ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.


Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 15:01



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 20 Юни 2011 22:12 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 03 Юли 2008 20:56
Мнения: 1637
Ха че много ясно защо. Журналистиката е касова специалност и университета лапа парички, затова има такава специалност там, не за друго...Както и туризма...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2011 13:41 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 20 Май 2008 11:24
Мнения: 469
Местоположение: Шумен
Ти пък точно радио Шумен ли си хареса,че да ги въздигнеш толкова?Хаха,че точно те и Зарята все още живеят в комунизма и изповядват завета му -държавна службица,сигурна заплатка,никаква работа...Да не говорим и че точно пък те са едни от най-големите непрофесионалисти.Нали ги слушам на работа по принуда,че няколко пъти и сайта им отворих даже!Редовната огромна снимка на капеща чешма ми е любима- става ми някакси лятно като я видя! :O01.gif

_________________
The chance you've got
comes never twice
do your best and do it right.
Your time will come
but don't you hide
you are on your way!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2011 21:00 
Форумен дух
Форумен дух

Тук е от: 18 Окт 2009 14:28
Мнения: 1218
Ей, все комунисти ви се привиждат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 10:20 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Мнения: 2297
Шизофренията има подобни симптоми.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 10:30 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2008 14:36
Мнения: 186
Аз уча журналистика в тук. Кажете, ако имате върпоси за специалността и ако мога ще ви отговоря. Не е кой знае какво, но който иска учи, който не иска...бачка като барман или сервитьорка, незнам да се оправя к'во ме интересува :biggrin :biggrin

_________________
http://avantaj1.blogspot.com/

Очаквай неочакваното, защото точно това те очаква


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 12:28 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
Въпросът ми за специалността "Журналистика" в тук, е: Правопис не включват ли в нея?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 12:41 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Мнения: 2297
Не. Опитайте да напишете поне едно смислено изречение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 12:54 
Ветеран
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:42
Мнения: 3318
Местоположение: тук и сега
Е, то си личеше.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 13:33 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Мнения: 2297
Не, бе. Трябваше поста ми да има определен брой символи, иначе бил безсмислен.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 16:27 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2008 14:36
Мнения: 186
Отговорът ми в тук е: при редактирането на поста ми не съм обърнал внимание на началото на изречението. Предполагам, че въпреки грешката въз основа на логическата линия би схванал, къде точно я уча тая мити журналистика.
Въпросът ми в тук е: можеш ли да формулираш някакъв смислен въпрос или висиш по форуми за да търсиш правописни грешки?

_________________
http://avantaj1.blogspot.com/

Очаквай неочакваното, защото точно това те очаква


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 16:54 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Мнения: 2297
Можеш ли да се научиш да пишеш преди да се изтъпаниш по форуми, защото пък за журналист си е задължително?
И мити се пише ми ти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 17:11 
Персона грата
Персона грата

Тук е от: 31 Мар 2007 11:03
Мнения: 7177
Изглежда отдавна не е задължително, след като тази тема е насъбрала толкова страници: viewtopic.php?t=2248&f=2

_________________
Никога не си това, за което се мислиш!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 17:37 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 06 Фев 2008 14:36
Мнения: 186
Добре сългасявам се, че съм неграмотен :B4.gif

_________________
http://avantaj1.blogspot.com/

Очаквай неочакваното, защото точно това те очаква


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2011 17:51 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 13 Яну 2010 13:12
Мнения: 2297
... Което прави прецедент за форума някой да се съгласи с друг. Но крачката е огромна. Ще се научиш, сигурен съм .:-)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Какво се случва с шуменската журналистика?
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2011 21:01 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 15 Авг 2007 10:47
Мнения: 163
Местоположение: Плевен, Шумен и луната (може и в обратна последователност)
Не съм писал в този форум отдавна, още по-малко имах желание да го направя тук. Чак за измиване на "срам" не съм съгласен относно Радио Шумен. Всяка медия и нейните представители си имат и добрите, и лошите моменти. Аз лично не се срамувам като цяло от колегите си от други медии. И те, както и ние, си имат своите излагации. Но с това:

HeavyMetalHamster написа:
Ти пък точно радио Шумен ли си хареса,че да ги въздигнеш толкова?Хаха,че точно те и Зарята все още живеят в комунизма и изповядват завета му -държавна службица,сигурна заплатка,никаква работа...Да не говорим и че точно пък те са едни от най-големите непрофесионалисти. :O01.gif


Възможно най-възпитано ще ти отговоря: да имаш да вземаш. Имам претенции, че познавам работата на някои радиостанции в нашия формат и не само поради факта, че работя в Радио Шумен, имам и други претенции - че работим достатъчно професионално. Ако имаш някакви забележки, напиши ги, ние не си крием главите в пясъка, а се стремим да се харесваме на слушателите. Ако нямаш - си просто мрънкач. :)

_________________
Абе, що не влезеш тука: http://raznimisli.blogspot.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 284 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Следваща
Бърз отговор
  

 Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Какво мислите за нападенията над Иран?

в Политика

Loveca_

4

1547

04 Мар 2026 22:22

Какво мислите за войната между Русия и Украйна?

в Политика

Loveca_

11

22120

27 Фев 2022 0:39



Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 16 Юни 2026 15:01


Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot]


Не можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2011 и т.н. phpBB Group
Style based on FI Subice by phpBBservice.nl │ град Шумен │ Блог
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов │ Редактирано за Форума на ШуменОбяви Шумен
Съдържанието на мненията във форума, с изключение на цитатите от външни източници, е лицензирано под Creative Commons Attribution.
Използването на мненията за комерсиални или некомерсиални цели е разрешено само с хиперлинк към форума и изричното позоваване на източника.
Отговорност за мненията във форума носят само и единствено техните автори.