ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 17:03



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2013 18:51 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Чоко написа:
А на теб ти казаха, че чуждите инвеститори имат достатъчно акъл да не си хвърлят парите на боклука.


Ти колко чужди инвеститори познаваш, че имаш нахалството и самочувствието да ми пишеш такива глупотевини?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2013 18:55 
ЧЛЕНЪТ
ЧЛЕНЪТ
Аватар

Тук е от: 30 Апр 2008 10:54
Мнения: 1751
Skype: paco1665
Миксepa не познава чужди инвеститори /щото не са му на нивото/ ТЕ го познават!! :O01.gif

_________________
МАЙКУ ВИ ЙЕБЕМ-ФАШИСТИЧКУ!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2013 20:18 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Мнения: 3622
Чоко не съм аз бе, бакши! Иначе си личи Бабка колко ги знае инвеститорите :ROTFL :ROTFL Лелче, я спомени, като по-запозната привлекателната страна на проекта т.е. кое според теб ще накара някой инвеститор да си влее кинтите в това застреляно село?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2013 20:36 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Мнения: 3123
Може би инвеститора ще се повлияе от форумските дитирамби във възхвала на митичната марашка вода?
Я колко нерегистирани никове на феновете й има в началото на темата :)

_________________
This is the Internet, it literally makes you post brainless things in every shape and form. Sadly true.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2013 20:41 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 15 Яну 2007 14:01
Мнения: 2315
Местоположение: RINGWORLD
Skype: kzint007
Е то и аз се явявам инвеститор там, щом задължението нараства
ежедневно. :twisted:

_________________
Изображение
"...орките не разбират защо хората протестират." :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2013 6:27 
~~~~
~~~~

Тук е от: 06 Апр 2008 8:12
Мнения: 12794
Калпава ви е управата, а на вас- в повече злобията.:)
Водицата, минералната, дето я има, си е само в плюс, но вие нямате самочувствието и куража да си поискате и да имате какъвто и да е инвеститор покрай нея.

А някъде не спят...

Руснаци вдигат спа комплекс


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2013 12:37 
Каквото и да се пише в негативен план,Мараш е селище с бъдеще!Дали след година или повече,но там минералната вода ще бъде в услуга на болните хора!/които никак не са малко/


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2013 16:37 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Мнения: 3622
Година-две ги умножи по хиляда и ще получиш бройката :ROTFL :ROTFL :ROTFL :ROTFL


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2013 10:37 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мнения: 6357
Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Има няколко приоритета в Шумен, които могат да изстрелят Шумен много напред. Марашката минерална вода е един от тях. Проблемът е в концепцията - по-лесно е да се търси под вола теле, отколкото да се търсят плюсовете на града и да се надграждат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2013 19:07 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Мнения: 3622
Добо, за да се изстреля Шумен е нужно да се изпълнят условия, които чакаме да се изпълнят от 20 години и ако се изпълнят все тая дали ще тръгне тая вода.... Не бъдете толкова наивни и глупави! Карлови вари е 50 хил души и освен гьола имат сума индустрия, как го виждаш цял Шумен да се изстреля???????????????


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 06 Дек 2013 19:13 
<5™
<5™

Тук е от: 23 Фев 2007 16:15
Мнения: 6357
Местоположение: Шумен,Центъра на света
Skype: d.draev
Чопи,
индустрия в Шумен е по-скоро мъка от миналото. Кажи една причина заради, която някой би инвестирал в Шумен ? Аз лично смятам, че Шумен има много по-добри решения от колкото индустрия тежка. Лека може би, но надали.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 10:52 
Минералната вода в Мараш е с доказани лечебни качества и това е факт!А дали на разни Чопъровци,Сорейци и н.т им харесва е маловажен въпрос.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 15:42 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 13 Фев 2011 8:39
Мнения: 3622
Доказани? Къде? Как?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2014 16:00 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 10 Яну 2007 21:18
Мнения: 3123
Corey написа:
И съвсем добронамерено да изЯсня, на кандидат инвеститорите, че с малки, симпатични еднофамилни сгради е къде къде по- добре. Справка- "свежия" Слънчев бряг, Златни и въобще цялото забетонено Черноморие пострадало от такива инвеститори.


Минералната вода принципно е хубаво нещо. Бетонен мастодонт-не. Аз лично с удоволствие бих бил гост на един интелигентно направен рекреационен център. Ама пък то гостите, т.е. гостът във форума все на нож скача.

_________________
This is the Internet, it literally makes you post brainless things in every shape and form. Sadly true.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Минералната вода в с.Мараш
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2014 9:31 
ами честно казано картинките дето ги имаше преди на сайта който вече го няма:) са смешнички. ама то и целия проект си е проекция на вова. в общи линии приказкосказвател ама милионер. "навремето като взехме тирасполския ликьоро-водъчен завод" и т.н.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Бърз отговор
  


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 12 Юни 2026 17:03


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.