ФОРУМЪТ НА ШУМЕН

Гражданска медия номер едно в град Шумен. В този форум шуменци могат да определят реда на актуалните теми.

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 23 Фев 2020 18:45

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Дали има работа за мен в КТА "Мадара" сега?
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 11:29 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 19 Апр 2010 11:06
(автор на темата)
ВИНАДИ САМ,СЕ ПРИТЕСНЯВАЛА ДА ОТГОВОРЯ НА ОБЯВИТЕ ЗА РАБОТА,ЗА КТА-МАДАРА(винаги сам мислела че нямам шанс за там)да работя,като,лисцен състав,или нешо друго.......,инаше живея в г.смядово.,не пуша не пия,имам възможност за работа и извънредно(зашото весце си имам голям син ,-на-19г.) ЕТО ТИ МОЙТА КРАТКА АВТОБИОГРАФИЯ: Се казвам Валентина Ивановна Атанасова,родена сам,в столицата на Молдова г.Кишинев,на 01.01.1970г. Завършила сам в г.КИШИНЕВ,за \"МАЙСТОР НА ДАМСКО ВРЪХНО ОБЛЕКЛО\"(имам диплома за това).,работила сам , в ОБИДЕНЕН ЦЕНТЪР НА МОДАТА-г.КИШИНЕВ-(изработвах моделни бройки “от-до” за маникени...) От 1989г. живея в бг.омъжена сам,имам син на-18г.Живея в г Смядово.Работила сам-3г.,като ГЛАВЕН ТЕХНОЛОГ,в г.Смядово, -работихме за фирма-“ИНТЕКС-99”.,(г. Рковски,пловдивска област)-данки-за гърция.,- за фирмата-СТАФФ…,.Сашо така сам работила, като КОНСТРУКТОР-МОДИЛИЕР(отговорник-модилиерна) ,в г.ТЪРГОВИШЕ В шивашка фирма \"НЕДИ-СТЪЛЕ\". В момента ни спряха служедния превоз СМЯДОВО-ТЪРГОВИШЕ(по причина-криза),и по тази причина,аз си - търся работа...имам джи-ес-ем-0888706068..,0893753953.....и стационарен телефон 05351/28-74..,свикнала сам да работя и извънредно,-без проблем..(аз малки деца нямам...,Имам емейл unikalnata_poroda@abv.bg (владея езици,като български ; руски ; украински ,И малко румънски).,сашо,- ПРИЕХ И БЪЛГАРСКО ГРАЖДАНСТВО…. Ако е възможно бих искала да работя за фирмата ви …(имам идруга професия-пиша мои авторски песни..,и понякога ги пея- по телевизия.),а в сайта АХА.БГ.,имам си и мойта страница с потребителското ми име - кишиневвалентина ….., ИМАМ И ЦЯЛА КОЛЕКЦИЯ,- ОТ РАЗРАБОТЕНИ ОТ МЕН,-АВТОРСКИ МОДЕЛИ НА ОБЛЕКЛО….навремето сам си имала и magazin-собствен,в г.Смядово.,И собствена шивашка работилница….ОБШО ИМАМ-25 ГОДИНИ СТАЖ,В ШИВАШКАТА ПРОМИШЛЕНОСТ..,А ,ИНАЧЕ ЗАПОЧНАХ,ДА ШИЯ ОТ 5-ГОДИШНА ВЪЗРАСТ,ОШЕ(като дете оше,ших на рака)…..(.имам си и скъпе уникалната-порода) ( http://vbox7.com/play:cf59b96a - А ,ТОВА САМ АЗ \"НА ЖИВО\" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Извън темата/подсказка:
VINADI SAM,SE PRITESNQVALA DA OTGOVORQ NA OBQVITE ZA RABOTA,ZA KTA-MADARA(vinagi sam mislela 4e nqmam shans za tam)da rabotq,kato,liscen sastav,ili nesho drugo.......,inashe jiveq v g.smqdovo.,ne pusha ne piq,imam vazmojnost za rabota i izvanredno(zashoto vesce si imam golqm sin ,-na-19g.) ETO TI MOITA KRATKA AVTOBIOGRAFIQ: Se kazvam Valentina Ivanovna Atanasova,rodena sam,v stolicata na Moldova g.Kishinev,na 01.01.1970g. Zavarshila sam v g.KISHINEV,za "MAISTOR NA DAMSKO VRAHNO OBLEKLO"(imam diploma za tova).,rabotila sam , v OBIDENEN CENTAR NA MODATA-g.KISHINEV-(izrabotvah modelni broiki “ot-do” za manikeni...) Ot 1989g. jiveq v bg.omajena sam,imam sin na-18g.Jiveq v g Smqdovo.Rabotila sam-3g.,kato GLAVEN TEHNOLOG,v g.Smqdovo, -rabotihme za firma-“INTEKS-99”.,(g. Rkovski,plovdivska oblast)-danki-za garciq.,- za firmata-STAFF…,.Sasho taka sam rabotila, kato KONSTRUKTOR-MODILIER(otgovornik-modilierna) ,v g.TARGOVISHE V shivashka firma "NEDI-STYLE". V momenta ni sprqha slujedniq prevoz SMQDOVO-TARGOVISHE(po prichina-kriza),i po tazi prichina,az si - tarsq rabota...imam gsm-0888706068..,0893753953.....i stacionaren telefon 05351/28-74..,sviknala sam da rabotq i izvanredno,-bez problem..(az malki deca nqmam...,Imam email unikalnata_poroda@abv.bg (vladeq ezici,kato balgarski ; russki ; ukrainski ,I malko rumanski).,sasho,- PRIEH I BALGARSKO GRAJDANSTVO…. Ako e vazmojno bih iskala da rabotq za firmata vi …(imam idruga profesiq-pisha moi avtorski pesni..,i ponqkoga gi peq- po televiziq.),a v saita AHA.BG.,imam si i moita stranica s potrebitelskoto mi ime - kishinevvalentina ….., IMAM I CQLA KOLEKCIQ,- OT RAZRABOTENI OT MEN,-AVTORSKI MODELI NA OBLEKLO….navremeto sam si imala i magazin-sobstven,v g.Smqdovo.,I sobstvena shivashka rabotilnica….OBSHO IMAM-25 GODINI STAJ,V SHIVASHKATA PROMISHLENOST..,A ,INACHE ZAPOCHNAH,DA SHIQ OT 5-GODISHNA VAZRAST,OSHE(kato dete oshe,shih na raka)…..(.imam si i skype unikalnata-poroda) ( http://vbox7.com/play:cf59b96a - A ,TOVA SAM AZ "NA JIVO" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Последна промяна SecondShoe на 19 Апр 2010 18:24, променена общо 4 пъти
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: dali ima rabota v kta madara,za men sega
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 11:34 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Тук е от: 05 Мар 2008 22:47
Писането на КИРИЛИЦА е задължително !!!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 11:56 
Playful moods
Playful moods
Аватар

Тук е от: 10 Мар 2008 10:08
Това да не е сайт за запознанства!? :K2.gif

ако не можеш да вървиш - пълзи.
Каквото и да правиш, продължавай напред!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 11:59 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

И аз ли да взема да напиша малко повече за себе си, да кача клипове и песни.... :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 12:14 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Наистина породата е уникална! :D А иначе, песента ми допадна - в стил "перестроечна естрада", харесвам такива шлагери! :D

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 12:23 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Апр 2008 10:53
Защо трябва да се притесняваш? Изпращаш документи, а те, ако преценят, ще ти се обадят. Другият вариант е да отидеш сутринта в 8.30 на портала и да потърсиш Соня Герова - тя се занимава с цялото деловодство и ще ти каже дали има нещо като за теб и какво. Ако искаш да се закалиш откъм стрес - иди.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 12:58 
Опитен
Опитен
Аватар

Тук е от: 20 Ное 2009 13:53
Аз съм работила там и никога, при никакви обстоятелства не бих се върнала! Преди 2 или 3 години беше добре. Сега е ад! И не става въпрос само за това, че намалиха заплатите и не ги дават редовно. Отношението на ръководството е ужасно! Дори не мога да намеря подходящата дума, за да ви опиша! Може би - РОБ! Така се отнасят към работниците и служителите и то най-вече Симеонов! Макар че и другите не падат по-долу!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 13:00 
Дълбоко в матрицата
Дълбоко в матрицата
Аватар

Тук е от: 06 Юни 2008 1:30
Извън темата/подсказка:
Ако може управляващият форума екип да следи какви неща се пускат в работно време, защото заради обявата ми потекоха сълзи от смях и шефът ще ме изгони.

П.П. Предлагам още да се пусне тема, където всеки да си прави подобно представяне, може и с още по-лични неща. Клиповете са задължителни! :ROTFL

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 13:04 
Баш майстор
Баш майстор
Аватар

Извън темата/подсказка:
Ако пуснат темата, аз си имам клипове вече. Само да набера малко текст от няколко страници, написан неграмотно и съм готова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 14:16 
Вор в законе
Аватар

Тук е от: 24 Авг 2007 23:22
Тоя Симеонов май бил голяма шитня - поредният самозабравил се феодал!Аз казвам да се омита от града ни!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Апр 2010 14:31 
Напреднал
Напреднал
Аватар

Тук е от: 16 Апр 2008 10:53
Може би, иначе е доста смел експериментатор с психиката на нещастни хорица. И аз съм работила там, затова казвам, че ако valentinakishinev иска да се закали откъм стрес - да отиде.

Върнете се в началото
 Профил  

Заглавие: Re: Дали има работа за мен в КТА "Мадара" сега?
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 14:15 
Титан на мисълта
Аватар

Тук е от: 05 Сеп 2009 10:43
Може и да дам 20 лева хонорар ако успееш да ми разясниш въпроса:
Защо на Смядовчани им викат Гърци.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 17:27 
Цигане
Цигане
Аватар

Тук е от: 22 Яну 2009 22:25
И аз търся работа, но за лятото. Умея да се излежавам на плажа от сутрин до вечер. Умея също от време на време да влизам в морето. Мога да работя и извънредно нощем по баровете като консуматор. Не съм претенциозен от към заплата. Около 2 000 лв ако ми дадат и започвам, при условие, че работодателя ми поеме нощувките в хотел поне 4 звезди и на пълен пансион.
Дали има работа за мен по българското черноморие не сега?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 20 Апр 2010 18:16 
Форумен инвентар
Форумен инвентар
Аватар

Тук е от: 08 Яну 2007 21:55
bobo: Ще ти омръзне и това по някое време :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: 21 Апр 2010 9:06 
Нов потребител
Нов потребител

Тук е от: 21 Апр 2010 8:56
Абе и аз съм работила в Мадара, ама нещата не са съвсем така, както са описани. Симеонов е "шитня" само за тези, които не си вършат работата или имитират, че я вършат. Стига с тези комунистически навици - да се пошлянкваме, да си говоркаме с цигарка в ръка, пък шефа като ни види, да е виновен, че ни е навикал. Виж за Масларски не мога да кажа същото. Моят личен опит е, че много по-лесно се работи със Симеонов, отколкото с Масларски. Да, нещата в Мадара не са розови, намалени са запатите и не плащат.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Подобни теми   Автор   Отговори   Преглеждания    Последно мнение 
Работа

в Работа, фирми, клиенти, магазини, недвижими имоти...

tisho

1

12288

08 Дек 2015 13:41

Сезонна работа

Селянчето

0

2252

25 Апр 2015 0:54

Предложение за работа

amapola

2

5705

28 Авг 2015 17:30

Къда да търся работа

GalenaY

5

2410

18 Авг 2017 20:36

Добре платена работа

в Общи разговори

lirexbg

4

2728

06 Дек 2016 19:01

търся работа шофьор

shushonko_80

1

2546

13 Апр 2015 6:19

Испаноговорящ/а за надомна работа

winprom

0

1798

08 Фев 2016 12:51

Часова зона: UTC + 2 часа | Сега е 23 Фев 2020 18:45

Информация за текущата активност

Регистрирани потребители на линия: Bing [Bot], Google [Bot]

Не можете да пускате нови теми
Не можете да отговаряте на теми
Не можете да променяте собствените си мнения
Не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: