Не съм писал в този форум отдавна, още по-малко имах желание да го направя тук. Чак за измиване на "срам" не съм съгласен относно Радио Шумен. Всяка медия и нейните представители си имат и добрите, и лошите моменти. Аз лично не се срамувам като цяло от колегите си от други медии. И те, както и ние, си имат своите излагации. Но с това:
HeavyMetalHamster написа:
Ти пък точно радио Шумен ли си хареса,че да ги въздигнеш толкова?Хаха,че точно те и Зарята все още живеят в комунизма и изповядват завета му -държавна службица,сигурна заплатка,никаква работа...Да не говорим и че точно пък те са едни от най-големите непрофесионалисти.

Възможно най-възпитано ще ти отговоря: да имаш да вземаш. Имам претенции, че познавам работата на някои радиостанции в нашия формат и не само поради факта, че работя в Радио Шумен, имам и други претенции - че работим достатъчно професионално. Ако имаш някакви забележки, напиши ги, ние не си крием главите в пясъка, а се стремим да се харесваме на слушателите. Ако нямаш - си просто мрънкач.
