго място да го ям за 2.5-3 лева. Не си струва.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017 18:31 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Важното е, че те накарах да отидеш да си купиш дюнер. Дюнерджийницата е моя. Както преди те убедих, да гласуваш за ГЕРБ и ти обещах уиски. Ти уиски пи ли? Ти от нарисувано прасе, сланина ял ли си? Аз ти продадох нещо за 5 лева, което навсякъде струва 3! Не ми вярвай, а провери! :O01.gif

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017 18:55 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Наядох се с чесън за година напред. Дюнерджията даже не беше чувал за форума.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 30 Яну 2017 20:26 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Аз не съм чувал за собственик на авиокомпания, който да си управлява самолетите! :O01.gif

Извън темата/подсказка:
Дюнерът е много добър, но ти нямаш добър вкус. Пиеш бира от туби, пиеш уиски Savoy. Няма смисъл да ти наливам акъл, щом ти не можеш да го разбереш. Успех с дюнерите с пържени картофки и зеле. Да ти е вкусно. Това е важното.

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: ..: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2017 12:26 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Извън темата/подсказка:
Пия Джони и Ballantines, а когато съм раждан имаше Шуменско, Загорка, Каменица, Астика и Ариана. Май и някакво Столично и ММ. Не съм живял в близкия изток, за да знам каква е рецептата на дюнер ( или както ти го наричаш дьонер ). Пия евтин алкохол главно защото цял живот съм безработен.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2017 15:06 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
5 лева, ама истински дьонер. Няма и опашка. Само малоумници в този град! :O01.gif

Изображение

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2018 14:45 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Ядох от тези, дето ги правят в сградата на кино Херсон. Отгоре поливат с мляко и в комбинация с краставиците вътре мога да кажа, че правят същия таратор, както в Мултифейс. Самият дюнер е пълен с пържени картофки. Като го хванах и усетих мазнината. Отдолу не го оформят и това, което хващаш в долната част, е торбичка, в която има 1 пръст мазнина.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2018 6:38 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Мнения: 4576
Местоположение: Шумен
Loveca_ написа:
Ядох от тези, дето ги правят в сградата на кино Херсон. Отгоре поливат с мляко и в комбинация с краставиците вътре мога да кажа, че правят същия таратор, както в Мултифейс. Самият дюнер е пълен с пържени картофки. Като го хванах и усетих мазнината. Отдолу не го оформят и това, което хващаш в долната част, е торбичка, в която има 1 пръст мазнина.


Най добрите дюнери ловец,са срещу входа в който живееш! :A1.gif

_________________
Изображение
Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS
- Адаптации
- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2022 20:35 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Пробвах тези, дето са на мястото на ключаря на Кауфланд 1. Също като стола в една болница, първо трябва да платиш и после да се наредиш да чакаш. Междувременно редът ти не е запазен, както на опашката на КАТ. Такава гадост бях ял само във Варна, дето ми хвалеха големи дюнери - сложили кисели краставички, наред с пресни краставици. Освен това пилето не е достатъчно добре епилирано и стърчи пух или перушина от месото.
Е, вероятно има и доволни клиенти, затова са сложили един буркан на касата с пробита капачка и залепен надпис TIPS. Предполагам, че е за бакшиши.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: .: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2022 18:39 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Не ми ги хвали тия мазните! Споменавал съм, че двамата с колегата като взехме оттам и до 20 минути някъде и двамата се нуждаехме от WC.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2022 1:11 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 22 Окт 2007 16:57
Мнения: 12118
Местоположение: The O.C.
Цеко, нещо май ги развалиха. Сменили са белия сос с някакъв с особен вкус.

_________________
Ако всеки нарушава законите, кога ще се оправи България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2022 9:30 
Нормално е за 4 (четири) години белият сос да смени вкуса си, да смени цвета си, дори агрегатното си състояние.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 09 Дек 2022 23:10 
Dönerland са най вкусни в града бе кълвач!!!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: За дюнерите
МнениеПубликувано на: 13 Дек 2022 22:02 
Гастарбайтер
Гастарбайтер
Аватар

Тук е от: 15 Апр 2008 2:43
Мнения: 3222
Местоположение: Amor fati - Memento mori
Skype: Amici fures temporis
Прост, по-прост, най-прост, полицай, шофьор, на опашка за дюнери!

_________________
"Нашата философия гради нов свят, делото ни руши стария!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 179 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 16:12


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.