ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 13:55



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 9:56 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Май 2010 19:11
Мнения: 12
(автор на темата)
Какво ще кажете за златото което имаме до Шумен и неможем да го исползваме??? :02_eh.gif :02_eh.gif :02_eh.gif


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 10:06 
Модератор
Модератор
Аватар

Тук е от: 29 Дек 2007 9:30
Мнения: 4576
Местоположение: Шумен
Дай повече инфо,че сега чувам за "златото".

_________________
Изображение
Автодиагностика на BMW с професионална диагностика BMW INPA и EDIABAS
- Адаптации
- Програмиране
- Извеждане на живи данни
- И много други. Пътна помощ 24/7


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 11:19 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Цеко ,ето ти малко информацията за водата в Мараш.Казват ,че състава и е като на водата в Карлови вари.

http://marash.hit.bg/Voda/m_voda.html

За жалост скоро няма да бъде направено и построено нищо около Марашката вода.
Това не пречи на хората от Мараш да си мислят,че земята им около водата е безценна. И наистина като предлагат земята си за продан като че ли продават злато.
Разчитат на легендите ,че щяло било да се строи СПА-център. Наистина щеше ,но за жалост няма да стане.
Дори тези ,които понакупиха по 50-100-150дка земя вблизост до водата сега се опитват да я продадат на половин цена ,но пак няма купувач.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 11:44 
Амапола, не знам защо казваш, че скоро там няма да се прави нищо, свързано с водата. Съвсем скоро на бизнес-форума, който се проведе в Шумен, бе направена презентация на проект за изграждането и развитието на спа-комплекс от фирмата "Варимпекс". Разбира се, ясно е, че такъв тип проект не може да се случи изведнъж, но все пак, мисля, че работата по това вече е стартирала.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 14:29 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мнения: 6357
Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Имаше една идея, но управляващите я провалиха. Токуда да направи център там. Хората който водиха преговорите си заминаха обидени от отказа на тогавашния областен управител да предостави зала "Юнак" за ремонт и създаване на център по БИ. С тях замина и Токуда.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 14:33 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Май 2010 19:11
Мнения: 12
(автор на темата)
Никой не продава там земя.Последно когато се продаваше цената беше за 1дк.3000-евро


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:15 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Супер нова, дано си прав/а.

vrabeca666 написа:
Никой не продава там земя.Последно когато се продаваше цената беше за 1дк.3000-евро

Това за цената от 3 евро на кв - кога е било това ? :shock: А ,че сега никой не продава -не е вярно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:22 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
Мнения: 965
vrabeca666 написа:
Никой не продава там земя.Последно когато се продаваше цената беше за 1дк.3000-евро

Ми много ясно че никой няма да продава, като иска 3000 евро ще си я държи още 100 години :O01.gif .


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:29 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Май 2010 19:11
Мнения: 12
(автор на темата)
Ако познаваш някои да продава кажи кои???Ама около минералната вода не в селото.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:34 
№14
№14
Аватар

Тук е от: 15 Дек 2007 13:00
Мнения: 12483
Местоположение: винаги на №14
Имаш ЛС.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:41 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Май 2010 19:11
Мнения: 12
(автор на темата)
http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=192835

-- 29 май 2010 17:43 --

Или аз немога да чета или Вие нещо несте запознати :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:47 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 21 Май 2008 11:36
Мнения: 1006
Извън темата/подсказка:
Датата на статията видя ли я?

_________________
Where the streets have no name


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 16:58 
Ветеран
Ветеран

Тук е от: 23 Май 2009 13:21
Мнения: 965
vrabeca666 написа:
Ако познаваш някои да продава кажи кои???Ама около минералната вода не в селото.

Ти да не мислиш, че някой ще ви вкара в регулация нивите и после ще ги продадете скъпо, а :roll: ? Няма такива балъци, ще си седят ниви докато играчите не ги купят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 29 Май 2010 17:06 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 16 Май 2010 19:11
Мнения: 12
(автор на темата)
Те вече са купени.Тея които са си ги продали са се прецакали яко

-- 29 май 2010 18:08 --

Просто на някои хора им трябват пари,а не ниви или са ги продали по-една или друга причина


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 30 Май 2010 10:02 
Форумен дух
Форумен дух
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2009 18:44
Мнения: 1466
В Мараш се продават ниви и всякакви имоти и то доста само че там има само цигани и не е от атрактивните селца наоколо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 13:55


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.