Цеко ,ето ти малко информацията за водата в Мараш.Казват ,че състава и е като на водата в Карлови вари.
http://marash.hit.bg/Voda/m_voda.htmlЗа жалост скоро няма да бъде направено и построено нищо около Марашката вода.
Това не пречи на хората от Мараш да си мислят,че земята им около водата е безценна. И наистина като предлагат земята си за продан като че ли продават злато.
Разчитат на легендите ,че щяло било да се строи СПА-център. Наистина щеше ,но за жалост няма да стане.
Дори тези ,които понакупиха по 50-100-150дка земя вблизост до водата сега се опитват да я продадат на половин цена ,но пак няма купувач.